İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Günaydın; Lumia 1520 cihazım da daha önceleri de meydana gelmiş olan dokunmatik sorunu(Kendi kendine işlemler yapıyor) iyicene arttı hatta günlük kullanımı neredeyse kısıtlar hale geldi.
O yüzden onu çekmeceye koyup istirahate çekeceğim bende yeni telefon siparişimi vermiş bulunmaktayım( Xiaomi mi5 siyah)eşime aldığım telefonun siyahını da kendime aldım bir süre böyle takılalım bakalım.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Günaydın; Lumia 1520 cihazım da daha önceleri de meydana gelmiş olan dokunmatik sorunu(Kendi kendine işlemler yapıyor) iyicene arttı hatta günlük kullanımı neredeyse kısıtlar hale geldi.
O yüzden onu çekmeceye koyup istirahate çekeceğim bende yeni telefon siparişimi vermiş bulunmaktayım( Xiaomi mi5 siyah)eşime aldığım telefonun siyahını da kendime aldım bir süre böyle takılalım bakalım.
Güle güle kullanın.
ve irtibatta kalmaya devam edelim. : ) )

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Çift cihaz kullanıyorum. Lumia 1520 & Casper VIA A1 .
Açıkçası Lumia 1520 nin verdiği hazzı casperden alamadım.
Hatta fırsat bulsam Casperi Lumia 950 xl ile üzerine para karşılığı takasa gireceğim.
Sahibinden sitesinde bir kaç ilan gördüm takas düşünmüyorlar...

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Çift cihaz kullanıyorum. Lumia 1520 & Casper VIA A1 .
Açıkçası Lumia 1520 nin verdiği hazzı casperden alamadım.
Hatta fırsat bulsam Casperi Lumia 950 xl ile üzerine para karşılığı takasa gireceğim.
Sahibinden sitesinde bir kaç ilan gördüm takas düşünmüyorlar...
Kesinlikle haklısın lumialar bir başka o yüzden satmayıp yanıbaşımda bekleteceğim

• Beğen
Tepkiler: erhanercan ve Aybin.Kilic
Krnl386

Krnl386

Üye
Merhaba Arkadaşlar ;

Microsoft hesabımı değiştirdikten sonra, Outlook takvim uygulamasında facebook'ta yer alan doğum günleri v.s. gibi etkinliklerin hiç biri gözükmemektedir. Facebook uygulamasından ayarlardan senkronize ettim ama değişen bir şey olmadı. Bunun başka bir ayarı var mıdır ..?

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
YT kanalı Windows Central, Daniel Rubino ve Zac Bowden canlı yayında, izlemek isteyen olursa;
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Krnl386

Krnl386

Üye
Merhaba Arkadaşlar ;

Microsoft hesabımı değiştirdikten sonra, Outlook takvim uygulamasında facebook'ta yer alan doğum günleri v.s. gibi etkinliklerin hiç biri gözükmemektedir. Facebook uygulamasından ayarlardan senkronize ettim ama değişen bir şey olmadı. Bunun başka bir ayarı var mıdır ..?
Bu soruna bir çözüm yok mudur arkadaşlar ..?

Krnl386

Krnl386

Üye
Takvim uygulamasını senkronize ettiniz mi?
Tam olarak nereden yapılıyor ..? @Aybin.Kilic

Ayrıca Takvim uygulamasına girdim ama senkronize ile ilgili bir şey göremedim. Hesap ayarları var, zaten orayı senkronize ettim.

Krnl386

Krnl386

Üye
Merhaba Arkadaşlar ;

Arkadaşlar ;

Sorunum için Microsoft Destek yetkilileriyle yapmış olduğum görüşmelerde, artık Outlook Takvim ile Facebook Doğum günleri, etkinlikler v.s. gibi durumlar senkronize edilemeyecekmiş. Sadece bu durum Microsoft hesaplarına yönelik olmuyormuş artık.

• Beğen
Tepkiler: erhanercan
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Merhaba Arkadaşlar ;
Kişiler'e giriş yaparak
ardından da ekranın sol üst kısmında yer alan ARA yerinin hemen altındaki GÖSTERİLİYOR... 'un karşısındaki buttona basarak gelen menüyü kontrol edermisiniz.. Ben FaceBook kullanmadığım için net cevap veremiyorum, ancak kullananlar için orada belki bir çentik olabilir.

Krnl386

Krnl386

Üye
Kişiler'e giriş yaparak
ardından da ekranın sol üst kısmında yer alan ARA yerinin hemen altındaki GÖSTERİLİYOR... 'un karşısındaki buttona basarak gelen menüyü kontrol edermisiniz.. Ben FaceBook kullanmadığım için net cevap veremiyorum, ancak kullananlar için orada belki bir çentik olabilir.
@bozkirdangelen
Oradan baktığımda, Facebook kişilerinin çentiği boş. Onaylı değil. Onayladığımda kişileri geliyor. Bunda sorun yok. Sorun takvim uygulamasında eskiden facebook kişilerimin doğum tarihlerini gösterirdi. Daha sonra Microsoft hesabımı değiştirdim. Bu özellik gitti. Yetkililer (Microsoft) artık bu özelliğin kalktığını söylediler.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
@bozkirdangelen
Oradan baktığımda, Facebook kişilerinin çentiği boş. Onaylı değil. Onayladığımda kişileri geliyor. Bunda sorun yok. Sorun takvim uygulamasında eskiden facebook kişilerimin doğum tarihlerini gösterirdi. Daha sonra Microsoft hesabımı değiştirdim. Bu özellik gitti. Yetkililer (Microsoft) artık bu özelliğin kalktığını söylediler.
Sanıyorum (İnsider sürümünde teknik bir hata değil ise) bu işlem sadece facebook kişileri için değil hepsi için kalkmış..
Yeni bir kişi kaydettim, yarını da doğum tarihi olarak gösterdim, telefonu kapatıp açtım ama canlı kutucukta doğum tarihi yarın diye göstermedi..
Eğer böyle düşüncesizce bir şey yaptılarsa iyi olmamış ve bu özelliğin yeniden geleceğini umuyorum.
Çünkü, herkesin takip ettiği ve işine yarayan bir uygulama idi..
Anlamadığım bu doğum tarihlerini göster yükünü sırtlarında taşıyorlardı da ağırlığına mı dayanamadılar.

Krnl386

Krnl386

Üye
Sanıyorum (İnsider sürümünde teknik bir hata değil ise) bu işlem sadece facebook kişileri için değil hepsi için kalkmış..
Yeni bir kişi kaydettim, yarını da doğum tarihi olarak gösterdim, telefonu kapatıp açtım ama canlı kutucukta doğum tarihi yarın diye göstermedi..
Eğer böyle düşüncesizce bir şey yaptılarsa iyi olmamış ve bu özelliğin yeniden geleceğini umuyorum.
Çünkü, herkesin takip ettiği ve işine yarayan bir uygulama idi..
Anlamadığım bu doğum tarihlerini göster yükünü sırtlarında taşıyorlardı da ağırlığına mı dayanamadılar.
Maalesef, geçtiğimiz günlerde mail yoluyla yetkililere ulaşmam sonucunda, bu özelliğin facebook tarafında yapılan API değişikliğinden dolayı artık Microsoft hesaplarında bu özellik olmayacakmış.

yunus_ 123

yunus_ 123

Üye
Arkadaşlar merhaba.Acemiliğime verin Henüz wp 10 yükledim epeyde karıştırdım ama tuş kilidi ile ekrana şifre koymayı bulamadım.Mümkünse desen koymak istiyorum ama o wp de yok galiba.Ek uygulama yüklemek istemiyorum. Umarım anlatabilmişimdir Standart şifre koymak istiyorum Nasıl yapabilirim

Bay H

Bay H

Üye
Arkadaşlar merhaba.Acemiliğime verin Henüz wp 10 yükledim epeyde karıştırdım ama tuş kilidi ile ekrana şifre koymayı bulamadım.Mümkünse desen koymak istiyorum ama o wp de yok galiba.Ek uygulama yüklemek istemiyorum. Umarım anlatabilmişimdir Standart şifre koymak istiyorum Nasıl yapabilirim
Ayarlar>Hesaplar>Oturum Açma Seçenekleri>Pin Ekle

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve Esendağlı

merkel02

Kapalı Hesap
bu bizim Lumialarda ''apk'' oluşturmak için app ınventor tarzı bir şeyler var mı? Tabi oluşturulacak olan şey basit seviye. Mesela telefonu sallayınca rastgele numara verecek gibi vs.

cinaski12

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar merhaba uzun zamandır takip ediyorum burayı hatta bu konuyu da ben açmıştım, tekrar microsoft 950 ile dönüş yapmayı istiyorum zira ne apple ne Android wp gibi değil tat vermiyor, tabi mağaza desteği olmaması sorun olsa da WhatsApp halen güncelleme vermesi sevindirici, gear s3 saatimi kullanabilir miyim, mağazada gear uygulaması yok apk olarak yükleyebilirmiyiz şurdan

Üst Alt