Windows Phone 8 de Bluetooth İle Video Gönderme (Resimli Anlatım)

• 15 Mart 2013
  • 5942 Okunma
  • 50 Cevap

1. Merhaba arkadaşlar bugün kendim uğraşıp bulduğum bir taktiği sunmak istiyorum size belki siz biliyorsunuzdur ama ben yine de paylaşayım dedim belki bilmeyenler olabilir. Bildiğimiz üzere WP8 li telefonda Pc den attığımız videoları bluetoothla atamıyorduk çünkü Müzik+Videolar kısmına geliyordu.Bu şekilde :< Resmi açmak için tıklayın >

Şimdi gelelim benim yaptığım taktiğe

Bilgisayardan telefonumun içine giriyoruz phone a çift tıkladıktan sonra pictures e çift tıklıyoruz ve içine şu şekilde bir klasör oluşturuyoruz:< Resmi açmak için tıklayın >

Bu klasörü oluşturduktan sonra buraya istediğiniz videoyu atabilirsiniz bende içindeki videoları gösteriyim :< Resmi açmak için tıklayın >

Şimdi telefonumuzdan fotoğraflar kısmından Albümler seçeniğini seçeceksiniz alttaki resim gibi o klasör görünecek:< Resmi açmak için tıklayın >

İçine girelim ve video listesini görelim :< Resmi açmak için tıklayın >

Şimdi herhangi bir videoya tıklayıp paylaş diyelim:< Resmi açmak için tıklayın >

Gördüğünüz gibi Bluetooth seçeneği çıktı:< Resmi açmak için tıklayın >

Biraz uğraştım ama iyi bir taktik olduğunu düşünüyorum avantajları video süresinin görünmesi ve bluetooth ile paylaşım dezavantajı video isminin görünmemesi. Yorumlarınızı bekliyorum.İşinize yaradıysa ne mutlu bana . Eğer önce açılmadıysa herkesin Wp8 de bluetooth ile video gönderme özelliğini öğrenmesi

Güncelleme 16.06.2013

Arkadaşlar büyük boyutlu videoları gönderirken sıkıntı oldu ve bazı videolar normal videolar kısmından açılırken burada açılmayabiliyor. Bu notu da düşeyim dedim

Yazan: pirenuri
    Son düzenleme: 10 Eylül 2013
    suyunsesi, BLasTeaR, GodMode ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. bilmeyenler için yararlı :tşk:

3. Saol :)

4. 1

Son düzenleme: 10 Eylül 2013
  5. boyle duşunmene gerek yok. Bak konuyu 117 kişi okumuş. Demek ki birilerinin işine yaramiş.

6. Umarım yaramıştır. Yorum olmayınca ben de yaramadığını düşünüyorum

7. sadece yorumlara takilmamak gerekir. Önemli olan paylaşim ve yardimlaşma ruhudur. Bugun googledan bu sorunla ilgili arama yapanlarin karşisina cikar ve bir kişinin işini gormuş olursun.

mısto61 bunu beğendi.
  8. Teşekkürler, bilmiyordum öğrenmiş olum. Ama videolarda altyazı açabiliyo mu. ben hiç denemedim denemeye üşeniyorum açıkçası :D Deneyen biri söylerse sevinirim

9. Eline sağlık kardeş :)

Yorum gelmedi diye konu kapanır mı yav amaç paylaşmak ;)

Ben ne haberler yaptım bir tek Ali Kemal abi halime acıyıp teşekkür etti :kıskıs:

10. Müzik+Videolar kısmında altyazı çalışmıyor

Bilmem önceden biliniyor sanmıştım saol

- - - Eklendi - - -

Anladım alikemal abi

11. Konu için teşekkürler :) ben de bilmiyordum şahsen öğrenmiş oldum

12. Önemli değil ha şöyle canlansın :aha:

13. wp8 e gecince işime yarıyacak saol :)

14. Teşekkurler.

15. önemli değil

16. Bilgi ve açıklama için eline sağlık kardeşim

17. önemli değil kardeşim. Yeter ki birilerine yardım etmiş olayım :)

18. Konu için teşekkürler kardeşim, eline sağlık güzel paylaşım olmuş.

19. Bak konu nasıl gündemde kalıyor ;)

Bir de konuyu kapatacaktın :kıskıs:

Yüklüyor...
19/09/2018 - 03:01