Macera WİNDOWS PHONE 8 MAĞAZASINA YENİ OYUN Machinarium

Sponsorlu Bağlantılar

turbocore

turbocore

Üye
    Konu Sahibi
WİNDOWS PHONE 8 MAĞAZASINA YENİ OYUN Machinarium
Robot Oyunlarını Severmisiniz ? Evet İse Bu Oyun Tam Sizlik Eski Antik Demir Çağını Anlatan Oyun Bir Şirket Tarafından Mağazada Yayınlanmış Durumda Dünyanın Hiç Kimse Tarafından Yaşanmadığını Ve Tek Siz Olduğunuzu Düşünseniz Ne Yapardınız Oyunda Bunların Hepsini Anlıyacaksınız İlerlemeli Bir Oyun Olan Her Yer Eski Bir Biçimde Kodlanmış Ancak Oyun Maalesefki Biraz Pahalı 10 tl Hatta Türk Bir Kullanıcımız Oyunu Satın Almış Oyunun Windows Phone 8. VE Windows 8.1 Sürümü Mevcut.
Gelelim Linke::::

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Sanırsam alıntı haber yazılanları okuyunca :hmmm

oyun için :tşk:

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
genel bölümü oyun haberleri ile dolu lütfen ama :(

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
buradan yeterince gereksiz konu açılıyor zaten merak etmeyin boş kalmaz..

turbocore

turbocore

Üye
    Konu Sahibi
buradan yeterince gereksiz konu açılıyor zaten merak etmeyin boş kalmaz..
Tamam anlıyorum sizi @papakudioflu adminimiz bir sorun olsa konulara gerekli uyarıyı yapardı ancak BEN burdan açmayı tercih ediyorum .:D.

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
her şeyi adminlerden beklemek haksızlık değil mi önemli olan sadece admin arkadaşların memnun olup olmadıkları değil forumdaki tüm arkadaşların memnuniyeti söz konusu ki admin arkadaşlarda o yüzden yetkililer ve bildiğim kadarı ilede siz maxicep ailesinin geçmişe dayalı bi üyesisiniz ve bu konularda daha tecrübelisiniz bu yüzden sizden beklentim yeni üye arkadaşlara örnek tutumunuz olmalı şimdi sizden gören tüm arkadaşlar böyle konuları yerinde açmadıklarında görüntü kirliliği her geçen gün artacaktır arka sayfalara düşen öyle gerekli konular varki bu yüzden görülmeyip 2. kez açılıyor... yani sizden beklentim bu konularda duyarlı olmanız saygılar..

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

The Benefit

The Benefit

Üye
Fiyat biraz fazla imiş ama bilgi için... :tşk:

Erensnc

Üye
Çok pahalı O_O

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: kemal363

kemal363

Üye
Evet

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Üst Alt