W800i, N70, ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RockFord Fosgate

Üye
mc kın bak abı cıglı kıpada boynerın ıcnde genpa tech war orada genpa garantılı 970 ytl+karsıyaka carsısında telcıden KVK garantılı 970 e aldım ben!!!

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(RockFord Fosgate &#064; Dec 27 2005, 08&#58;12 PM) [post=238862]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
mc kın bak abı cıglı kıpada boynerın ıcnde genpa tech war orada genpa garantılı 970 ytl+karsıyaka carsısında telcıden KVK garantılı 970 e aldım ben&#33;&#33;&#33;
[/b][/quote]

Bakıcam Zaten En iyi Nerde Bulursam alıcam

RockFord Fosgate

Üye
ızmırde en ucuz KVK garantılı 970 daha ucuzu yok ben arastırdım butun heryerı gezdım&#33;&#33;

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Kesinlikle w800i tek symbianı eksik..

Symbian önemsiz diyenler için --------------&#62; w800i

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Free fiyatı ucuzlar diyecem..

free

free

Üye
fanatiklik ne olursa olsun onu sonuna dek savunmaktır
ama benim söylediklerimin hiçbirinde bu yok
mesela kalkıpta k750i videosu n70 e yakın desem fanatik olurum
veya tam tersini düşünelim n70in resimleri k750ile yarışır desem buda fanatiklik olur
veya biraz daha çevirelim 6630 sesi n90dan güzel desem buda fanatikliktir
bilmem anlatabildimmi

aTTra

Üye
Gereksiz tart&#305;&#351;malara girmeyiniz, herhangi bir durum söz konusu ise yöneticilerden birisine PM at&#305;n&#305;z..

Gereksiz görülen mesajlar silinmi&#351;tir..

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
eywah eywah yine NOKIA Vs S.E ha aman boşverin kardeşim ya

herkes sewdigi telefonu alsın

metintekin

Üye
Mc_KİN eğer N70 alacaksan ve nakit alacaksan 950 ytl ye kvk cihaz bulabilirsin. Ama ben olsam N70 tercih ederdim.

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(metintekin &#064; Dec 29 2005, 09&#58;29 PM) [post=240644]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Mc_KİN eğer N70 alacaksan ve nakit alacaksan 950 ytl ye kvk cihaz bulabilirsin. Ama ben olsam N70 tercih ederdim.
[/b][/quote]

N70 alıcam bakalım bekliom :ehe:babamı

RockFord Fosgate

Üye
sen babaya goster telı zaten alır o gorunce:))))))))

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(RockFord Fosgate &#064; Dec 30 2005, 09&#58;36 PM) [post=241416]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
sen babaya goster telı zaten alır o gorunce:))))))))
[/b][/quote]

Gosterdim zaten o bana dedi ben w800i istiodum dedi n70 alalım die hatta gecenlerde telin katolugunu bile getirdi yakında alıcam

amedian

amedian

Üye
tbr ediyorum guzel karar

RockFord Fosgate

Üye
ıyı bArı babanın onayı cok onmlı:)ben hep gostererek aldırtıyorum cunku o zmn oda almak ıstıyor:)))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt