Windows Live Messenger 5 sürüm formda bir ilk hemde tr(ön izleme

Sponsorlu Bağlantılar

hotbord_34

Üye
tüm arkadaşlardan özür bu çinlilerin programıyla bi yere varılmaz
arkadaşlar malesef artık türkiyede açılmıyo bu program
tekrar tekrar özür:(
özgür bey sen yap çalıssın hazır yemek kolaya yeniyor kendin yap türkçe olsun yapta görelim daha önce çalışıyordu cin işne gelmiyorsa kullanma benim gibi kankamsn süper her zaman bir numara hiç bir sorunda yok 6600 ok

petsel

Üye
6600 da çalışmıyor. messengen cant allow login yazıyorrr

eragon

Üye
emeğine saygılar,fakat v5 şu an bağlantı izni vermiyor.v4,v3,v2,v1 çalışıyor.üretici firma gprs üyeliği istiyor kullanılan tel no su için(Tabiki çin telefon operatör hattı kullanmak gerekiyo).bu versiyonu ***** lemek mümkün mü acaba?yardımcı olbilirsen sevinirim.teşekkürler.

--------------- Ekleme ---------------

yorumumda gereksiz bir kelime kullandım ise özür dilerim.

deniz-17

deniz-17

Üye
    Konu Sahibi
özgür bey sen yap çalıssın hazır yemek kolaya yeniyor kendin yap türkçe olsun yapta görelim daha önce çalışıyordu cin işne gelmiyorsa kullanma benim gibi kankamsn süper her zaman bir numara hiç bir sorunda yok 6600 ok

atışmanın bi anlamı yok ve de yaparım sorun yok benim için yapmadığım bi iş deil sonuçta istediğin pro olsun:megafon:

deniz-17

deniz-17

Üye
    Konu Sahibi
:megafon:tüm arkadaşlara duyurulur az bi zaman içinde aynı pro ile Türkiye Sistemli proyu yayımlıycam artık istediğiniz zaman girebilirsiniz:heyo::bigstar:

eragon

Üye
kardeşim becerebilirsen mucize gibi bişey olur.duacı oluruz sana.

erhan1989

Üye
kardes tesekürler ama calısmadı bende:S:S

moonlight073

Üye
Windows live messengeri 5.00 sürümünün parolası nedir

KaRiZmA_0_5

Üye
kaç kontör gidiyor bunda

KinqCombo81

KinqCombo81

Üye
saol kardeşim :)

03kaptan

Üye
ya bunun n 95 8 gb destekleyeni yokmuuuuuuuuuuuuuuuuuu

rainman65

rainman65

Üye
baba bunun s60v3 msn programı yokmu artı bu 6600 açıyosaa sorun olmazz ama n73 paylaşım beklerim sana zahmet

cey35

Üye
niye desteklemiyor diye uyarı alıyorum n95 8gb cihazım teşekkürler

eragon

Üye
arkadaşlar yanlış yerde arıyorsunuz forum un s60v3 bölümüne bakın sorun yaşarsanız yardımcı olurum konu yayınlamıyorum gerekirse sizler için eklerim

musty__34

musty__34

Üye
eLLerine Sağlık Teşekkürler:coold:

msz_34

Üye
arkadaslar boyle programları hafıza kartına mı atıyoruz yoqsa telefon kablosuyla telefona mıı ben yenı bı N73 aldım nereye atacagımı bılmıorummm yardımcı olursanız sewınrmm

hotbord_34

Üye
arkadaslar boyle programları hafıza kartına mı atıyoruz yoqsa telefon kablosuyla telefona mıı ben yenı bı N73 aldım nereye atacagımı bılmıorummm yardımcı olursanız sewınrmm

hafiza kartina yukle sonra n73 teki dosya yoneticiye gir yukledin dosyayi bu ve kur hafiza kartina yukle yada nokianin pc sutunu indir pc porogrami ile yapabilirsin sana kolay gelsin

muyiddin

Üye
sagolasın

Üst Alt