Web driver torso

Sponsorlu Bağlantılar

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
Web driver torso
Youtube da bir kanal var arkadaslar zamaninda cok ilgimi cekmisdi bayada dusundurmusdu beni sonra baska seylere yonelince ucup gitti aklimdan bugun yine aklima geldi bakim dedim yeni video varmi var arkadaslar adam surekli video atiyor bikmadan usanmadan hic goruntulenmesi olmayan videolarida var ve channel art vs bisede yok bir videosunda eyfel kulesi felan var sonradan sapitmis mavi kirmizi renkli kare dikdortgenler vs olan videolar atiyor ayrica bunlarin garip garip sesleride var biiiiip tarzi ve bu videolari 01.40 - 00.10 - 25.00 sureyle paylasiyor ve surekli ayni tarzda gidiyor yani bir sirasi var bunun ve beni bilen bilir nerdeyse her konuda bilmesemde bi fikir yuruturum ama buna hic bir fikrik yok yani amaci sifreli mesaj olsa videolarda goruntulenme olurdu hepsinde en az 1 tane ama hic goruntulenmesi olmayan videolari da var yoksa adam niye 2 yildir ugrassin yani bu benim dusuncem ama isin asli ben bi b*k anlamadim bunlardan forumda da anlayan cikmaz bence :ehe ayrica bakdim bugun surekli video atiyor bu eleman. Ayrica sunuda eklim belki kadin diyiceksiniz ama g+ profilinde tek bilgisi olan erkek yaziyor. Kanalin 76bin kusur abonesi ve 100bin kusur de videosu var aman diyim arkadaslar takip felan etmeyin adami ne üdüğü belirsiz kisiler bunlar iletisime gecmeye calismayin basiniza bise felan gelir ugrasmayin. Ayrica arkadaslar surekli surekli surekli video geliyor yani adam bu ise sanirim para yatirmis normal sizin bizim gibi kisilerin yapabilecegi seyler kesinlikle degil adam okadar sıklıkla atiyorki birde bunlar kucuk boyutlu cok sayida video buda soyle oluyor adamin interneti bayabi yuksek hizli ve bunlarida onceden hazirlamis cunku yeni hazirlasa bikac dkk sini felan alicak yada yarim saat ve bunlari upload lamasi var ki buda ayri bi dert keylogger taramasi vs de var youtube da bu yuzden gec yuklenir dogrulanir vs birde youtube ve google arama ya "webdriver torso" tirnak isaretlerinolmadan direk bu sekilde arama yapin bur farklilik goreceksiniz ayrica bu bir fransiz yada fransada yasayan birinin isi de oldugu belli ama kanal sahib bulunamamis buda garip ki adam gizleniyor acik vermiyor bu belkide google in isidir anlam veremedim ozellikle youtube aramasinda gordugum en garip olay altta solda bir yazip var ve yazidan sonra bir sayim var 9 dan sonrada basa donuyor daha yazicaklarim vardi fakat iyice kafaniz karismasin diye konuyu burda bitiriyorum gercekden cok garip bir olay fazla kurcalayip zaman harcamayin :hmmm
Buyrun buda kanal linki

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Tesekkurler :)

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Yalniz bu kisinin videolarindaki sirri cozmek icin saniyeleri bi kagida yazinca ne oluyor gibi sorular bulacagiz mesela adamin videolatindaki isimlerin 3. Harflerini toplayip bi kagida yazacaz :) oda zor is

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
Yalniz bu kisinin videolarindaki sirri cozmek icin saniyeleri bi kagida yazinca ne oluyor gibi sorular bulacagiz mesela adamin videolatindaki isimlerin 3. Harflerini toplayip bi kagida yazacaz :) oda zor is
uğraşmaya deymez çünkü bunları çözmek yıllarını alır ve adam her saniye yenisini atıyor ayrıca bu tek kanalı da değil...

bunlarıda çözmen gerekir :D

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Delimi lan bu :D

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
Orasini bilmem ama akilli olmadigi kesin :D

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Yada gizli bir orgute calisiyor :hmmm

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
Yeni dikkat ettim 3 kanalinda kurulma tarihi ayni :hmmm suan 3ude deli gibi video atiyo

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Merak ettim simdi bu kim

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Basimi derdemi sokacam :D

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Aslinda fena fikirde degil demi ?

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
sonucunda neler olur bilemiyorum fakat neler dondugunu ogrenebilirsen super olur :alkis

Son düzenleme:
Rygebin

Rygebin

Üye
sonucunda neler bilemiyorum fakat neler dondugunu ogrenebilirsen super olur :alkis
Hocam ben biliyorum açıklıyım mı ? :ehe :ehe
Alın size WebDriver Torso ifşa. Bende zamanında baya kafayı takmıştım. :biggrin::biggrin: Sonra italyan bir adamında takdığını öğrendim baya araştırmış. Kafayı yakmış ve ıpsıne girip adresini öğrenmiş .Sonuç olarak Youtube'ın test kanalıymış. Bu da BBC'deki makale yazısı: :cool

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
Hocam ben biliyorum açıklıyım mı ? :ehe :ehe
Alın size WebDriver Torso ifşa. Bende zamanında baya kafayı takmıştım. :biggrin::biggrin: Sonra italyan bir adamında takdığını öğrendim baya araştırmış. Kafayı yakmış ve ıpsıne girip adresini öğrenmiş .Sonuç olarak Youtube'ın test kanalıymış. Bu da BBC'deki makale yazısı: :cool
Hocam bana pek mantikli gelmiyor :hmmm

C.I.A.

C.I.A.

Üye
337.075 videosu var. bence youtube da en çok videosu olan kanal ve ayrıca otomatik olabilir bu video paylaşımı
Ve bu arada youtube a webdriver torso yazarsanız youtubea ilginç şeyler oluyor :oha:

H0lligan

Üye
    Konu Sahibi
337.075 videosu var. bence youtube da en çok videosu olan kanal ve ayrıca otomatik olabilir bu video paylaşımı
Ve bu arada youtube a webdriver torso yazarsanız youtubea ilginç şeyler oluyor :oha:
2. yazdığını belirtmişdim zaten yazıda

Baydırman

Baydırman

Moderator
Harika bir kanal.

• Beğen
Tepkiler: H0lligan