Symbian Sürekli Wifi Şifre İsteme Çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Symbian Sürekli Wifi Şifre İsteme Çözüm
Arkadaşlar merhaba , symbianların wifi bağlantısı koptu yine şifre istiyor ne saçma bir olay bu bıktık olmaz olsun diyenleri çok gördüm.

Bu olayı E7-00 alınca bende yaşadım lakin çözümü çok basitmiş . Sadece ayarlardan wifi'yi başka bir menüden kaydetmek gerekiyormuş. Darısı Symbian'ın bu tarafını keşfetmeyenlere

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: gonyalı, DarkredBlue61, Mesut Aktaş ve 2 diğerleri

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
smart connect gibi bir uygulama var. Onu kullanırsanız wifi ve mobil veri arasında otomatik geçiş de yapabiliyor.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Wifi kaydetmek yetmiyor. Wifi yi açınca bağlanmak istedigin ağı da seçmen gerekiyor. Symbian 3 eziyetten başka birşey degil. Androidte olduğu gibi wifi yi açınca otomatik ağa bağlanma olayını Nokia neden yapmamış anlamıyorum.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Wifi kaydetmek yetmiyor. Wifi yi açınca bağlanmak istedigin ağı da seçmen gerekiyor. Symbian 3 eziyetten başka birşey degil. Androidte olduğu gibi wifi yi açınca otomatik ağa bağlanma olayını Nokia neden yapmamış anlamıyorum.
Şahsen zor bir olay değil 1-2 saniyemi alıyor .

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
  • Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Nokia yine düşüncesiz. E7-00 'da ekran altında led ışıklı tuş sürekli yanıp sönebilirken Nokia 6 'da ekran altı ışıklı tuşlar yanıp sönemiyor geceleri telefonu ara eline gelmeze lambayı aç falan uğraştırıyor değişen bir yanı yok yani

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Nokia yine düşüncesiz. E7-00 'da ekran altında led ışıklı tuş sürekli yanıp sönebilirken Nokia 6 'da ekran altı ışıklı tuşlar yanıp sönemiyor geceleri telefonu ara eline gelmeze lambayı aç falan uğraştırıyor değişen bir yanı yok yani

Aynen benim C7'de de var o özellik, bekleme modunda hafif hafif yanıp sönüyor, karanlık ortamda telefonun nerede olduğunu hiç aramadan elime alıyordum, bazı durumlara göre led kırmızı da yanıyor
Keşke bu güzel donanım android telefonlarda da olsa ama çoğunda yok, büyük eksiklik kesinlikle.

• Sevdim
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Smart connect uygulamasını kullanın. Kullandığınız wifi ağını kaydedin. ilk sıraya wifi 2.sıraya da mobil veriyi ekleyin. Böylece her seferinde el ile şifre girmenize gerek kalmaz.

• Beğen

Üst Alt