Tavsiye Windows Phone - En Beğendiğiniz Oyun ve Uygulamalar

Sponsorlu Bağlantılar

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Benim En Sevdigim Uygulama 'LYCRIS'
Istedidiniz Her Sarkinin Sozlerini Gosteriyor ..

En Sevdigim Oyun Ise 'Basketbal'
Her Attigim Girer .. :]

drangela61

drangela61

Üye
arkadaşlar bence bu konu üst konu olmalı aynı güncellemeler gibi yeni eklenen oyun veya uygulamalardan veyahut telefonlarda mutlaka olması gerekenlerden buradan haberdar olabiliriz..
tabii uygulamanın ne işe yaradığıyla birlikte verilirse çok daha iyi olur..
bu benden bir öneri tabii takdir yöneticilerimizin ;)

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bence bu konu üst konu olmalı aynı güncellemeler gibi yeni eklenen oyun veya uygulamalardan veyahut telefonlarda mutlaka olması gerekenlerden buradan haberdar olabiliriz..
tabii uygulamanın ne işe yaradığıyla birlikte verilirse çok daha iyi olur..
bu benden bir öneri tabii takdir yöneticilerimizin ;)

Pekâlâ konuyu üste alıyor ve tüm Lumia kullanıcılarından güzel uygulama ve oyun tavsiyeleri bekliyorum.
Ben de uygun bir zamanda kendi telefonumda kullandığım güzel uygulama ve oyunlara dair bilgiler ekleyeceğim. :oke:

drangela61

drangela61

Üye

Pekâlâ konuyu üste alıyor ve tüm Lumia kullanıcılarından güzel uygulama ve oyun tavsiyeleri bekliyorum.
Ben de uygun bir zamanda kendi telefonumda kullandığım güzel uygulama ve oyunlara dair bilgiler ekleyeceğim. :oke:

hocam önerimi dikkate aldığınız için çok teşekkür ederim eminim lumia kullananlara yararı fazlasıyla olacaktır ;)

ekoks20

ekoks20

Üye
1- connectvity tiles ( wifi.3g.mobil veri.konum.uçuş modu ve blutouthu direk kapatıp açmanıza. Yarıyor)
2- favorite call ( en çok gorustuğunuz 9 kişi yi ekliyoruz uygulamayı açınca bu kişiler resimleri ile birlikte ekranda çıkıyor )
3- lomogram ( instagram ın alternatifi)
4- namaz vakitleri (birçok uygulama varbu işi gören ama bu diyanete uyuyor)
5- ringtones ( popüler zil sesleri vardinleyip zil sesi yapabilirisiniz )
6- tunein radio ( tüm Türk radyoları mevcut)
7- whatsapp ( anlatmaya luzum yok artık)
8- turkish tv
9- self servis (vodafone online işlemler)
10-kıblem

• Beğen
Tepkiler: The Benefit, pirenuri ve sinanozcan312
drangela61

drangela61

Üye
1- connectvity tiles
2- favorite call
3- lomogram
4- namaz vakitleri
5- ringtones
6- tunein radio
7- whatsapp
8- turkish tv
9- self servis
10-kıblem

ilginiz için teşekkürler fakat verdiğimiz uygulamaları açıklamalarıyla beraber yazarsak çok daha makbule geçecektir bilmeyenlerin ne işe yaradıkları ve içerikleri hakkında ön bilgi sahibi olmaları açısından önemli diye düşünüyorum..
saygılar..

ekoks20

ekoks20

Üye
Dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım. Önceki mesajı mı duzenledim
ilginiz için teşekkürler fakat verdiğimiz uygulamaları açıklamalarıyla beraber yazarsak çok daha makbule geçecektir bilmeyenlerin ne işe yaradıkları ve içerikleri hakkında ön bilgi sahibi olmaları açısından önemli diye düşünüyorum..
saygılar..

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Ben sevdiğim bir çok uygulamanın&oyunun haberini yaptım ama onların linklerini versem olur mu :)

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
drangela61

drangela61

Üye
Ben sevdiğim bir çok uygulamanın&oyunun haberini yaptım ama onların linklerini versem olur mu :)

tabii ki ;) zaten benim de bu konunun üst konu olmasını istememin sebebi hepsinin bir yerde olmasıydı
hem eski kullanıcılar için özellikle de telefonu yeni alanlar için oldukça yararlı olacaktır ;)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
ben vazgeçilmezim olan bir uygulamayı söylüyeyim:D tabi ki uc browser:ehe herşeyden önce upload desteği var. Sistemin desteklemediği formatta dosyaları da indirip skydrşve a upload edebilirsiniz.tam emin değilim ama mp3leri indirip müzikler klasörüne kaydetme özelliği de son güncellemeyle gelmişti heralde.uygulamayı indirebilirsiniz

drangela61

drangela61

Üye
ben de birkaç uygulama paylaşmak istiyorum çorbada bizim de tuzumuz olsun ;)

Uygulamalar:

Assistant: bir nevi -siri- Türkçe dil desteği henüz yok
Chip Online: teknoloji sitesi chipin uygulaması mobil sürümü gibi bir şey olmuş..
Osmanlı İmparatorluğu: Osmanlı İmparatorluğu'nun padişahları hakkında bilgi veren bir uygulama..işinize yarayabilir ;)
PDF Reader: pdf okuyucu ;)
Tube Pro: belki de en iyisi hd videolar indirmenize olanak sağlıyor..
Wikipedia: bilgi sitesi wikipedianın güzel bir uygulaması..

Oyunlar:

Air Hockey: bilgisayara karşı veya arkadaşınızla hockey oynayın..
Dredd vs. Zombies: zombilere yakalanmasanız iyi edersiniz ;)

şimdilik bu kadar..

- - - Eklendi - - -

ben vazgeçilmezim olan bir uygulamayı söylüyeyim:D tabi ki uc browser:ehe herşeyden önce upload desteği var. Sistemin desteklemediği formatta dosyaları da indirip skydrşve a upload edebilirsiniz.tam emin değilim ama mp3leri indirip müzikler klasörüne kaydetme özelliği de son güncellemeyle gelmişti heralde.uygulamayı indirebilirsiniz

hocam Türkçe dil desteği geldi mi son güncellemeyle..?

• Beğen
Tepkiler: The Benefit
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
-> Telefonunuzdaki mp3'leri karmaşık menülerle uğraşmadan doğrudan çaldırabilirsiniz.

-> Telefonunuzda ekrandaki notalara basarak flüt, piyano, org, elektro gitar vb çalabilirsiniz.

-> Hürriyet'teki güncel köşe yazılarına ve yazarların tüm yazılarına doğrudan erişebilirsiniz.

-> Telefonunuzu sallayarak kamçı, gong, tabanca, tüfek, tokat, yumruk, kılıç vb sesler çıkarabilirsiniz.

-> Mağazadaki en başarılı gazete ve manşet uygulamalarından biri...

-> Vizyondaki yada vizyona girecek filmleri detaylarıyla öğrenebileceğiniz en iyi sinemasever uygulaması.

-> Başarılı bir QR kod tarayıcı...

-> Maxicep Forumu ve diğer forumlarda kolaylıkla gezinebileceğiniz kullanışlı forum uygulaması.

-> WP'nin karmaşık rehber uygulamasında boğuşmak yerine doğrudan ve hızlıca sim kişilerinizi arayın.

-> Ekran camınıza kırılma efekti veren başarılı uygulamalardan biri...

-> Her gün muhteşem fotoğrafların eklendiği güzel bir uygulama. Fotoğrafları indirmeye izin vermiyor ama demokrasilerde çare tükenmez :kıskıs: Ben beğendiğim fotoğrafları hafif yakınlaştırıp ekran görüntüsü alıyorum (Bkz Güç tuşu + Windows tuşu). Sonra da fotoğraflarımda açıp kırparak düzenliyorum. Hatta bazılarını kilit ekranı görüntüsü yapıyorum :)

-> Pek çok hayvan sesini içinde barındıran hoş bir uygulama. Çevrenizde çocuklar varsa çok eğlenecekleri kesin.

-> İçinde onlarca ses efektini barındıran güzel bir uygulama.

-> Başarılı bir fener uygulaması. Yanıp sönme hızını ayarlayabileceğiniz gibi sabit yanmasını da sağlayabilirsiniz. Karanlıkta ihtiyacınız olduğunda ya da gece yolda kaldığınızda yardımı dokunabilir.

-> Lazım olduğunda basit çizimler yapmanızı sağlayan kullanışlı uygulamalardan biri.

Umarım bu kadar uygulama yeterli olur :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: ardacumhur ve drangela61
sinanozcan312

sinanozcan312

Üye
Bir çok programımız hemen hemen ortak , bende bunlara ilave bir takvim programı tavsiye edebilirim, ''Chronos Calendar''

pirenuri

pirenuri

Üye
özgür mesajları alıntı ile baştaki mesaja taşırsan daha kullanışlı olur gibi geldi bana :hmmm

mad-x

mad-x

Üye
camcard: kartvizitleri tarayarak isim, adres, telefon vs. bilgilerini otomatik kaydeden program
(Moderatör notu: Ücretli olduğu için link eklenmedi)

camerapro: manuel focuslama ve iso 3200 çekimler yapılabilen, profesyönel özellikler ekleyen ücretli program

: basit ve kullanışlı el feneri

: kağıt belgeleri tarama yapar, scanner tarayıcı kullanılmış gibi kayıt eder

istediğiniz havaalanındaki uçak iniş ve kalkışlarını takip edebilirsiniz

light saber: ios'taki kadar karizma değil ama hiç yoktan iyidir denilebilen ışın kılıcı
(Moderatör notu: Mağazadakilerden hangisi olduğu anlaşılamadığı için link eklenmedi)

piano uygulamalırından en kullanışlı bulduğum

windows simulatörü

gece telefonu gökyüzüne tutarak karşınızda duran yıldızın ismini ve grup ismini şekliyle görebilirsiniz

gece uyurken konuşup konuşmadığınızı, horlayıp horlamadığınızı öğrenebilirsiniz. gece bu programı açık bırakıyorsunuz ve ses belli bir seviyeye çıkınca kayıt yapıyor sesi.

telefonu etrafınızda çevirerek panoramik resimlere bakabilir, sanal bir görüş elde edebilirsiniz

voice translator: çok güzel bir çevirici, siz konuşun o çevirsin (Türkçe dahil)
(Moderatör notu: Mağazadakilerden hangisi olduğu anlaşılamadığından link eklenmedi)

kullanışlı bir facebook programı

photobeamer: (Moderatör notu: Nokia koleksiyonda mevcut)

rapdialer: (Moderatör notu: Linki daha önce verildi)

Ve en çok zevk aldığım oyunlar:

futbol oyunlarını sevmeyen beni bile heyecanlandırdı oynarken. başından kalkamayacağınız basit ama süper bir oyun

okçuluk oyunu

karşınızda duran elemanı top ile vurmaya çalışıyorsunuz. topu kaçırmadan topa vurmaya devam etmelisiniz. çok zevkli

kurbağaları sapan yardımı ile kovalara sokmaya çalıştığıınız zevkli bir oyun. deneyin
herber the weber: retro grafikli basit ama hırs yaptırıcı bir oyun

commodor zamanının grafiklerine sahip basit ama zor bir oyun. süre bitmeden finishe ulaşmak için kaza yapmamalısınız

squirrel: ağacın tepesine çıkmaya çalışan sincabı kontrol ettiğiniz süper grafiği olan çok zevkli bir oyun. çok hırslandırır çok zaman harcatır dikkat :D

----
Moderatör notu: Arkadaşın verdiği uygulama ve oyunların linkleri eklendi.

drangela61

drangela61

Üye
Önerebileceğiniz ücretsiz araba yarışı oyunu var mı..?

mad-x

mad-x

Üye
gerçek bir araba yarışı istiyorsanız azcık paraya kıyıp asphalt 5i alabilirsiniz. Yok para vermiyim diyorsanız AE 3D MOTOR ve RETRO RACER 2'yi bir deneyin aynı tadı alabilirsiniz belki

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Arkadaşlar genel olarak söylüyorum,bir öneride bulunduğumuzda uygulamanın mağaza link'ini de ekleyebilirsek çok daha faydalı olabileceğini düşünüyorum:hmmm

Üst Alt