WiFi Çekim Alanını Büyültmek İçin Ne Yapmalıyım ?

• 11 Eylül 2013
  • 1715 Okunma
  • 31 Cevap

1. Arkadaşlar Wifi bizim evi komple kapsıyor fakat yan komşuyada uzatmak istiyorum, bi makine duymuştum WiFi çeken biryere koyduğunda o WiFi yi genişletiyodu ? Umarım anlatabilmişimdir yardımcı olabilecek var mı ?

Yazan: OnurAYDN
    Son düzenleme: 11 Eylül 2013
  2. modeminizin markasına gore degıskenlık gosteren adaptorler var mesela az ceken bır yerdekı prıze takıyorunuz daha da uzatıyor.. ve modemınızın arkasına metal tepsı komayı deneyebılırsınız

3. TTneT AirTies-5341..

4. Airties olarak access point var. MESH teknolojisi deniyor.
    Ap-300 olmasi lazim yada yeni modeli cikmis olabilir

5. Evet MESH diye birşey görmüştüm modemin ayar sitesinde..

6. Uyduruk bi tane Galaxy Young al, komsudan taraftaki pencereye koy, modeme bagla ve interneti tekrar paylas. Komsun telefondan çeksin. Yine çok zekiyim :cigara:

7. hocam Wifi ile bağlandığı interneti Hotspot yapabiliyomuyuz ? :D

8. Hocam access point al nerde cekmesini istiyosan oraya koy ben böyle bi üst kata çıkardım

9. Yapabilirsin diye düsünüyorum :D

10. wifi repeater kullanman gerekli.

11. Bencede repeater lazım.

12. Biz zyxel kullaniyoruz oda sırf bizim ev için anca yetiyor :)

13. Arkadaşlar modem AirTies 5341 bunun yaydığı wifi alanını komşuya kadar uzatabilmek için tam olarak ne satın almalıyım ? İsmini ve mümküne Gittigidiyordan vs. linkini verebilir misiniz ?

14. http://www.vatanbilgisayar.com/netw...ersal-repeater/productdetails.aspx?I_ID=59652

arkadaşım ben bununla bir üst katta oturan amcama çıkardım evlerinin heryerinde çekiyor :)

15. wifi kablosuz aktarıcı kullanman yeterli olacaktır

16. Köprü modemi almalısınız

17. Yani ?

18. iki modemin arasında bağlantıyı sağlayacak bu sayede ordan da wifi çekecektir

19. 2 Modem derken ??

20. birisi wifi modemi diğeri wifi alıcısı

Yüklüyor...
22/09/2018 - 19:40