Windows Live Messenger 5 sürüm formda bir ilk hemde tr(ön izleme

Sponsorlu Bağlantılar

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
kardeş 50 kere yükledim kaldırdım ama olmuyor başka bir yolu warmıdır????

olmayanilir . sorun bağlanırken meydana geliyor. yani sorun şirketten dolayı olacagını düşünüyorum

hso35

Üye
katılıyorum kardeş bunun şirketi çin deymiş ve orası türkiye bağlantılarını kaldırmış diye duydum........yavşak çinliler

bozgun1905

Üye
açılmıyo kontrol edilsin

hso35

Üye
bu programı yayınlıyan arkadaşım program çalışmıyor bizi aydınlatırsan seviniriz!!!!!!!!

deniz-17

deniz-17

Üye
    Konu Sahibi
katılıyorum kardeş bunun şirketi çin deymiş ve orası türkiye bağlantılarını kaldırmış diye duydum........yavşak çinliler

abi sen öle demişsin bi haberim yok ondan ama mantıklı :oke::megafon:
ya inanın ki benimde açılıyor herhangi bi sorun yok turkcell kulanıyorum:bigstar:

hotbord_34

Üye
ben kanka msn kullanıyorum 6600 hiç bir sorun yok ok tşk

hso35

Üye
kardeş bende türkcell kulanıyorum telefonda N 70 ilk önceleri bağlanıyorudu fakat şimdi bağlanmıyor ingilizce bir yazı çıkıyor türkçe yaması yüklü olduğu halde ama bağlanmıyor nedense

--------------- Ekleme ---------------

bağlanırken böyle bir uyarı veriyor (can not allow login) ve bağlanmıyor bilgisi olan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

anılarda

Üye
abi yha bu kaç kontör götürüyor bana ail cvb yazarmısın ama bakh oyle böyle acil değil süper acil lazım kullananlar lütfen bana yardımcı olun :allalla::allalla::allalla:

ImRorschach

ImRorschach

Üye
7610'da hata veriyor

ketchan

ketchan

Üye
3110c de aÇıLmıo :'(

kominar

Üye
ben dosyayı açtım umarım 7610 a uygundur teşekkürler

hso35

Üye
sen dosyayı açtında kardeş çalışmıyor bu program

xgökhanx

Üye
Dosya okunmuyor diyor napıcam!

Symbiont

Üye
6600 açabilen varmı

misafir484

misafir484

Üye
teşekkürler

hso35

Üye
benim denemediğim tel kalmadı hiç birinde çalışmıyor hata veriyor önceleri çalışıyordu bu program çok güzeldi ama malesef gitti artık.......

aryscat

aryscat

Üye
Hat avea telefon n70 yükledim msn girişini kabul etmiyor..... Şifre falan doğru. Öğrendiğim kadarıyla çin yapımı bu pro. türkiyeden girişlere izin vermiyormuş.

toyarakalin

Üye
nokia e71 msn varmı varsa yollarmısınız

aydınpınar

Üye
eline , emeğine sağlık

deniz-17

deniz-17

Üye
    Konu Sahibi
tüm arkadaşlardan özür bu çinlilerin programıyla bi yere varılmaz
arkadaşlar malesef artık türkiyede açılmıyo bu program