İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

ArMaGeDdOn_87

Üye
Yanı şuan da wp ile ilgili hiç sorun yok gayet iyi, ufak tefek sorunlar harici?

Tarayıcı, whatsapp ve facebook için düzeltilmesi gerektiğini söyledik, herkeste çok çok iyi olduğunu söylüyor böyle devam dedik :D

MS çalışanı değiliz fakat k.v.k genpa ve telpa bayiligimiz var üretici firmalar bizim ayağımıza geliyor.
iyi forumlar.
sen kanıt göstermeden kimse sana inanmaz

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
sen kanıt göstermeden kimse sana inanmaz
Kanıtmı?
sitelerin bile gözlemcisi var ne kanıtı :D
benim için sorun yok zaten wp kullanan yada seven biri degilim adamlar sordukları için bende burada sorayım dedim hepsi o :)

can1516

can1516

Üye
Telefonu çok kullanıyorum batarya performansı korkutuyor beni whatsapp instagram vine facebookt twitter da sorunlar yoktur diye umuyorum ısınması da ayrı bir dert şuan telefonum ısınmıyor korkuyorum ısınırsa diye telefona yazılımsal bir şey olmasından korkmuyorum geri dönmek sıkıntı değil ama ısınma batarya sıkıntı diğer yapıyla geçmeyi düşünüyorum herkese çok teşekkürler

sebahattinART

sebahattinART

Üye
Meraba arkadaşlar, App studioda basit rss uygulaması yapim dedim türkçeyide seçtim hatta yaparken emulatörde yazı karakterinde hata görünmüyor. Ne zamanki telefona yüklüyorum yazılar çince görünüyor anlamıyorum.

hikmet366

hikmet366

Üye
windows cihazlar nereden satın alınıyor ?

ArMaGeDdOn_87

Üye
Kanıtmı?
sitelerin bile gözlemcisi var ne kanıtı :D
benim için sorun yok zaten wp kullanan yada seven biri degilim adamlar sordukları için bende burada sorayım dedim hepsi o :)
işte bu şekilde yazarak kimseyi inandıramazsın :)

cadde19

cadde19

Üye

Beyler telefon hafızasında hiçbir şey yok silmem lazım Whatsapp bana yer aç diyor

serinaga

serinaga

Üye

Beyler telefon hafızasında hiçbir şey yok silmem lazım Whatsapp bana yer aç diyor

Uygulamalar içerisinde Depolama'yı aç ve telefon yazan yere gir ve oradaki bazı uygulamaları hafıza kartına taşı, bu biraz yer açar size ...

Aybars1979

Aybars1979

Üye
kilit ekranında çıkan bing resimlerini indirmenin yolunu bilen varmı. Son haftalardaki resimler baya hoşuma gidiyor ama birtürlü indiremedim.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
kilit ekranında çıkan bing resimlerini indirmenin yolunu bilen varmı. Son haftalardaki resimler baya hoşuma gidiyor ama birtürlü indiremedim.
Mağazada bir uygulama vardı ama adını hatırlamıyorum. Son bir ayın Bing resimlerini indirebiliyordum .

volumezoom

volumezoom

Üye
Bing fotoğrafları için DailyPic uygulaması işinizi görecektir.

İyi akşamlar.

Bay H

Bay H

Üye

Aşağıdaki adresten istediğiniz gün ve ülkeye ait bing görsellerine ulaşabilirsiniz.

gizliözneee

Üye
benim bir kaç sorum olacaktı;
whatsapp yada mesaj bölümünde bir sohbeti açmak için şifre koyma veya gizleme için önerebileceğiniz uygulama varmı?

merkel02

Kapalı Hesap
arkadaşlar kilit ekranındayken tepsi tamamen aşağı iniyor mu? şöyle de sorabilirim: ekrana çift tıkladınız açtınız sonra sistem tepsisini aşağı çektiğinizde tamamen aşağı iniyor mu?

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
930 un mikrofonunu değiştireceğim sanırım sakatlandı, linkteki ürün nasıldır gören duyan bilen var mı 930 un ki böyle mi?

ulabuneya

Üye
930 un mikrofonunu değiştireceğim sanırım sakatlandı, linkteki ürün nasıldır gören duyan bilen var mı 930 un ki böyle mi?
Aynı yerden 920 mikrofon almıştım. Adamlar orjinal parça gönderiyorlar ve kutu içine koyupta gönderiyorlar . Ben oldukça memnun kalmıştım akıllıphoneden

og1907

og1907

Üye
Akilliphone.com ise gözün kapalı al üstadım bende ordan arka kapak getirtmiştim gayet iyi ve orjinal parça yolluyorlar.

drangela61

drangela61

Üye
Aynı yerden 920 mikrofon almıştım. Adamlar orjinal parça gönderiyorlar ve kutu içine koyupta gönderiyorlar . Ben oldukça memnun kalmıştım akıllıphoneden
Hocam benim de L920nin mikrofonu sıkıntılı.. Baktım hâlâ satışta alabilirim ama nasıl takacağımı bilmiyorum siz nasıl hallettiniz?

Üst Alt