Windows Phone 8 de Bluetooth İle Video Gönderme (Resimli Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

pirenuri

pirenuri

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone 8 de Bluetooth İle Video Gönderme (Resimli Anlatım)
Merhaba arkadaşlar bugün kendim uğraşıp bulduğum bir taktiği sunmak istiyorum size belki siz biliyorsunuzdur ama ben yine de paylaşayım dedim belki bilmeyenler olabilir. Bildiğimiz üzere WP8 li telefonda Pc den attığımız videoları bluetoothla atamıyorduk çünkü Müzik+Videolar kısmına geliyordu.Bu şekilde :

Şimdi gelelim benim yaptığım taktiğe

Bilgisayardan telefonumun içine giriyoruz phone a çift tıkladıktan sonra pictures e çift tıklıyoruz ve içine şu şekilde bir klasör oluşturuyoruz:

Bu klasörü oluşturduktan sonra buraya istediğiniz videoyu atabilirsiniz bende içindeki videoları gösteriyim :

Şimdi telefonumuzdan fotoğraflar kısmından Albümler seçeniğini seçeceksiniz alttaki resim gibi o klasör görünecek:

İçine girelim ve video listesini görelim :

Şimdi herhangi bir videoya tıklayıp paylaş diyelim:

Gördüğünüz gibi Bluetooth seçeneği çıktı:

Biraz uğraştım ama iyi bir taktik olduğunu düşünüyorum avantajları video süresinin görünmesi ve bluetooth ile paylaşım dezavantajı video isminin görünmemesi. Yorumlarınızı bekliyorum.İşinize yaradıysa ne mutlu bana . Eğer önce açılmadıysa herkesin Wp8 de bluetooth ile video gönderme özelliğini öğrenmesi

Güncelleme 16.06.2013

Arkadaşlar büyük boyutlu videoları gönderirken sıkıntı oldu ve bazı videolar normal videolar kısmından açılırken burada açılmayabiliyor. Bu notu da düşeyim dedim

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: suyunsesi, BLasTeaR, GodMode ve 3 diğerleri

HaYalPeresT TM

HaYalPeresT TM

Üye
bilmeyenler için yararlı :tşk:

pirenuri

pirenuri

Üye
    Konu Sahibi
1

Son düzenleme:
papakudioflu

papakudioflu

Admin
boyle duşunmene gerek yok. Bak konuyu 117 kişi okumuş. Demek ki birilerinin işine yaramiş.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
sadece yorumlara takilmamak gerekir. Önemli olan paylaşim ve yardimlaşma ruhudur. Bugun googledan bu sorunla ilgili arama yapanlarin karşisina cikar ve bir kişinin işini gormuş olursun.

• Beğen
Tepkiler: mısto61

tezgelegemen

Üye
Teşekkürler, bilmiyordum öğrenmiş olum. Ama videolarda altyazı açabiliyo mu. ben hiç denemedim denemeye üşeniyorum açıkçası :D Deneyen biri söylerse sevinirim

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Eline sağlık kardeş :)

Yorum gelmedi diye konu kapanır mı yav amaç paylaşmak ;)

Ben ne haberler yaptım bir tek Ali Kemal abi halime acıyıp teşekkür etti :kıskıs:

pirenuri

pirenuri

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler, bilmiyordum öğrenmiş olum. Ama videolarda altyazı açabiliyo mu. ben hiç denemedim denemeye üşeniyorum açıkçası :D Deneyen biri söylerse sevinirim

Müzik+Videolar kısmında altyazı çalışmıyor

Eline sağlık kardeş :)

Yorum gelmedi diye konu kapanır mı yav amaç paylaşmak ;)

Ben ne haberler yaptım bir tek Ali Kemal abi halime acıyıp teşekkür etti :kıskıs:

Bilmem önceden biliniyor sanmıştım saol

- - - Eklendi - - -

sadece yorumlara takilmamak gerekir. Önemli olan paylaşim ve yardimlaşma ruhudur. Bugun googledan bu sorunla ilgili arama yapanlarin karşisina cikar ve bir kişinin işini gormuş olursun.

Anladım alikemal abi

Lumiance

Lumiance

Üye
Konu için teşekkürler :) ben de bilmiyordum şahsen öğrenmiş oldum

theruhix

Üye
wp8 e gecince işime yarıyacak saol :)

IVI-Elia

Üye
Teşekkurler.

dedereis123

dedereis123

Üye
Bilgi ve açıklama için eline sağlık kardeşim

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Konu için teşekkürler kardeşim, eline sağlık güzel paylaşım olmuş.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Bak konu nasıl gündemde kalıyor ;)

Bir de konuyu kapatacaktın :kıskıs:

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

Üst Alt