wife şifre kırmak mümkünmü?

Sponsorlu Bağlantılar

deneysim

Üye
    Konu Sahibi
wife şifre kırmak mümkünmü?
Bazı arkadaşlar bedava internete bağlanabildiklerini söylüyorlar. Şifresini bilmedikleri wife ya bağlanabildiklerini söylüyorlar.
Soru şu?
Bu mümkünmü yoksa sallıyorlarmı.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
kul hakkına girip iyi mi olacak ?

• Beğen
Tepkiler: csbaz, DarkredBlue61, Bülent872 ve 1 kişi daha
Siycey

Siycey

Üye
Telefondan mümkün değil, fakat kaliteli bi wifi alıcı,hızlı bi işlemciyle linux üzerinden kırılabiliyor tabi çok uğraştıran iş birazda şansına bağlı ben pc üzerinden yaklaşık 10 modemde denedim sadece 2 tanesine bağlanabildim.Ama dediğim gibi mobil cihazlarla bunlar mumkün değil.

• Beğen
Tepkiler: deneysim
ilhamikd

ilhamikd

Üye
Öncelikle yardımcı olamayan arkadaşlar yorum yapmasın artı kardeşim sana bir tavsiye uygualama soyleyebilirim yaşadığın yerde oteller restoranlar falan varsa google playde wifi map uygulamasını indir bütün önemli yerlerin ve sana en yakın olanların şifresini bulabilirsin ben şahsen İstanbul lalelideyim burdaki bütün mağazaların şifresi var dene derim

• Beğen
Tepkiler: deneysim

deneysim

Üye
    Konu Sahibi
Play store linkini paylaşabilirmisiniz.

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
Öncelikle telefonunuzda root yetkisi yoksa şifre kırmayı aklınıza bile getirmeyin.
Ama telefonunuz root lu ise şifre kırmak mümkün. Neo android Wi-Fi hack isimli uygulamayı arayıp bulup yukleyin. Forumda konusu mevcut.
Wps açığı olan wifileri rahatlıkla kırıyor.
Mobilden imkânsız kiramazsiniz diyenler denesin. İkna olmayana delil gosteririm. Uygulamayı bulamayan yada bulduğu halde yapamayan olursa yardımcı olabilirim. Kolay gelsin

• Beğen
Tepkiler: Ali ihsan Furat
ilhamikd

ilhamikd

Üye

• Beğen
Tepkiler: veliahht

gssedat16

Üye
KESİNLİKLE MÜMKÜN SADECE WİFİ BİLE DEĞİL BÜTÜN İLK ÖNCE ARKADASIN DEDİĞİ GİBİ KESİNLİKLE TELEFONUN ROOTLU OLMASI LAZIM (KESİN SONUÇ İÇİN) SONRA TELEFONUN REMİ VE İŞLEMCİSİ VE HAFISAZI İYİ OLMALI ÇÜNKÜ ŞİFRE KIRMA İŞLEMCİYİ YORAR SONRA BACTRAK ŞİMDİKİ ADI İSE KALİ LİNUX ADLI İŞLETİM SİSTEMİNİ TELEFONA KURUN DETAYLI ANLATIM İNTERNETTE MEVCUT SONRASI SENİN BECERİNE KALMIŞ WPS DESTEKLİ ŞİFRELERİ ÇOK RAHAT KIRARSIN WPS DESTEKLİ OLMAYAN WİFİLER İSE UĞRAŞ GERREKTİRİR AMA BUNLARIN VİDEOLARI YOUTUBEDE MEVCUT AMA TELEFONDAN BU İŞLEMİ NİYE YAPIYOSUN AZAMİ 6 SAAT SÜREN İŞLEM WPS KIRMA SÜRECİ SADECE GİTTİĞİN HEER YERDE ÖLE LANK DİYE WİFİ KIRAYIM MÜMKÜN DEĞİL

• Beğen
Tepkiler: yakamoz1319
yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
Bahsettiğim Neo android Wi-Fi hack isimli uygulama ile wps açığı olan wifileri (10 Wi-Fi den en az 2-3) kırarsınız. Üstelik 5 maximum 5 saniye gibi bi sürede. Tabiki cihazınız ROOTlu ise.

deneysim

Üye
    Konu Sahibi
Bahsettiğim Neo android Wi-Fi...bu programın indirme linki varmı?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
kul hakkına girip iyi mi olacak ?
O Sayılmaz :kıskıs:
Bence Fazla Uğraşmayın Sonuçta Sizin Modemdeki 10 KBlık Bir Ağirlaştirma Bile Dikkat Çeker Heleki Benim Netimde Kaçta Mac Adresi Engelli Eskiden Şifreyi Paylaşiyodum Ama ARtık Vazgeçtim Boşa Uğraşmayın İşin Dini Yönüde Var Ama Dediğim Gibi Bİr MAC Adresinize Kısıtlama Yemenize Bakar O Zaman Hİçbir Program İşe Yaramaz

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
Bahsettiğim Neo android Wi-Fi...bu programın indirme linki varmı?
NEO Android Wifi Hacker (ROOT Gereklidir) - MaxiCep
O Sayılmaz :kıskıs:
Bence Fazla Uğraşmayın Sonuçta Sizin Modemdeki 10 KBlık Bir Ağirlaştirma Bile Dikkat Çeker Heleki Benim Netimde Kaçta Mac Adresi Engelli Eskiden Şifreyi Paylaşiyodum Ama ARtık Vazgeçtim Boşa Uğraşmayın İşin Dini Yönüde Var Ama Dediğim Gibi Bİr MAC Adresinize Kısıtlama Yemenize Bakar O Zaman Hİçbir Program İşe Yaramaz
Ruhun bile duymaz kardeşim

• Beğen
Tepkiler: Ali ihsan Furat, DarkredBlue61 ve deneysim

deneysim

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler

Ali ihsan Furat

Ali ihsan Furat

Üye
Telefon üzerinden çeşitli çeşitli wifi şifre kırma programları var tabiki çogu işe yaramaz ama bazılarıda çalışmıyor degil ama bilgisayar üzerinde wifi şifre kırma şansı daha yüksek %100 kıranlarda var %70 kıranlarda var deneme yanılma yolu ile üretilen programlarda var tabiki yani imkansız diye birşey yoktur

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Telefon üzerinden çeşitli çeşitli wifi şifre kırma programları var tabiki çogu işe yaramaz ama bazılarıda çalışmıyor degil ama bilgisayar üzerinde wifi şifre kırma şansı daha yüksek %100 kıranlarda var %70 kıranlarda var deneme yanılma yolu ile üretilen programlarda var tabiki yani imkansız diye birşey yoktur
Uydunetin Modemlerini Kıran Varmi Yok?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yok dememek lazım wifi şifre kırma işini çok daha iyi yapanlar var
TTNET Her Yerde Varda Uydunet Biraz Daha Karişik Gibi
Yok dememek lazım wifi şifre kırma işini çok daha iyi yapanlar var
Ama Onlarında Kırılmasının %99 Nedeni Kullandiğimiz Uygulamalar Malum Google Wifi Şifrelerimizi Bile Depoluyor O Kadar Uygulama Bilgilerimnizi Gönderiyor Bence Kırma KIsmı Ne Bileyim Biraz Uzak Gibi

• Beğen
Tepkiler: Ali ihsan Furat
Ixtiyar

Ixtiyar

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

crazyurfaly

crazyurfaly

Üye
Arkadaş varsa demiş

@deneysim telefonu rootla daha sonra wps wpa tester indir

• Beğen