Tavsiye Windows Phone - En Beğendiğiniz Oyun ve Uygulamalar

Sponsorlu Bağlantılar

mad-x

mad-x

Üye
Arkadaşlar genel olarak söylüyorum,bir öneride bulunduğumuzda uygulamanın mağaza link'ini de ekleyebilirsek çok daha faydalı olabileceğini düşünüyorum:hmmm

Tavsiye edeceğim programın linkini arayıp bulup buraya yapıştırmaktansa, öneri isteyen kişinin verdiğim tavsiyeyi mağazadan aratması taraftarıyım. Linki araması gereken kişi tavsiyeyi isteyen kişi olmalıdır kanımca. Yardımcı olmaya çalışan kişiyi uğraştırmak doğru gelmiyor bana. Bu cevabımın amacı sizi kırmak değil, tembel kişiliğimi örtbas etmektir. Anlayışınız için teşekkürler :D

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Uğraştırma diyorsun yani :kop:

drangela61

drangela61

Üye
gerçek bir araba yarışı istiyorsanız azcık paraya kıyıp asphalt 5i alabilirsiniz. Yok para vermiyim diyorsanız AE 3D MOTOR ve RETRO RACER 2'yi bir deneyin aynı tadı alabilirsiniz belki

paraya kıyacam da kredi kartım olmadığı için maalesef ücretli uygulama yükleyemiyorum
3d motor yarışı var ama araba farklı oluyor diğer oyunu yükledim sildim ;)
şimdilik bekleyeceğiz anlaşılan

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Tavsiye edeceğim programın linkini arayıp bulup buraya yapıştırmaktansa, öneri isteyen kişinin verdiğim tavsiyeyi mağazadan aratması taraftarıyım. Linki araması gereken kişi tavsiyeyi isteyen kişi olmalıdır kanımca. Yardımcı olmaya çalışan kişiyi uğraştırmak doğru gelmiyor bana. Bu cevabımın amacı sizi kırmak değil, tembel kişiliğimi örtbas etmektir. Anlayışınız için teşekkürler :D

Bir yardımı yapmışken, tam yapmakta fayda var. :oke:
Lütfen beğendiğimiz uygulama ve oyunları paylaşırken;

1) Linkleri ile birlikte paylaşalım.
2) Yanlarına ne işe yaradıkları hakkında kısa bilgiler verelim.
3) Ücretsiz olmasına özen gösterelim.
4) Sayı olarak abartıya kaçmayalım.

IVI-Elia

Üye
Guns 4 Hero (Ücretsizdir. Reklam İçermez)

Zaten biliyorsunuzdur incelemesi forumda yapıldı süper grafikler ile güzel bir macera.Bazı arkadaşlar adamlar çok küçük demiş.Aynnı fotoğrafa yaklaşır gibi iki parmakla yakınlaştırabilirsiniz.

Electrum Deus 2 ( Ücretsizdir. Reklam İçerir)

Bu da stres atmak için ideal burada bir-iki-üç-dört parmaak ile elktronları yönetiyorsunuz görsel bir şölen oluşturuyorsunuz.

Funny Jump
Funny Bounce ( Ücretsizler ve Raklam İçermezler )

AE Mobile'den güzel topu iki oyun.Birinde yukarı doğru aynı Doodle Jymp gibi zıpıyorsunuz diğeri de yokuş aşağı düşen topu yönetiyosunuz

Monster Stack 2 (MUTLAKA DENEYİN) (Ücretsiz,Reklam İçermez)

Onlarca level anlatamam ben çok beğendim oynayın ve görün

Call Of Carlos (Tavsiye Edebilirim) (Ücretsiz ve de Reklamsız.)

Bir madende elmasları toplayarak yukarı çıkıyoruz.Sensörler ile kontrol ediyoruz....Bölüm sayısı çok ama bölümler çok hızlı geçiyor.

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/call-of-carlos/a0387105-9d30-4045-ba09-f5f5022c76f1

Little Acorns (EA 'nin Chilliango Stüdyolarında Hazırlanmış Bir Oyun Sanırsam 2 TL 'ydi.)

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/little-acorns/7a5dcbbb-51e7-417b-bedc-dc4665ee1c9b

Contre Jour (Yine Bir Chilliango Oyunu...BEN ALDIĞIMDA 2 TL idi ŞİMDİ ÇOK PAHALI 7 TL)

Çok eğlenceli.Grafikler özellikle de müzikleri süper.

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/contre-jour/4e66e96f-6390-43a1-921f-d43fd5c9eb13

AE 3D Motor (3 Boyutlu Bir Motor Oyunu...Ücretsiz ve Reklamsız)

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/ae-3d-motor/bb5f1317-735d-4e60-a100-9c3f1692ee7c

Ragdoll Run(Sonsuz Koşu Oyunu Gibi Bi şey)

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/ragdoll-run/88897723-a460-4810-a82f-0a7c7f7fa29a

Dreed vs Zombies (Sadece Oynayın Açıklamaya Gerek Yok Mükemmel.Hem de Bedava)

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/dredd-vs-zombies/730bcecb-7e82-4ea7-8280-7315fbdb5a8e

Burn The Rope ( Güzel ve 2 TL)

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/burn-the-rope/1ac5bf25-73f2-497d-a6d2-5c0f6452f7ff

Plant vs Zombies (Bence Mağazanın En İyi Oyunları Arasında İlk 3'e Girer Ama 11 TL.İnanın Fiyatını Sonuna Kadar Hak Ediyor)

Bir de Angry Birds Space, StarWars, Assasins Creed, Doodle Jump, Fruit Ninja gibi popüler olanar onları da bulursunuz ve biliyorsunuzdur herhalde offf...

Sarı Olanlar Tavsiye Ettiklerim..
Mor Olanlar ise MUtlaka Olması Gerekenler

• Beğen
Tepkiler: drangela61 ve bulutsuzgece
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Guns 4 Hero (Zaten Biliyorsunuzdur.)
Electrum Deus 2
Funny Jump
Funny Bounce
Monster Stack 2 (MUTLAKA DENEYİN)
Call Of Carlos (Güzel)
Little Acorns
Contre Jour

Diğer platformlarda da var 11₺ ama parasını sonuna kadar hak ediyor : Plant vs Zombies

Oyun ve uygulamaları lütfen linkleri ve kısa açıklamalarıyla verelim.
Bu tür üstün körü yardımlar olmasın arkadaşlar. :dry:

IVI-Elia

Üye

Oyun ve uygulamaları lütfen linkleri ve kısa açıklamalarıyla verelim.
Bu tür üstün körü yardımlar olmasın arkadaşlar. :dry:

zaten yapcaktım abi mobildeydim yeni geldim bilgisayara hemen yapıyorum

- - - Eklendi - - -

Şimdi Oldu Mu Özgür Abi

dedereis123

dedereis123

Üye
ben o gun 4 oyunundan çıkış yapamadım :D geride yapıyorum çıkmıyor nasıl birşey ya :D

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
ben o gun 4 oyunundan çıkış yapamadım :D geride yapıyorum çıkmıyor nasıl birşey ya :D
güncelleme gelmişti, yapmış mıydın? Geri tuşuna basınca sol üst kısım orta iconda quit seçeneği ile çıkış yapılabiliyor artık. Daha önceki sürümde ise bölüm bitmeden çıkış için izin vermiyordu.

PureFood

PureFood

Üye
Bağımlılık yapar arkadaşlar dikkat, hayatımda oynadığım en iyi bomba-kutu canavar patlatma oyunu.

• Beğen
Tepkiler: ZzZz11

IVI-Elia

Üye
Bye Bye Brain in yeni sürümü ilki 19 mb dı bu ise 80 mb şuan mobilim link ekleyemem bir saat sonra pc'yi alınca eklerim çok güzel.

- - - Eklendi - - -

Adı BBB:App-ocalypse

drangela61

drangela61

Üye
Bike Mania Free:

güzel sayılabilir iphonedaki kadar olmasa da denemeye değer engelleri aşarak ilerleyeyin
ama sanki biraz zor gibi..
karar sizin ;)

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
şöyle bildiğimiz ve alıştığımız 11 el koz maça yada seçmeli batak oyunu yada king varmı ben siteden biraz baktım kart ve masa oyunlarına bir kaç tane var ama tam çözemedim yada ayarlarını yapamadım ilk 13 kat sonraki ellerde 12 11 10 9 diye azalıyor ve kim ne koz söyledi belli olmuyor sizin tavsiyeniz nedir hangisini oynuyorsunuz (batak hastaları)

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
şöyle bildiğimiz ve alıştığımız 11 el koz maça yada seçmeli batak oyunu yada king varmı ben siteden biraz baktım kart ve masa oyunlarına bir kaç tane var ama tam çözemedim yada ayarlarını yapamadım ilk 13 kat sonraki ellerde 12 11 10 9 diye azalıyor ve kim ne koz söyledi belli olmuyor sizin tavsiyeniz nedir hangisini oynuyorsunuz (batak hastaları)

Henüz Türkçe ve tam istendiği gibi bir Batak oyunu yok.
Ancak yabancılar batak oyununa "Spades" derler.
Şu oyunun içinde Spades oyunu da vardı.

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Arkadaslar Magazada Belkide Bulunmsini Sevdigim En Iyi Uygulamalardan Biri Bence .. :oke:
Istediginiz Sarkiyi Aratarak Yada Programin Kendi Altyapisinda Olan Sarkilarin Sozlerini Gorebilirsiniz ..
Ustelik Elinizi Asagiya Kaydirmaniza Gerek Yok .. Sarki Sozleri Otomatik Yuklenir, Ve Otomatik Olarak Sarki Esliginde Hareket Eder ..

Ustelik Ucretsiz .. :oke:

Buyrun Burdan Cihaziniza Yukleyin :oke: ;

drangela61

drangela61

Üye
arkadaşlar verilmiş olabilir bu ikinci versiyonu çok güzel bir zombi tarzı oyun daha ama bu diğerlerinden çok farklı oyunu bitirene kadar bağımlılık yapacağından eminim tek sorunu dolu bataryanızı boşaltabilir çünkü o derece bırakamıyorsunuz ;)

sinanozcan312

sinanozcan312

Üye
Top eleven oyunundan bilgisi olan varmı arkadaşlar phone8 için bi çalışma varmı

Üst Alt