Wild Blood APK+SD (v1.1.1, Offline) MÜKEMMEL OYUN

Sponsorlu Bağlantılar

hardal00

hardal00

Üye
    Konu Sahibi
Wild Blood APK+SD (v1.1.1, Offline) MÜKEMMEL OYUN
wild blood v1.1.1
android sürüm 2.3.+

Gameloft’un
mobil cihazlar için hazırladığı oyun çeşitliliği giderek artıyor ve her yeni oyununda kullanıcıların gönlüne taht kuran şirket bu sefer de Unreal Teknolojisini kullandığı Wild Blood oyunu ile karşımızda. Gerçek zamanlı olarak tam 3D grafikler yaratabilen Unreal motorunun gücünü arkasına alan Wild Blood görsel olarak mobil oyun severlerin dikkatini çekecektir.

Oyunda yönettiğimiz Sir Lancelot’un Kral Arthur’un karısı ve kraliçe olan Guinevere ile romantik bir ilişkiye girmesi sonucunda Arthur’un delirmesiyle başlayan hikaye, Arthur’un büyücü kız kardeşi Morgana Le Fey ile cehennemin kapılarını açması sonucunda dünyaya şeytanların girişini canlandırıyor. Bu arada boş durmayan Morgana ise Kraliçe Guinevere’yi sihirli ada Avalon’da esir olarak tutuyor.

Oyunda Kral Arthur ve şeytani Morgana ile yüzleşmesi gereken Sir Lancelot’un dünyayı ve Guinevere’yi de kurtarması gerekiyor.
Oyunun özelliklerine kısaca bir bakış atmak gerekirse:

• Gerçek ve tam zamanlı 3D grafik motoru
  • Epik savaşlar, etkileyici düşmanlar ve özel güçler
  • Kral Arthur’un hikayesine alternatif bakış sunan kaliteli senaryo
  • 10 seviye ve yuvarlak masa şövalyelerinin yardımını alabilmek
  • Güçlü bosslar ve 20 farklı düşman çeşidi
  • Balta, yay ve kılıç gibi çok çeşitli silahlar
  • Bulmacalar ve güzel tasarlanmış bölümler
  • 4x4 takım deathmatch ve bayrak kapmaca temalı multiplayer bölüm
  • Yerel wireless ve online modlar
  • Gameloft LIVE! Sayesinde arkadaşlarınızla skor karşılaştırabilme
Akıllı telefon ve tabletlere sahip olan Android kullanıcılarının keyif alarak oynayabilecekleri Wild Blood oyununu kaçırmamalarını öneriyorum.

APK LİNKLERİ

veya

DATA LİNKLERİ
| | |
!!! KURULUM !!!

1. APK dosyalarından istediğinizi, DATA dosyalarının hepsini indirin.
2. DATA dosyalarının aynı klasöre indiğinden emin olun.
3. Winrar'ı kullanarak DATA dosyalarını partlardan çıkartın ve tek bir dosyada toplayın. (İlk part'a sağ tıklayıp buraya çıkart diyin ardından otomatik olarak diğer partları çıkaracaktır. 2. maddeyi uygulamayı unutmayın.)
4. Partlardan çıkarmış olduğunuz dosyayı "sdcard/Android/" içerisine atın.
5. İndirdiğiniz APK dosyasını kurun.
6. İlk defa oyunu açarken internete bağlı olun.
7. Oyunu çalıştırın.
8. İyi Eğlenceler :)

• Beğen
Tepkiler: guwen35, kajmer_, aLon3AnqeL ve 1 kişi daha

KayraBey

KayraBey

Üye
Oyun forumda mevcut ama alternatif olması için onayladım.

foreverthe

foreverthe

Üye
S3'te oyundan atma sorunu var :(

• Beğen
Tepkiler: tankav
foreverthe

foreverthe

Üye
Arkadaslar apk'yi yükleyip oyuna girdim. Ilk olarak resmi cikti sonra cikti sonra ekran karardi apkmania.com dedi ve yine gameloft resmi gelip oyundan attı..

hardal00

hardal00

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar apk'yi yükleyip oyuna girdim. Ilk olarak resmi cikti sonra cikti sonra ekran karardi apkmania.com dedi ve yine gameloft resmi gelip oyundan attı..

Hocam sizle alakalı bir problem ben rahatlikla oynuyorum

hardal00

hardal00

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim s advance telefon bendede asphalt 7 dede öyle sorun vardı egerki data dosyasını tel hafızana değilde hafıza kartına atmışsan atma problemı oluyo ben tel hafızana atınca sorun düzeldi

RomeusTR

RomeusTR

Üye

bu sorun benim tablet pc dede var 1 gb ddr3 ram 1.4 ghz işlemci 800x480 ama hayla bu ekran geliyor wifi interim var isterse indiririm ama indirmeye geçmiyor.

foreverthe

foreverthe

Üye
bu sorun benim tablet pc dede var 1 gb ddr3 ram 1.4 ghz işlemci 800x480 ama hayla bu ekran geliyor wifi interim var isterse indiririm ama indirmeye geçmiyor.
Aynen bende de öyle kardeşim wifi ile bağlanıcam indiricek ama indirmiyor.

hardal00

hardal00

Üye
    Konu Sahibi
Her seyi yenidenn yap internet baglantini kes dene

geneluye

geneluye

Üye
Hilesiz de oynanıyor ama hilesi oldu mu yeni zırh felan satın alınca çok feci sarıyor potionsuz oynayın feci eğlendiriyor v1.1.1 de mod olsa iyi olur çünkü sanırım bu sürüm ile her silaha yeni bir skin daha gelmiş sanırım

foreverthe

foreverthe

Üye
Benim sorunum hile degil oyun yuklenmiyor !?

karayel90

karayel90

Üye
Teşekkürler süper bi oyun :oke:

tolunay378

Üye
Gameloftdan sonra oyundan atıyor

Tracy35

Tracy35

Üye
ben oyunu 2 sefer yukleyıp kurdum suan kasma oyundan atma sorunu yok 3 gundur de oynuyorum baya ılerledım hılesiz galaxys s3 telefonum

hardal00

hardal00

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim hocam

azraelazrail

azraelazrail

Üye
teşekkürler

Johnnyßravo

Johnnyßravo

Üye