Tavsiye Whatsapp Suresi Uzatma

Sponsorlu Bağlantılar

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp Suresi Uzatma
selamun aleykum arkadaslar malum whatsapp surem bu ay icerisinde doluyor. bende kontor ile uzatiliyordur diyip rahattim ama bugun baktimki herhangi bir kontor ile yukleme secenegi yok sadece kredi karti ile yukleniyor ne yapmam lazim suremi uzatmam icin arkadaslar ?

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Bnimde sürem az kalmışti. Cm9 yükledikten sonra baktım sürem tekrar başa dönmüş :D

Jomolocco

Jomolocco

Üye
Kredi karti odeyeceksin o halde zor olmamali

mesutgaga

mesutgaga

Üye
hesabını sileceksin :D

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Cm9la alakasi yok cunki kac kere attim ama yine ayni ayrica mantiken dusunursek bile hat ayni numara ayni. hesabi silmeyi kac kere denedim yine ayni hic bir farki yok

• Beğen
Tepkiler: .caner.
Peocawe

Peocawe

Üye
benim ömür boyu nedendir? 2yıl önce yüklemiştim ilk whatsapp ı. o zaman 1 yıl sürem olduğunu söylüyordu fakat bi süre sonra ömür boyu yazmaya başladı.

.caner.

.caner.

Üye
benim ömür boyu nedendir? 2yıl önce yüklemiştim ilk whatsapp ı. o zaman 1 yıl sürem olduğunu söylüyordu fakat bi süre sonra ömür boyu yazmaya başladı.
Ömür boyu ? Bir ss atar mısın?

• Beğen
Tepkiler: Alsancak* ve Peocawe
Peocawe

Peocawe

Üye
Afedersiniz ama OHA !!

hatta 2 yılı bile geçmiş olabilir doğru. t20 ilk çıkıtğında almıştım o zaman yüklemiştim merak edip. Belkide eski üyelerine özel bir olaydır. :ehe

• Beğen
Türe

Türe

Üye
Benim de ömür boyu

• Beğen
Tepkiler: Dede ve Peocawe
BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
O nasil ya omur boyu ??? acaba sadece bagis yapmak amaci ile mi boyle birsey yapiyorlar 2 tl falan ? Cunku baska bi yerde daha gordum sure bitince uzattildi yazmislardi. ayrica sunuda soyliyim dun ben 2 kere falan kontor ile yapmayi bulmaya calistigim icinmidir nedir bilmiyorum ama galiba adamlar anladi suremi 10 kasim 2014 yapmislar :D

Fatic

Fatic

Üye
Ömürboyu benim bildğim ilk olarak sybianda hesap açarsan geçerli oluyor.

-Hokage-

-Hokage-

Üye
internete biraz baktımda iphonelarla ilgili birşey. Androidde hesabı sil ios a geç yükle hesabını baştan aç sonra tekrar androide dön süresiz oluyormuş. denemedim ama öyle yazıyor

ka_za

ka_za

Üye
Hiç gerek yok krndi hediye ediyor. Mesela benimki bitti 3 gün sonra falan hediye 1 yıl geldi

Peocawe

Peocawe

Üye
internete biraz baktımda iphonelarla ilgili birşey. Androidde hesabı sil ios a geç yükle hesabını baştan aç sonra tekrar androide dön süresiz oluyormuş. denemedim ama öyle yazıyor

ha ben bide iphone da kullanmıştım belki ondan olabilir

• Beğen
.caner.

.caner.

Üye
Babam gelsinde bende deneyeyim zuhahaha

• Beğen
Tepkiler: Peocawe