Haber Windows Phone 8.1 Bildirim merkezi ve Hızlı ayarlar videosu sızdırıldı

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Windows Phone 8.1 Bildirim merkezi ve Hızlı ayarlar videosu sızdırıldı
bütün Windows Phone kullanıcılarının merakla beklediği bildirim merkezi ve hızlı ayarlar videosu sızdırıldı.

buyurun video iyi seyirler.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: fevzia, pirenuri, braayn ve 10 diğerleri

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Ha-ri-ka
Edit: vazgeçtim videoyu izlemeden yorum yapmam bi daha :D

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Çok güzel görünüyor gerçekten

csH

csH

Üye
5li olmayacak mı :S

skynet

Üye
Owww çok iyi ya :eller:

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Yukarı batarya ikonunda %li göstermiyor. Vede ana menüye gidip 3. kolon olup olmadığınıda gösterselerdi keşke :)

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Bu video ortalığı yıkar :polis::kıskıs:

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
of süper olmuş haber için :tşk:

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
5 kolon vardı hani? Olmamış

tapatalk

tapatalk

Üye
Bana yeşil robotlu bi sistemin bildirim merkezini animsatti ama neyse

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
bi de şu 3 kolon muhabbeti gibi hızlı ayarlarda da 5 seçenek için 5" ve üzeri, 1080p vs şart koşarlarmış :dry:

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Birileri iş başında.

Burakkkk250

Burakkkk250

Üye
Çok fazla yer ayırmışlar ikonlara gibime geldi, daha küçük yapıp rahatlıkla 5 tane sığdırabilirdi aslında. Ayrıca kamera ne abi kamera ne ? Yahu kameranın hem tuşu var, hem ana ekrana sabitleniyor, neden aksiyon merkezine koyma ihtiyacı hissetmişler ki ? Eğer final sürümünde kamera olur da mobil veri olmazsa yazıklar olsun

• Beğen
Tepkiler: Sensation
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
evet o kamera olayına benim de aklım ermiyor :hmmm

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
arkadaşlar beğenmeyen kaldırıp başka bir şey koysun diye seçenek sunmuşlar zaten. Neden bu kadar takıldınız anlamadım. :hmmm

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
arkadaşlar beğenmeyen kaldırıp başka bir şey koysun diye seçenek sunmuşlar zaten. Neden bu kadar takıldınız anlamadım. :hmmm
e mobil veri seçeneklerde olmayıp kamera gibi bi seçenek olunca böyle takılmamız normal. koyaydı mobil veriyi kimse diğer seçeneklere laf etmezdi varsın dursunlar :)

• Beğen
Tepkiler: narnia16
BelaMonte

BelaMonte

Üye
adamlar yine laf etmeyin diye koymuş kamerayı :) mobil veri olmasa zaten bildirim merkezinin ne anlamı var? :)

Çok fazla yer ayırmışlar ikonlara gibime geldi, daha küçük yapıp rahatlıkla 5 tane sığdırabilirdi aslında. Ayrıca kamera ne abi kamera ne ? Yahu kameranın hem tuşu var, hem ana ekrana sabitleniyor, neden aksiyon merkezine koyma ihtiyacı hissetmişler ki ? Eğer final sürümünde kamera olur da mobil veri olmazsa yazıklar olsun

narnia16

narnia16

Üye
e mobil veri seçeneklerde olmayıp kamera gibi bi seçenek olunca böyle takılmamız normal. koyaydı mobil veriyi kimse diğer seçeneklere laf etmezdi varsın dursunlar :)
Lafı ağzımdan aldınız valla :)

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve ceza87

Üst Alt