İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

pissed26

pissed26

Üye
Son zamanlarda çok sık olmaya ve artık çok can sıkmaya başlayan telefonu kırmaya bile niyetlendiren olaylar olmaya başladı.Whats ap dan çıktığım zaman veya swarm,Facebook herhangi bir program tekrar girmeye çalıştığım zaman yükleniyor diyor ve girmiyor ve bu sadece tek bi program için geçerli değil.Swarm açılmazsa ınstagram face whats ap hiçbişey açılmıyor ve baya bekleyince açılıyor.Bunun formattan başka çozumu yok mu telefondaki şeyleri silmek geri yüklemek uğraşmak istemiyorum

kardeşim aynı dertten bende müzdariptim 2 sene boyunca program kurdum kurdum kaldırdım 2 güne bir bahsettiğin sorun kronik hale gelmişti fabrika ayarlarına geri dön 15 gündür tıkır tıkır yine telefon 1 gün uğraşırsın sadece eski haline getirmek için oda değer emin ol ;)

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen

versino2

versino2

Üye
Telefonum DENIM de hiç win10 macerasıda yapmadım ama formatta atamk istemiyorum format atınca whats aptaki butun sohbetlerim silincek diyede korkuyorum açıkçası.Arşivlenince silinir mi bide onu sormak istiyorum whats apdaki sohbetler ?

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
++

pissed26

pissed26

Üye
Telefonum DENIM de hiç win10 macerasıda yapmadım ama formatta atamk istemiyorum format atınca whats aptaki butun sohbetlerim silincek diyede korkuyorum açıkçası.Arşivlenince silinir mi bide onu sormak istiyorum whats apdaki sohbetler ?
hiçbişey olmaz arşivle yeniden yüklersin

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Son zamanlarda çok sık olmaya ve artık çok can sıkmaya başlayan telefonu kırmaya bile niyetlendiren olaylar olmaya başladı.Whats ap dan çıktığım zaman veya swarm,Facebook herhangi bir program tekrar girmeye çalıştığım zaman yükleniyor diyor ve girmiyor ve bu sadece tek bi program için geçerli değil.Swarm açılmazsa ınstagram face whats ap hiçbişey açılmıyor ve baya bekleyince açılıyor.Bunun formattan başka çozumu yok mu telefondaki şeyleri silmek geri yüklemek uğraşmak istemiyorum

Dediğiniz sorunlar genellikle W10TP'de ve ilk nesil cihazlarda yaşanan sorunlar. (Yani normal)
Ancak bu sorunları 8.1'de yaşıyorsanız; kesinlikle format zamanı gelmiş demektir.

sahanemir

sahanemir

Üye
Facebook atıyor direk sizde de aynı mı acaba.

skynet

Üye
Format zamanın gelmiş de geçiyor

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Güncel olarak takip ettiğim çok dizi var. İzlediğim bölümleri unutuyorum bazen. Onerdiginiz bir uygulama varmı?

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
TVYO var oldukça iyi.

versino2

versino2

Üye
Windows 10 a çıkana kadar sabretmeyi düşünüyorum bida bida uğraşamam :D

carew89

carew89

Üye
arkadaşlar swarmda arkadaş ekleyemıyor sizdede oluyormu. ayrıca bekleyen arkadaşlıkları nasıl iptal edeceğim aklım almıyor.

• Beğen
Tepkiler: erhanercan
sahanemir

sahanemir

Üye
Face,de sorun vardı direk atıyordu sildim yeniden kurdum düzeldi wm10,u kullanıyorum son olan tp surumu,nu.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar daha önceden yardım ve ipuçlarında Garanti durumu sorgula vardı,şimdi o yok.garanti durumunu nasıl öğrenebilirim.
Arkadaşlar daha önceden yardım ve ipuçlarında Garanti durumu sorgula vardı,şimdi o yok.garanti durumunu nasıl öğrenebilirim.
Arkadaşlar bu sorunun cevabını bilen yok mu acaba?

erhanercan

erhanercan

Üye
Face messengeri sapıtan var mı bildirimler gelmemeye başladı şimdide uygulamayı sildim mağazadan indirmiyor
Alla alla face messenger arka plandan bakınca ne açılıyor ne kapanıyor o kısım yok

gizliözneee

Üye
biliyorum saçma bi soru ama şu ana kadar hiç kullanmamışım demek işim olmamış..
l920 klavyesinde mesaja bi alt satıra geçme tuşu hangisi, yani bilgisayardaki shift+enter a karşılık gelen olay..

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
biliyorum saçma bi soru ama şu ana kadar hiç kullanmamışım demek işim olmamış..
l920 klavyesinde mesaja bi alt satıra geçme tuşu hangisi, yani bilgisayardaki shift+enter a karşılık gelen olay..
normal sms ve yazılarda zaten enter tuşu alt satıra geçiyor ancak siz whatsapp için sordunuz bunu galiba. whatsappta ayarlara girin, sohbetler ve aramalar ayarları altında "enter tuşu mesajı gönderir" seçeneğini kapatın. artık enter tuşu alt satıra geçecek, mesajı göndermek için alttaki gönder butonuna basmanız gerekir.

versino2

versino2

Üye
Windows Phone 8.1 Denim sürümünü kullanıyorum.Normal kamera ile(Lumia Camera değil) çektiğim seri çekim fotoğraflarını format attıktan sonra göremiyorum tek bir fotoğraf var.Butun hepsini nasıl geri getirebilirim?

4MaGuS

4MaGuS

Üye
resimleri telefona atıp o özelliğin bir adı vardı seri çekim uygulaması var onu kurup istediğin fotoyu onun içinden açman gerekiyor daha sonra içlerinden birini seçip kaydediceksin

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Yanı şuan da wp ile ilgili hiç sorun yok gayet iyi, ufak tefek sorunlar harici?

Tarayıcı, whatsapp ve facebook için düzeltilmesi gerektiğini söyledik, herkeste çok çok iyi olduğunu söylüyor böyle devam dedik :D

MS çalışanı değiliz fakat k.v.k genpa ve telpa bayiligimiz var üretici firmalar bizim ayağımıza geliyor.
iyi forumlar.

Üst Alt