Haber Watch Dogs PC Torrent'e Düştü! (Oyuniçi Görüntüler Eklendi)

Sponsorlu Bağlantılar

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
Watch Dogs PC Torrent'e Düştü! (Oyuniçi Görüntüler Eklendi)
27 Mayısta çıkacak olan Watch Dogs oyunu torrente düştü. Şuan 2 torrent görünüyor, ikisi de dün(23 mart) eklenmiş, biri 13.54Gb biri 13.91Gb. Zamunda Torrent'ten baktım, sizce indirip denesem mi?Ayrıca Skidrow sürümü buldum şimdi o da 13.91Gb. N'apsam indirsem mi ya:bilmem:

Mertcenkk

Mertcenkk

Üye
Sleeping Dogs aklıma geldi süperdi ya :D Watching dogs u tam bilmiyorm .s.s

• Beğen
Tepkiler: -Empat-
Invoke

Invoke

Üye
İndir. :D

Watch Dogs çok iyi duruyor, benim pc çalıştırmaz büyük ihtimalle. :D

• Beğen
badmus

badmus

Üye
27 Mayısta çıkacak olan Watch Dogs oyunu torrente düştü. Şuan 2 torrent görünüyor, ikisi de dün(23 mart) eklenmiş, biri 13.54Gb biri 13.91Gb. Zamunda Torrent'ten baktım, sizce indirip denesem mi?Ayrıca Skidrow sürümü buldum şimdi o da 13.91Gb. N'apsam indirsem mi ya:bilmem:

Bence indirme kardeşim. Bazen insanları keklemek için yapıyorlar oyunlar çıkmadan önce. Bana kalırsa sahte

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
reloaded bekle bence

• Beğen
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
Vazgeçtim zaten indirmedim, bundan önce 4 ve 9 gblık torrentler vardı. Yorumlarda çalışıyor yazmışlar hatta resim atan var ama ben salı gününü bekliycem

Silinen Üye 219846

Silinen Üye 219846

Kapalı Hesap
Bence indirme kardeşim. Bazen insanları keklemek için yapıyorlar oyunlar çıkmadan önce. Bana kalırsa sahte
sahte değil gerçek ama eğer imkanınız varsa ttnet playstore den 60 tl verip alın hak ediyor hikayesi gayet güzel grafiklerde baya iyi pcnize güveniyorsanız tabi :)
Vazgeçtim zaten indirmedim, bundan önce 4 ve 9 gblık torrentler vardı. Yorumlarda çalışıyor yazmışlar hatta resim atan var ama ben salı gününü bekliycem
buyur bu zamundadan gayet güvenilir

Son düzenleme:
  • Beğen
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
sahte değil gerçek ama eğer imkanınız varsa ttnet playstore den 60 tl verip alın hak ediyor hikayesi gayet güzel grafiklerde baya iyi pcnize güveniyorsanız tabi :)
Bende zaten zamunda üyeliği var, yazdım ya 2 tane torrent görünüyor. Bilmiyorum indiririm belki

Son düzenleme:
Silinen Üye 219846

Silinen Üye 219846

Kapalı Hesap
  • Beğen
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
ELDERS'i indiriyorum şuan. Yarın sabaha kadar indirmiş olur

kfahaa

kfahaa

Üye
buyur bu zamundadan gayet güvenilir
Torrent paylaşmak yasak :polis: @EroL

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 219846
Bay H

Bay H

Üye
Yanlış hatırlamıyorsam minimum sistem gereksinimlerinde ram miktarı 4 Gb idi 6 değil :hmmm

---------
@kfahaa Mesajınızda ki alıntıda indirme linki mevcut,mesajı düzenlemeniz iyi olacaktır :evet:

• Beğen
Tepkiler: EroL
Uhops

Uhops

Üye
ELDERSi yüklüyorum ben %72,2 :gul:

• Beğen
Tuna-TR

Tuna-TR

Üye
Yükleyince oyuniçi resimler atar mısınız?

• Beğen
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
Ben şimdi kuruyorum, açınca resim atarım

Üst Alt