Bir Veda Hikayesi... :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DeEenzameMan

DeEenzameMan

Üye
    Konu Sahibi
Bir Veda Hikayesi... :(
15 Eylul 2008

Nasil baslanir emin olun bende bilmiyorum.
Hicbirsey bilmedigim gibi.

Ben bir sirkette guvenlik gorevlisi olarak calisan, babasi vefat etmis, annesi ve sevdigi insan icin yasayan biriyDim.
2 - 3 tane cok saglam arkadasim vardi.
Sagolsunlar.
Dogum gunum Pazar gunune denk geliyordu. Cumartesi gunu isten yorgun hargin ciktim. Annem aradi eve lazim olan birkac sey istedi.
Alip eve dogru gittim. Eve geldim. Mac izledikten sonra saat gec olunca yatagima girdim.
Bilirsiniz, sevgililer her zaman aksam yatmadan once akilda olurlar.
Telefonumu aldim ve nisanlimi aradim.
Calip calip acilamayan telefon beni 'Her dogum gunumde surpriz yapiyor, kesin bu defada surpriz hazirliyordur' Dusuncesine yoneltti.
2 Defa aradim, telefona kimse tarafindan cevap verilmedi.
Gulumseyerek uyudum.
Sabah oldu, annem pazara gitmisti. Kapiyi hizli hizli calan kisiler en yakin arkadaslarimdan baska kimse olamazdi.
Hemen kalktim, giyindim, yuzumu yikadim ve arkadaslarimla beraber market'e dogum guunum icin yiyecek, icecek birseyler aldik.
Alisveris bitince hemen nisanlimi aradim. Sanirim surprizi bitmistir diye.
3 defa aramama ragmen telefon acilmiyordu.
Neyse, eve kesin gelir diye baska birsey yapmadim.
Aksam oldu arkadaslarimla yedik, ictik, eglendik.
Fakat o hala yoktu.
Gece 23.00 oldu.
Arkadaslarim calistiklari icin evlerine dogru yola koyuldular.
Benim icimde ise bir burukluk, adini koyamadigim birsey vardi.
Gelecekti, biliyordum.
Oturdum, bekledim.

Saat 24.00 oldu.
Nisanlimin kardesini aradim.

Efendim abi dedi.
Lan nerde senin cadi ablan ariyorum cevap vermiyor!
Abi dedi.
Evet dedim.
Biz gidiyoruz buralardan.
Nereye lan dedim?
Konya'ya.
Neden ne oldu?
Ablam dunen eski sevgilisiyle kacmis, sana soyleyecek yuzu ne ben, ne annem, nede babam buldu.

Benim ustume sanki kaynatilmis su doktuler.
Tuylerimi yoldular.
Nefesim kesildi.
Kalbim ritimlerini degistirdi.
Annem yanimdaydi belli etmedim.
Disari ciktim sahile gittim.
Avazimin ciktigi kadar bagirdim, agladim.
Hic birsey yapmadim.
Anneme bitti, anlasamadik dedim.
5 seneyi geciyor gidisi.
Bana dogum gunu hediyesiydi eski sevgilisi ile kacisi.
Gecen ay dogum gunumde haber geldi.
Eski sevgilisine dayanamamis, intihar etmisti.
Arkadasi aradi, dogum gunumdu o gun.
Evlendi senden sonra dedi.
Ama kocasi onu surekli dovmus, fabrikalara calismaya gondermis.
Dayanamamis intihar etmis, dogum gunumde...
Yemin ettim, ondan sonra evlenmek yok, sevmek yok, inanmak yok.
Herkese dogum gunu olan bu gun.
Bana olum gunu oldu.

[video=youtube;3WX6a6LV_Qo]https://www.youtube.com/watch?v=3WX6a6LV_Qo[/video]

• Beğen
Tepkiler: FatoŞ

foreverthe

foreverthe

Üye
Ne kadar zor bir şey :(

Mufche

Mufche

Üye
:cnfsd:

ümran

Üye
hayat böyledir işte kardeş ,üzme kendini desemde boş Allah yardımcın olsun

acuxx

acuxx

Üye
bende artık inanmayan güvenmeyen ve sevmicek olanlardanım

FatoŞ

FatoŞ

Üye
Nutkum Tutuldu , Gözlerim Doldu Yarab Nasıl Bir Acıdır.. Doğum Gününün Her Doğum Gününün Ölüm Günün Olması...
Allah Sabır Versin .. Dertlendim..

maxirabit

maxirabit

Üye
Kardeşim ayrılma mevsimidir,yılımıdır bilmiyorum ama kimin yazdığını okuduysam ya ayrılmışlar yada ilişkileri bitmiş.
Bu aralar çok yaşnan birşey midir yoksa ben mi hep denk geliyorum diye sorguluyorum.
Kendimi senin yerine koyuyorum ama içinden çıkılmaz bir hal alırdı,biliyorum bayanlar alınabilir ama bazen bazı cümlelere çabuk kananları oluyor 3-5 güzel sözcükle herşeyi unuturlar bizim hem cinslerimizde de oluyor bu olmuyor değil.
Güzel,parlak birşey gördüklerinde çabuk kanarlar sonrası mı?
Arkada kalanı umursamadan bile yoluna devam edebilcek,tanınmayacak hale girerler.

• Beğen
FatoŞ

FatoŞ

Üye
Kardeşim ayrılma mevsimidir,yılımıdır bilmiyorum ama kimin yazdığını okuduysam ya ayrılmışlar yada ilişkileri bitmiş.
Bu aralar çok yaşnan birşey midir yoksa ben mi hep denk geliyorum diye sorguluyorum.
Kendimi senin yerine koyuyorum ama içinden çıkılmaz bir hal alırdı,biliyorum bayanlar alınabilir ama bazen bazı cümlelere çabuk kananları oluyor 3-5 güzel sözcükle herşeyi unuturlar bizim hem cinslerimizde de oluyor bu olmuyor değil.
Güzel,parlak birşey gördüklerinde çabuk kanarlar sonrası mı?
Arkada kalanı umursamadan bile yoluna devam edebilcek,tanınmayacak hale girerler.
Bir Bayanım Lakin Hak Veririm Yazdıklarını Aynen İyi Dedin Lakin Kişiden Kişiye Değişebilir..
% 80 Desem 90 Desem Bilinmez Böyleler İşte Lakin Erkeklerde Geriye Kalan Bizler İse Bu Haldeyiz İşte..
Yinede Ayakta Durma Vaktidir..

• Beğen
Tepkiler: maxirabit
maxirabit

maxirabit

Üye

Bir Bayanım Lakin Hak Veririm Yazdıklarını Aynen İyi Dedin Lakin Kişiden Kişiye Değişebilir..
% 80 Desem 90 Desem Bilinmez Böyleler İşte Lakin Erkeklerde Geriye Kalan Bizler İse Bu Haldeyiz İşte..
Yinede Ayakta Durma Vaktidir..
Genelleme yapılmaz zaten,gerçekten kusursuz dediğim insanlar bile var hatta ben onlar gibi bile olamam dediğim bile var:)
Bir bayanın yada bir erkeğin ortalaması olmadığı için kişiden kişiye değişiyor ama dediğim gibi bazen güzel bir lafa güzel bir söze kanma durumu çok oluyor.Anlık geride kalan ne olursa olsun umrumda değil diyor,sonrada zaman geçince jeton düşüyor ama iş işten çoktan geçmiştir:)

• Beğen
FatoŞ

FatoŞ

Üye

Genelleme yapılmaz zaten,gerçekten kusursuz dediğim insanlar bile var hatta ben onlar gibi bile olamam dediğim bile var:)
Bir bayanın yada bir erkeğin ortalaması olmadığı için kişiden kişiye değişiyor ama dediğim gibi bazen güzel bir lafa güzel bir söze kanma durumu çok oluyor.Anlık geride kalan ne olursa olsun umrumda değil diyor,sonrada zaman geçince jeton düşüyor ama iş işten çoktan geçmiştir:)
Bilmukabbele :)
Aynen Bayanların Doğasında Var Bu Zaten Bir Çiceğe Yahut Bir Güzel Söze Kanıyorlar..
Aslında Hangimizin Hoşuna Gitmez ki Güzel Ve Hoş Bir Söz Güzel Bir Kırmızı Gül ..
Ama Yinede Bir Söze Bir Çiceğe Kanıp Gerideki Çiceği Düşünmemek Haksızlıktır.. Yahut Vicdansızlık ..:tebessüm:

• Beğen
maxirabit

maxirabit

Üye

Bilmukabbele :)
Aynen Bayanların Doğasında Var Bu Zaten Bir Çiceğe Yahut Bir Güzel Söze Kanıyorlar..
Aslında Hangimizin Hoşuna Gitmez ki Güzel Ve Hoş Bir Söz Güzel Bir Kırmızı Gül ..
Ama Yinede Bir Söze Bir Çiceğe Kanıp Gerideki Çiceği Düşünmemek Haksızlıktır.. Yahut Vicdansızlık ..:tebessüm:
Şunu çok iyi biliyorum,hayatım da şimdiye kadar sadece 1 kişiyle mi çıktım?
Tabi ki hayır.Ama gerçekten gelen gideni arattı yada bir öncekinin dolduramadığı boşluğu doldurmaya çalıştı.
Yaşın genç daha neleri gelir neleri gider derler ama bir iç dünyasında ne fırtınalar kopar bilemezler.
Bir başkasını unutmak için yeni bir insana koşan olur,yıprandığı söküklerini,veya yarasının tamirini yapması için tabi ne başkası nede bir başkaları,gün geliyor hiç birisi olmuyor kalan siz ve yanlızlığınız oluyor:)

• Beğen
FatoŞ

FatoŞ

Üye

Şunu çok iyi biliyorum,hayatım da şimdiye kadar sadece 1 kişiyle mi çıktım?
Tabi ki hayır.Ama gerçekten gelen gideni arattı yada bir öncekinin dolduramadığı boşluğu doldurmaya çalıştı.
Yaşın genç daha neleri gelir neleri gider derler ama bir iç dünyasında ne fırtınalar kopar bilemezler.
Bir başkasını unutmak için yeni bir insana koşan olur,yıprandığı söküklerini,veya yarasının tamirini yapması için tabi ne başkası nede bir başkaları,gün geliyor hiç birisi olmuyor kalan siz ve yanlızlığınız oluyor:)
Bilmukabbele Çok Haklısın Hemde Çok..
İç Dünyalarını Bilmezler Ne Fırtına Kopar Bilmiyorlar Yahut Gülüp Geçiyorlar..
Yalnızlığını , Kırgınlığını Önemsemezler Dahi .. Ne Yapmalı Bizlerde Böyle Kalıyoruz.. Daha Çok Yazmak İstiyorum Lakin Olmuyor..

• Beğen
maxirabit

maxirabit

Üye

Bilmukabbele Çok Haklısın Hemde Çok..
İç Dünyalarını Bilmezler Ne Fırtına Kopar Bilmiyorlar Yahut Gülüp Geçiyorlar..
Yalnızlığını , Kırgınlığını Önemsemezler Dahi .. Ne Yapmalı Bizlerde Böyle Kalıyoruz.. Daha Çok Yazmak İstiyorum Lakin Olmuyor..
Yaşamadan bilinmiyor bu bir gerçek,eğer o insanın başına gelmediyse,sadece söylemiş oluyor:)
Biliyorum hayatımın sonuna kadar böyle kalmayacağım,hep olumsuzluklar olmayacak.
Ama şunu da biliyorum ki,acı çekmeden değer bilinmiyor,böylelikle beni de olgunlaştırmış oluyor ki,tekrardan ne aynı yanlışı yapıyım nede aynı hataya düşeyim:)

• Beğen
HAM ZA

HAM ZA

Üye
bu olay gerçekmi? :(

FatoŞ

FatoŞ

Üye

Yaşamadan bilinmiyor bu bir gerçek,eğer o insanın başına gelmediyse,sadece söylemiş oluyor:)
Biliyorum hayatımın sonuna kadar böyle kalmayacağım,hep olumsuzluklar olmayacak.
Ama şunu da biliyorum ki,acı çekmeden değer bilinmiyor,böylelikle beni de olgunlaştırmış oluyor ki,tekrardan ne aynı yanlışı yapıyım nede aynı hataya düşeyim:)
Bilmukabbele Çok Haklısın .. Olgunlaşmak İnsanı Yanlışlardan Bir Nebze Olsun Dahi Uzaklaştırır..
Ha ne Varki Olgunlaşmayan Daha Çok Hataya Düşenlerde Var Bazen Oluyor Bizim Hayatımızda Bana Yabancı Değil ..
Bazen Öyle Bir Darbe Yiyiyorsun ki O Darbe İle Başka Bir Gemiye (Yüreğe) Yelken Açınca Dahada Batıyorsun ..Bunuda unutmamalı Diye Düşünmeliyim Allah Bizleri Korusun Ne demeli :)

• Beğen
HAM ZA

HAM ZA

Üye
  • Beğen
Scuderia.

Scuderia.

Üye
Allah sabır versin dostum gercekten kötüymüs :(

DeEenzameMan

DeEenzameMan

Üye
    Konu Sahibi
Tskler degerli kardeslerim.
Allah kimseye yasatmasin.
Kader deyip gectim ben.

• Beğen
Tepkiler: HAM ZA
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt