[Çözüldü]N97 " Sistem Hatası " teLefon açıLmıyor ! AciL yardım.

Sponsorlu Bağlantılar

marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
[Çözüldü]N97 " Sistem Hatası " teLefon açıLmıyor ! AciL yardım.
Merhaba İyi AkşamLar ArkadaşLar ;

Moralim Çok Bozuk çok :off:

ßir iki saat önce operamini iLe internette sitede takıLıyordum , Sonra bataryam ßitti ve teLefon kapandı, yedek bataryam akıLLı şarjda oLduğu için doLmasını bekLedim , bekLerken uyuya kaLmışım. Uyandıgımda bataryayı takıp teLefonu açtım Nokia Yazısında Biraz bekLedikten Sonra dııt diye ßir ses geLiyor ve telefon sesden sonra açıLmaya çaLışıyor tam o sırada Sistem hatası geLiyor ekrana , Tamama bastıgımda tel restart atıyor , 2 kez böyLe denedim aynı sonra hafıza kartı faLan çıkardım öyLe denedim açıLdı, açıLdıktan sonra Menudeki herşeyin Yeri değişmişti uyguLamaLarın Hepsi gitmişti 4 5 tane kaLmıştı,Dosya yöneticisine girdiğimde Depo hafızasında MB falan gozukmuyordu tıkLadım hafıza kuLLanıLıyor dedi , Şimdi ise SürekLi açıLıp kapanır ve Her seferinde Sistem Hatası veriyor, Bazen açıLıyor Menu tuşuna basıyorum giriLmiyor, başLangıç uyguLamaLarı bazen açıLıyor Sonra tekrar yukardan aşağı çizgiLer akıp kapanıp açıLıyor. Ne oLdu bu telefona :( Format Dışında yapacak ßişeyler yok mu ?

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Hafıza kartını ve depo hafızasını pc de yedek alıp biçimlendir, telefona ya format at yada son yazılımı tekrar yükle...

marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
TeLefon açıLmıyordu yedek aLamadım akşam cevap aLamayınca hard format attım düzeLdi ama herşeyim gitti :( şmdi bi tek opera mini var telde oda foruma girmek için başkada bişey yok ne mesaj ne uygulama nede notlar hepsi gitti :s durduk yere niye böyLe oLdu anLamadım ::s

Üst Alt