Yardım Wifi Kullanılamıyor ? (iphone4s)

Sponsorlu Bağlantılar

Akva96

Akva96

Üye
    Konu Sahibi
Wifi Kullanılamıyor ? (iphone4s)
Arkadaşlar bugün 3g açık bi şekilde şarjdayken video falan izledim cihazda bu arada dikkat ediyodum aşırı ısınmıştı cihaz sonra yeğenim bana telefonun wifisini paylaşılabilir yapar mısın bende bağlanıcam dedi bende kişisel erişim noktası oluşturdum ve wifiyi açtım telefon ısınık haldeyken. sonra telefon bi sersemleşti ayarlar menüsünde wifi ayarlarına girince donmaya başladı ve telefonu yeniden başlattığımda wifi pasif bi haldeydi ve üstüne tıklayınca "Wifi Kullanılamıyor." hatası aldım ve 3g yi tekrar açıp internetten araştırdım ve buzdolabı tekniğini gördüm ve 5 dk bi buz dolabında tuttum cihazı ve pasif halden aktif hale geldi düzeldiğini düşünerek eve döndüm ve evde wifiyi açtığımda cihazın hiç bir wifiyi bulmadığını gördüm ve buna hareketle "Ağ Ayarlarını Sıfırla" yaptım olmadı. "Telefonu komple sıfırla yaptım" olmadı. "Bilgisayardan geri yükleme yaptım" ağı buluyor fakat bağlan dediğimde ağ kayboluyor yine olmuyor. Pasif hale geçiyor. Ayarlardan hakkında bölümünde WİFİ : G/D yazıyor.

telefon yurtdışı olduğu için hiçbir destekte alamıyorum ne yapmalıyım sizce ? bi çözüm yolu var mıdır önerdiğiniz bi yol ?

Son düzenleme:

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Gri wifi olmus. 4S'lerde genel bi sorun

Akva96

Akva96

Üye
    Konu Sahibi
Nasil halledicem peki bi fikriniz var mi ?

Üst Alt