Haber Windows Phone 8.1 Güncellemesine İlişkin Haber ve Bilgiler

Sponsorlu Bağlantılar

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Arkadaşlar internet paketi ile güncelleme yapılır mı? (cyan güncellemesi)

512 MB Ram kısıtlamasına karşı Lumia 520 ile gönderildi.
gelecek güncelleme boyutuna bağlı 100mb altı ise yapılabilir yoksa wifi ister

• Beğen
Tepkiler: İnternettin HOCA

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
En yakın zamanda android'e geçmeyi düşünüyorum. En azından romlarla telefonu güncel tutabiliyorsun

Fritöz ile gönderildi.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Çoğu insan çok sıkıldı. Ben de turkçe yazım hatalarını duzeltmemesinden şikayetçiyim. Eskiden gayet güzel olan ozelliğin şimdi bozulması benim de wpye bakış açımı bozdu.

Flac oynatamayan xbox music te istemiyorum. Mp3te canavar, çok ta seviyorum ama ah bi de flac olaydı ne olurdu.

Herşeyin hayırlısı

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Çoğu insan çok sıkıldı. Ben de turkçe yazım hatalarını duzeltmemesinden şikayetçiyim. Eskiden gayet güzel olan ozelliğin şimdi bozulması benim de wpye bakış açımı bozdu.

Flac oynatamayan xbox music te istemiyorum. Mp3te canavar, çok ta seviyorum ama ah bi de flac olaydı ne olurdu.

Herşeyin hayırlısı
Ya abi bu ön izleme sürümünde windows phone'nun neredeyse düzgün çalışan yeri kalmadı...Benide soğuttu inşallah kararlı sürümde yaptıkları bazı yanlışları düzeltirler ve eski haline getirirler

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Fix artı yeni özellikler istiyorum yoksa bir anlamı yok ki

kamil5028347

kamil5028347

Üye
Fransada başlayacak deniliyordu başlamadı anlaşılan hiç bir haber yok

byibo

byibo

Üye
arkadaşlar bence kendinizi germeyin güncelleme elinde sonunda gelicek yükleyeceğiz az da çok da olsa haklıyız ama her güncelleme konusunda bu tür düşünceler çok oluyor benim fikrim microsoft'un reklamlarını,sattığı,tanıttığı modelleri ve anlaştığı firmaları görünce güncellmenin neden verilemediğini anlıyorum

İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
La anah sanki işletim sistemi yapıyorlar.... o_O

kesasd

kesasd

Üye
Bu konuda söyleyebileceğim tek şey Microsoft bir yola baş koyduysa ve diretiyorsa mutlaka alnının akıyla çıkacaktır. Günümüz akıllı sistemlerin çağıdır. Yaşamın her alanında... Microsoft Windows Phone platformuna gerekli özeni ve ilgiyi gece gündüz sürdürüyor. Bazı şeylerin yavaş ilerlemesi Microsoft'un bunu başaramadığı veya bu sektörde tutunamayacağı anlamına gelmez. Elbette bir iOS olmak başta zor gelecektir. Çekirdekten bir sistemi hatasız ve maksimum düzeyde mükemmel tutmak istiyorsanız ağırdan almanız gerekiyor. Ani bir ivmeyle başarıya koşarken eldekinden olmak içten bile değil. Microsoft, Windows ile bilgisayarlarda ulaştığı başarıya mutlaka akıllı sistemlerde de ulaşmak zorunda. Pazar payı her geçen gün düşüyor. Elbette dekstop sistemleri çok uzun süreler ekmek yedirecek.

API'lerde yapacağınız en ufak bir hata sistemde sonraları kapanmayacak ağır bir darbeye sebep olabilir. Microsoft emin adımlarla geliyor, her ne kadar kullanıcılar isyan ediyor olsa da. Kısa sürede diğer platformlarla kapanmayacak bu fark bu yavaşlık ve titizlikle emin olun uzun dönemde diğer sistemlerin kapatamayacağı farka dönüşecektir. Microsoft istediğini alır, bunu yasal yollarla gibi görünse de Nokia'yı almasından biliyoruz :)

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece, sazobalı, Heimdalll ve 3 diğerleri
MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Gelse artık şu güncelleme. Hayır yarın Z2 alacağım ama yine de bu telefonu satmayacağım. Wp macerası olarak bir köşede kalsın, annem kullanacak hatta.

En çokta gelmesini ön izlemede ki sıkıntılar yüzünden istiyorum. Xbox müzik bende çalışmıyor mesela. Nokia müzikte arada bir atıyor. Keza internet explorerda da geriye atma sorunu mevcut. Multitask desen oda sorunlu. Biriyle mesajlaşırken her yeni mesaj için yeni bir pencere açıyor. Bi aralar reset atma sorunu vardı düzeldi allahtan. Tabii en büyük sorun tam ekran video izleyememe sıkıntısı. Player'ı ekrana sığdıracağım diye kriz geçirip en sonunda filmi kapattığımı biliyorum. Umarım tam sürümde bunlar düzelir.:smartass:

dakamon

dakamon

Üye
Bu konuda söyleyebileceğim tek şey Microsoft bir yola baş koyduysa ve diretiyorsa mutlaka alnının akıyla çıkacaktır. Günümüz akıllı sistemlerin çağıdır. Yaşamın her alanında... Microsoft Windows Phone platformuna gerekli özeni ve ilgiyi gece gündüz sürdürüyor. Bazı şeylerin yavaş ilerlemesi Microsoft'un bunu başaramadığı veya bu sektörde tutunamayacağı anlamına gelmez. Elbette bir iOS olmak başta zor gelecektir. Çekirdekten bir sistemi hatasız ve maksimum düzeyde mükemmel tutmak istiyorsanız ağırdan almanız gerekiyor. Ani bir ivmeyle başarıya koşarken eldekinden olmak içten bile değil. Microsoft, Windows ile bilgisayarlarda ulaştığı başarıya mutlaka akıllı sistemlerde de ulaşmak zorunda. Pazar payı her geçen gün düşüyor. Elbette dekstop sistemleri çok uzun süreler ekmek yedirecek.

API'lerde yapacağınız en ufak bir hata sistemde sonraları kapanmayacak ağır bir darbeye sebep olabilir. Microsoft emin adımlarla geliyor, her ne kadar kullanıcılar isyan ediyor olsa da. Kısa sürede diğer platformlarla kapanmayacak bu fark bu yavaşlık ve titizlikle emin olun uzun dönemde diğer sistemlerin kapatamayacağı farka dönüşecektir. Microsoft istediğini alır, bunu yasal yollarla gibi görünse de Nokia'yı almasından biliyoruz :)

Sana katılıyorum dediğin gibi bir anda buyuk ivmelenme yapsa geri donulmesi zor durumlara girebilirler mesela androidteki dalvik gibi. Sistemi yavaşlatan en buyuk etmen. Ms de yanlışlıkla bunun gibi bir hata yapsa bundan android gibi vazgeçemezdi. Şu an MS çok değerli bir halıyı dokur gibi sistemi geliştiriyor gelecekte sağlam bir yer edinecektir piyasada. Ama bu bizim bir kaç yılımızı alacak gibi görünüyor

Tost Makinası ile gönderildi.

...decode...

...decode...

Üye
NokiaPoweruser'ın haberine göre Cyan güncellemesi ya 14 Temmuz ya da 21 Temmuz'da dağıtılmaya başlanılacak. Güncellemenin ilk olarak 925, 1520, 1020'ye yayınlanması ve 1 hafta sonrasında ise bütün cihazlara dağıtılacağı belirtildi.

• Beğen
Tepkiler: ceza87
versino2

versino2

Üye
NokiaPoweruser'ın haberine göre Cyan güncellemesi ya 14 Temmuz ya da 21 Temmuz'da dağıtılmaya başlanılacak. Güncellemenin ilk olarak 925, 1520, 1020'ye yayınlanması ve 1 hafta sonrasında ise bütün cihazlara dağıtılacağı belirtildi.
inşallah 14 u olur

ErenMSC

Üye
Ağustostan aşağı gelmez

ArAgOr

Üye
shiftdelete net bu hafta yayınlanır demişti ama o da yalan çıktı...

• Beğen
Tepkiler: The Benefit ve İnternettin HOCA
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Korkarım ay sonu

alical33

alical33

Üye
işin ters tarafı resmi bi açıklama da yok

İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
Yemin ederim Daha bugün rüyamda cyan güncellemesinin geldiğini Gördüm iniyordu güncelleme.. valla Gözüm o çarklarla birlikte dönüyordu nasıl sevindim nasıl. :D

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Yemin ederim Daha bugün rüyamda cyan güncellemesinin geldiğini Gördüm iniyordu güncelleme.. valla Gözüm o çarklarla birlikte dönüyordu nasıl sevindim nasıl. :D

Ne kaptırmışsın kendini

• Beğen
Tepkiler: İnternettin HOCA

Üst Alt