Wild Blood v1.1.1 (Unlimited Coins)

Sponsorlu Bağlantılar

Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Apkyi kurup dosyayı Data klasörüne atacaksın.Oyuna birkez internet açıkken gireceksin.

• Beğen
Tepkiler: fatih544

megadeth20

Üye
arkadaslar oyun kurdum oyuna giryor ancak tam oyun başlıyacak oyundan atıyor sebebi nedir bilen varmı

• Beğen
Tepkiler: Joker

megadeth20

Üye
İnternet açık mı ?
evet açık tam oyuna başlıcak orda atıyor hemen çözemedim bi türlü oyun açılıyor açılmada problem yok açıldıkdan sonra oyuna başla diyorum fragman geciyor sonra atıyor :(

Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
evet açık tam oyuna başlıcak orda atıyor hemen çözemedim bi türlü oyun açılıyor açılmada problem yok açıldıkdan sonra oyuna başla diyorum fragman geciyor sonra atıyor :(
Google Play'den oyunun telefonuna uyumlu olup olmadığını kontrol et.Eğer uyumluysa da dosyaları tekrar atmayı ve internet açıkken girmeyi dene.

megadeth20

Üye
Google Play'den oyunun telefonuna uyumlu olup olmadığını kontrol et.Eğer uyumluysa da dosyaları tekrar atmayı ve internet açıkken girmeyi dene.
oyunu oynuyordum daha önce sonra silmişdim modlu die yeniden kurdum yani telefona uyumlu apk sndan kaynaklanabilrmi acaba note 2 de sorunsuz oynayan arkadaş varmı ?

Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
oyunu oynuyordum daha önce sonra silmişdim modlu die yeniden kurdum yani telefona uyumlu apk sndan kaynaklanabilrmi acaba note 2 de sorunsuz oynayan arkadaş varmı ?
Başka apk deneyebilirsin.Eğer dosyaların sıkıntısız telefona atıldığını düşünüyorsan apkde sorun vardır.

fatih544

fatih544

Üye
hocam zaten dediğinizi defalarca yaptım neden kabul etmiyo anlamış değilim acaba telde mi sorun war kabul etmiyo :D

Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

uahg

Üye
Guzel paylasim tesekkurler fakat multiplayer oynayamiyoruz sanirim

krt23

krt23

Üye
Aynı atma sorunu bendede vardı bende sildim yeniden yükleyeyim dedim şimdide yeterli hafıza yok diyor halbuki telefon boş

killer53

killer53

Üye
oyunu sorunsuzca ındırıp kurduktan sonra acılıyor sorunsuz ama videodan sonra oyundan dırek atıyor baska apk denememe gerek varmı ? Cihaz HTC ONE V

snour05

snour05

Üye
Apk'sında ayrıştırma hatası veriyor... Mesaj olarak yanıt versbilir misiniz lütfen.

marist

marist

Üye
Teşekkürler

fatih793

fatih793

Üye
:tşk:

tirisis07

tirisis07

Üye
aynı metin2 diyebilirim çok benziyor bu yüzden harika

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Güzel Oyun Yalnız Hileli Tadı Olmuyor Yinede Teşekkürler

Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Aynı atma sorunu bendede vardı bende sildim yeniden yükleyeyim dedim şimdide yeterli hafıza yok diyor halbuki telefon boş
Uygulama kalıntıları sebebiyle bunu yapıyor.Rootluysa lucky patcherdan dalvik cache temizlemesi yapın düzelir.

Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
oyunu sorunsuzca ındırıp kurduktan sonra acılıyor sorunsuz ama videodan sonra oyundan dırek atıyor baska apk denememe gerek varmı ? Cihaz HTC ONE V
İnternet açıkken oyuna girin.

Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Apk'sında ayrıştırma hatası veriyor... Mesaj olarak yanıt versbilir misiniz lütfen.
Apk'de sorun yok.Tekrar indirip öyle deneyin çıkarma esnasında bir hata olmuş olabilir.