w995 video lütfen yardımmm...

Sponsorlu Bağlantılar

denizce61

Üye
    Konu Sahibi
w995 video lütfen yardımmm...
w995 kullanıyorum mp4 film yükledim çalıştıramaddım.bende 3g converter ile 3g olarak denedim o zaman görüntü alıyorum ama çok kötü bir görüntü oluşuyor.
kaliteli bir fim izlemek için telefona ne yüklemem gerek ve yükleme adresi varmı çok teşekkürler..
Başka bir problemimde gps ve navigasyonda vede wifi de hep kontör yiyor hep böylemidir yoksa ben hata mı yapıyorum?

denizce61

Üye
    Konu Sahibi
Burada insanlara yardim edildigini saniyordum ,bir sorunum var ve buraya yazdim ama kimse lutfedipte yardimda bulunmadi buraya yazmanin bir anlami yok anlasilan....

gecegezgini_06

gecegezgini_06

Üye
kardesım suanda yaptıgın sey dogru 3gpye cevırdıgınde kalıtesı ıı dıılse yanlıs 3 gp ye cevırmıssın demektır 3 gpnın 3 farklı modelı vardır total video convertı dene burda 3 farklı modelıde var eger yıne olmazsa buraya yaz ben yardımcı olmaya calısıım ok

sinbadd

sinbadd

Üye
abc 3gp convecır gezginler

cemee61

cemee61

Üye
film convert icin format factory isimli programi oneririm. ericssonda kullanmadim ama 5800da cok iyi sonuc veriyor (icinde mobil aygitlarin markasini_ekran cozunurlugunu ve bazi modelleride direkt olarak bulup cevirme yapabiliyorsun) http://www.maxicep.com/symbian-destek/5800-mp4-film-izleme-sorunu-3-273303.html bu linkte 5800 icin bir anlatim yapmistim. ericsson icinde modeli sectinmi tamamdir. bir goz at derim ben.
gps ve wifi konusunda ericssonlar icin bilgim yok maalesef...

zelihanur

zelihanur

Üye
evet girdiğin o menüler hep kontör yiyor ne yazık ki eğer int de gezin miyorsan internet ayarlarını sil bir daha düşmez istediğin anda kullandığın mob. şebekesinden msj la tekrar indir teline ben öyle yaptım!

--------------- Ekleme ---------------

aaaaaaaaaaaa pardon wi_fi henüz kullanmıyorum o yüzden diğerleri gibi kont düşürür mü bilmem ama diğer yazdığın menüler de düşüyor

ris21

ris21

Üye
arkadaşım konuyla pek alakasız ama şu an W995 den memnunmusunuz? ben almayı düşünüyorumda artıları ve eksileri nelerdir kullanan birisi olarak cevap yazarsan sevinirim

keskinnn13

Üye
alabilirsin oldukça güzel telefon ben kullanıyorum memnunum oldukça seri ve foto ve video çekimi gayet güzel çift hoparlor ve 8 mp kamera oldukça hoşuma gidiyor ....biraz kaba ama gerçekten harika bi telefon ...

keyfoagam

Üye
arkadaşlar ya ben w995 için navigator programı arıyorum da yardımcı olabilir misiniz?

djkelserdar

Üye
arkadaşlar w995'de en iyi convert için kesinlikle sony ericsson'un kendi üretimi olan media go programını kullanmanızı tavsiye ederim. tam telefona uygun çözünülürlükte ve minimum kayıpla videolarınızı telefonunuzdan da izleyebiliyorsunuz..

zaza_62

Üye
indirdim fakat kurarken hata verdi. baska program yok mu çeviri için

ahmetulas26

ahmetulas26

Üye
kardeşim ay sonra bakıp inadına konuyu mu upluyorsun

hem tam olarak ne hatası verdi anlat çözüm bulalım

meda go nun hataları sitesinde kesinlikle vardır oraya da bak

zaza_62

Üye
kardeşim ay sonra bakıp inadına konuyu mu upluyorsun

hem tam olarak ne hatası verdi anlat çözüm bulalım

meda go nun hataları sitesinde kesinlikle vardır oraya da bak
yeni üye oldum kardes.. pc yuklendı fakat kurarken hata verdi kapatıldı yani set up dosyasında hata var sanırım

ahmetulas26

ahmetulas26

Üye
pc yüklendi derken bıyyy:ehe işletim sistemi falnmı kuruyon

sametkose

sametkose

Üye
Arkadaşlar bende w995 de baya bi uğraştım mp4 video izlemek için ama ekran boyutu 320*240 dan büyük olan videoları oynatmıyo ama bu format ve altındaki mp4 lerde hiç bir sorun yok cam gibi oynatıyo namussuz ;-)

Captain

Üye
arkadaşlar w995'de en iyi convert için kesinlikle sony ericsson'un kendi üretimi olan media go programını kullanmanızı tavsiye ederim. tam telefona uygun çözünülürlükte ve minimum kayıpla videolarınızı telefonunuzdan da izleyebiliyorsunuz..
telde en iyi kalitede film izlemek için için Sony nin Media Go sunu kullan gerçkten çok iyidir ayrıca W995 ile bilgileri aşağıdaki sayfadan
http://www.maxicep.com/walkman-serisi-ozel/sony-ericsson-w995-almayi-dusunuyorum-yardimci-olur-musunuz-378871.html
W995 ile çekilmiş resimleri de ( eğer kamerasını merak edersen )
http://www.maxicep.com/walkman-serisi-ozel/merak-edenlere-w995-ile-cekilmis-resimler-iste-w-serisi-8-mp-lik-bir-kamera-392484.html
buradan ulaşabilirsin :oke::oke::oke:

yerme

Üye
Format Factory programında en sağlıkllı converti yapabilirsin dostum (:

lowrider17

Üye
Bende de aynı problem mevcut.yaptığım işlemleri belirteyim.Telefonun içindeki demo videosunu bilgisayara indirdim.videonun içeriğini(video boyutu,akış hızı,dosya formatı vb. tüm özelliklerini) bir yere yazdım.Sonra format factoryde aynı özellikleri belirten ayarlamayı yaptım ve herhangi bir tane video çevirdim.Çevirdiğim video demo video ile aynı özelliklere sahip olmasına rağmen telefona attığımda video izlenemiyor şeklinde hata aldım.Aynı program üzerinde hazır video formatları mevcut.yine o dosyayı tüm sony ericsson video formatları ile tek tek çevirdim.Çevirdiğim hiç bir videoyu telefonda oynatamadım.Baktım bu iş böyle olmayacak media go isimli programı bilgisayara kurdum.Diğer forumlardan okuduğum kadarıyla media go klasörüne kopyaladığımız videoyu programın içindeki library klasöründen görebilmekteymişiz ve o programla telefona atmak istediğimiz videonun üzerini sağ ile tıklayıp aktar seçeneği ile telefona kopyalabilirmişiz .video telefona yüklenirken programda otomatik olarak videoyu çevirmekteymiş.Bana mantıksız gelse de aynı şeyi uyguladım ama olumlu bir sonuç alamadım.Varsa bunun başka bir çaresi belirtirseniz çok memnun olurum

Captain

Üye
Bende de aynı problem mevcut.yaptığım işlemleri belirteyim.Telefonun içindeki demo videosunu bilgisayara indirdim.videonun içeriğini(video boyutu,akış hızı,dosya formatı vb. tüm özelliklerini) bir yere yazdım.Sonra format factoryde aynı özellikleri belirten ayarlamayı yaptım ve herhangi bir tane video çevirdim.Çevirdiğim video demo video ile aynı özelliklere sahip olmasına rağmen telefona attığımda video izlenemiyor şeklinde hata aldım.Aynı program üzerinde hazır video formatları mevcut.yine o dosyayı tüm sony ericsson video formatları ile tek tek çevirdim.Çevirdiğim hiç bir videoyu telefonda oynatamadım.Baktım bu iş böyle olmayacak media go isimli programı bilgisayara kurdum.Diğer forumlardan okuduğum kadarıyla media go klasörüne kopyaladığımız videoyu programın içindeki library klasöründen görebilmekteymişiz ve o programla telefona atmak istediğimiz videonun üzerini sağ ile tıklayıp aktar seçeneği ile telefona kopyalabilirmişiz .video telefona yüklenirken programda otomatik olarak videoyu çevirmekteymiş.Bana mantıksız gelse de aynı şeyi uyguladım ama olumlu bir sonuç alamadım.Varsa bunun başka bir çaresi belirtirseniz çok memnun olurum
aynen bende format factory deki seylerı uyguladım ama video acılmıyor uyarısı var media go da bi tane film cevirdim gerçekten cok güzl oluyor ama :oke::oke:

aksu001

Üye
arkadaşlar w995 in video kayıt olarak 640*480 video çektiği yazılıyordu. ben 320*240 dan daha yüksek çözünürlüklü video çekemedim. ayarını da yapamadım.
ayar yapmayı mı bilmiyorum yoksa w995, 640*480 video çekmiyor mu?

Üst Alt