Windows Phone cebi güvenlik kamerası gibi kullanmak

Sponsorlu Bağlantılar

remzi33

remzi33

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone cebi güvenlik kamerası gibi kullanmak
Arkadaşlar merhaba. Belki bazıları gereksiz falan gibi yorumlar yapacak ama aklıma takıldı. Bugün ChipOnline'da bir haber gördüm eski telefonları değerlendirme yolları diye. Seçeneklerde güvenlik kamerasına dönüştürme de vardı. L920 var bende de. Dün L930 sipariş ettim geliyor bir kaç güne. 920'mi satmak istemiyorum ki piyasası çok düşük zaten. Ben de 920'yi güvenlik kamerası yapmayı düşündüm. Tahmin edeceğiniz gibi android için her türlü uygulama var ancak wp için yok. Yani ben bulamadım. Böyle bir uygulama var mı acaba bilen varsa yazabilir mi?

nix

nix

Üye
Kamera ip kamera mı yoksa normal kamera mı

remzi33

remzi33

Üye
    Konu Sahibi
Kamera ip kamera mı yoksa normal kamera mı

Telefondan Kamera yönetmeyeceğim. Bizzat telefonu güvenlik kamerası gibi kullanıp görüntüleri pc den izleyeceğim

Serhan

Serhan

Üye
Hep videoda tutabilirsin güvenlik kamerasını koyacağın yerde.
Aparatta yapabilirsin oradfa tutmak için

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
dolaylı yoldan şu şekilde yapabilirsin sanırım. telefona Lumia Beamer yükle, sonra adresinden barkodu telefona tanıt, telefonun ekranı PC ekranına gelecektir. sonra telefondan kamerayı aç al sana güvenlik kamerası :D tabi telefon sürekli şarja takılı ve ekran zaman aşımının da kapalı olması gerekir bu durumda

skynet

Üye
Telefon sürekli açık ve şarjda durduğunda zarar görmez mi

Son düzenleme:
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
zaten elden çıkarılmış bir telefon için onu düşünmek yersiz :)

remzi33

remzi33

Üye
    Konu Sahibi
dolaylı yoldan şu şekilde yapabilirsin sanırım. telefona Lumia Beamer yükle, sonra adresinden barkodu telefona tanıt, telefonun ekranı PC ekranına gelecektir. sonra telefondan kamerayı aç al sana güvenlik kamerası :D tabi telefon sürekli şarja takılı ve ekran zaman aşımının da kapalı olması gerekir bu durumda
bu tarz yolları ben de düşündüm aslında. androidde sadece bahsettiğim konu için yazılmış uygulamalar var. wp mağazada böyle birşeye rastlamadım. bir uygulama üstünden olsa mükemmel olurdu 8.7 mp pureview güvenlik kamerası :D

ON9

ON9

Üye
Yalnız kaliteli çekimi aktarım konusunda hızına yetişecek internet hızı ben daha görmedim. Kaliteden mi çalacaksın. ? İnternet kotasının zaten ağzına tükürür tek başına. Ama sonuç olarak uygulamada bana biraz mantık dışı geldi.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
LAN üzerinden olsa, CAT6 kablo ile bağlantı yapabilseniz olur ama bu dediklerim de NL920 için neredeyse hayal şeyler ;)

bayon

Üye
bu telefonda wifi yok mu arkadaşlar ne saçmalıyorsunuz ?

Üst Alt