Wild Blood v1.1.1

Sponsorlu Bağlantılar

PremiumWork

PremiumWork

Üye
:tşk:

mesutgaga

mesutgaga

Üye
evet

5533123

5533123

Üye
kardeşim indirdim okadar apk kurdum partları birleştirdim hiç bir sorun yok android data ya da attım sd dosyalarını (once apk) kurdum sonra oyuna girdim ilk olarak wifi 10 - 15 sn sonra atıyor ne iştir o kadar indirdim ya :(((((((:(((:((:(:((:((

Ziya Aygün

Ziya Aygün

Üye
    Konu Sahibi
Valla anlamadım sizde neden böyle oluyor.

5533123

5533123

Üye
kardeşim s3 ya telefon sorun da yok 1.0.7 olan versionu acılıordu sürümüm 4.1.2 bi sorunda yok of :( sildim dier wild blooda ait tüm verileride yardım

- - - Eklendi - - -

kardeşim su 2. yöntemi paylaşırsan iyi olur belki çözümü olur :( ve tek likn yapabilrmisin rica edersem ?

- - - Eklendi - - -

multiplayer apk da ise chechking licanse hatası var buy game dior off :(((

Ziya Aygün

Ziya Aygün

Üye
    Konu Sahibi
Yeni yöntem ilk mesaja yüklendi onu deneyin arkadaşlar.

5533123

5533123

Üye
inş olur saol kardeşim

ayd305n

Üye
abi x10i de calışırmı

5533123

5533123

Üye
ya kardeşim buy game dior licanse hatası telefonum rootsuz android 4.1.2 yüklü of of

ayd305n

Üye
çalıstı be oh

- - - Eklendi - - -

tek bi nova 3 kaldı onu cözsem

Ziya Aygün

Ziya Aygün

Üye
    Konu Sahibi
İyi oyunlar. Yapamayan arkadaşlar farklı farklı yollarla ve ilk sayfadaki yükleme metodlarıyla yüklemeyi denesinler lütfen.

caglar b

caglar b

Üye
paylaşım için :tşk: şuan tabletimde açamadıgım tek oyun heralde oyun mali400 gpu larda sorun çıkarıyor

5533123

5533123

Üye
aynen ya mali 400gpu lardamı sorun cıkartıo anlamadım off yardım edin

Ziya Aygün

Ziya Aygün

Üye
    Konu Sahibi
Dediğiniz gibisanırım. Benimki Adreno çünkü, sorun çıkmadı

5533123

5533123

Üye
ziya kardeşim bide senden the dark knight rises konusu acmanı beklerim iyi olur :ehe

captan0631

Üye
arkdaşlar part1den diorm buraya çıkart diye 697mb cıkarıor bi önce yazanlarınkini okudum oyun 1.8gb mış partlardamı sorun yoksa sıkıntı bendemi :D ?

Ziya Aygün

Ziya Aygün

Üye
    Konu Sahibi
arkdaşlar part1den diorm buraya çıkart diye 697mb cıkarıor bi önce yazanlarınkini okudum oyun 1.8gb mış partlardamı sorun yoksa sıkıntı bendemi :D ?

Partlarda sorun yok. Tüm partları indirdiğine emin ol. Partlar aynı klasörde bulunsun.
Part 1i aç. İçindeki klasörü sürükleyerek çıkart.

captan0631

Üye
tmm halletim bu sorunu oline rootsuzu yükledim android data com.gameloft.android.ANMP.GloftWBHM' ne attım apksini yüklemiştim önceden oyuna tıklılıorum checking required files dio ve oyundan atıor durdurma hatası werior yada direk kapatıo her asamayı doğru yaptım partlar doğru

Ziya Aygün

Ziya Aygün

Üye
    Konu Sahibi
Wifi ile gir ilk girişte

Üst Alt