Haber Windows Phone 8.1 Bildirim merkezi ve Hızlı ayarlar videosu sızdırıldı

Sponsorlu Bağlantılar

blackcemre

Üye
Haber için teşekkürler.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
mobil verinin olup olmadığını kesin olarak bilmiyoruz. Velev ki yok zaten ortada daha bir güncelleme de yok. Bu SDK ve Nisan'da yayınlanmasını beklediğimiz geliştirici ön izleme sürümünün amacı da zaten eksikleri görmek değil mi?

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
mobil verinin olup olmadığını kesin olarak bilmiyoruz. Velev ki yok zaten ortada daha bir güncelleme de yok. Bu SDK ve Nisan'da yayınlanmasını beklediğimiz geliştirici ön izleme sürümünün amacı da zaten eksikleri görmek değil mi?
umarım bu eksiği görürler de Final sürümüne koyarlar, tek umudumuz o.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
umarım bu eksiği görürler de Final sürümüne koyarlar, tek umudumuz o.
görürler görmesine de adınız gibi emin olabilirsiniz Windows Phone 8.1 ön izleme sürümünü yükleyen herkes ilk iş olarak ayarlardan geri bildirimleri kapatacaktır. Ondan sonra da bekleriz "Microsoft kullanıcıları dinlemiyor" diyenleri.

• Beğen
Tepkiler: emreeozden ve PureFood
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
görürler görmesine de adınız gibi emin olabilirsiniz Windows Phone 8.1 ön izleme sürümünü yükleyen herkes ilk iş olarak ayarlardan geri bildirimleri kapatacaktır. Ondan sonra da bekleriz "Microsoft kullanıcıları dinlemiyor" diyenleri.
sebep?

yunusiyunus

Üye
Ben göremedim sildiler mi acabaTamam şimdi gördüm iyi gibi daha da artırabilirler kutu sayısını

omerk88

omerk88

Üye
pek beğenmedim daha gösterişli olabilirdi

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Mobil Veri yok. :dry:

Kullanıcı :bottom: Microsoft

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
dostum sebep belli. Bizim milletimizde bir algı yerleşmiş. Geri bildirim hem şarj yer hem de internet. Kapat gitsin der çoğu kullanıcı.
:ah haftada 1 gönderiyor, gönderdiği veri 1mb bile değil (ki max 10mb izin var) ve sadece wi-fi varken yapıyor. bu mu şarj ve net yiyecek? bi de geliştirici olacaklar :)

skynet

Üye
dostum sebep belli. Bizim milletimizde bir algı yerleşmiş. Geri bildirim hem şarj yer hem de internet. Kapat gitsin der çoğu kullanıcı.
Valla bende açık ama eğer şarja etkisi fazla ise kapatayım bende :D

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici

• Beğen
Tepkiler: kursat99, PureFood, alasulumurat ve 3 diğerleri
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye

bildirim varken daha güzel duruyor :D

dakamon

dakamon

Üye
Harbiden mobil veri yokmuş. Tüüüüüüü. Biz oylarımızı verip o mobil veriyi getirteceğiz arkadaş. Böyle olmaz. Yukardan gelip açılışında sanki yağ gibi takılma falan yok :) güzel sade ama 5 tane olsa keşke bide mpbil veri olsun kesinlikle. Araç modundan banane yahu gitmişler onu koymuşlar :D
Ben hiç bir geri bildirimi kapatmadım hep açık ayrıca pek sallamadıklarını bilsemde nokia ya geri bildir den sürekli yazıyorum eksikleri sorunları

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Harbiden mobil veri yokmuş. Tüüüüüüü. Biz oylarımızı verip o mobil veriyi getirteceğiz arkadaş. Böyle olmaz.

Merak etmeyin oylarla ve etrafa yayarak Joe Belfiore ve Satya Nadella'ya kadar duyuracağız.

alasulumurat

alasulumurat

Üye
Benim anladığım kadarıyla iconlardan ne görünmesini istediğimizi kendimiz seçebiliyoruz. Seçeneklerde mobilveri yok ama onu da koyarlar bence.

dakamon

dakamon

Üye
Merak etmeyin oylarla ve etrafa yayarak Joe Belfiore ve Satya Nadella'ya kadar duyuracağız.
Abi olmadı uçak biletlerimizi alıp joe nun evini basarız ya :D kafaya koyduk getirtecez o mobil veriyi :oku:oku:oku

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Benim anladığım kadarıyla iconlardan ne görünmesini istediğimizi kendimiz seçebiliyoruz. Seçeneklerde mobilveri yok ama onu da koyarlar bence.

Oy kullanarak sesimizi duyuralım @alasulumurat

Üst Alt