Vodafone 547 ile İlgili Bir Kaç Sorun. Yardım LÜTFEN !!

Sponsorlu Bağlantılar

Forza_BıyıK

Forza_BıyıK

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone 547 ile İlgili Bir Kaç Sorun. Yardım LÜTFEN !!
Arkadaşlar Vodafone 547 Marka Cep Telefonunu Kullanıyorum.. Güvenlik Kodu Bilinmiyor, Vodafone'un Resmi Sitesinden Baktım Orjinal Şifre '1122' dir Yazıyor. Fakat Kabul Etmiyor. Bunu Nasıl Halledebilirim..( Telefona zaten toplamda 12 TL verdim. Telefoncular da 5-10 TL ver halletsinler demeyin.. Zoruma gider :P::P::P: )

İkincisi USB ile PC'ye bağlamak istiyorum fakat 'Sistem Hazır Değil, Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz' yazısı geliyor ekrana.. Acaba USB kablosundan mı kaynaklı diyerekten bi kaç USB kablosuyla daha denedim ama hepsinde Şarj oluyor Fakat Yığın Depo seçeneğiyle dosyalara ulaşmak istediğimde Bu uyarıyı alıyorum.

Bir Başka Sorun ise Mesajlarıma bakamıyorum ve Mesaj yazamıyorum. Mesajlar'a giriyorum 'Mesaj Yaz'a tıkladığımda 'Kullanılabilir Değil' uyarısı alıyorum. 'Gelen Kutusu'na tıkladığımda ise "Yükleniyor" diyor. Fakat ne yüklendiğine dair hiçbir bilgim yok ve Abartısız Gece 01.00 dan sabah 11.00'a kadar (10 saat
|-) iptal etmedim uyandığımda hala yükleniyor İbaresi vardı..
Telefon zaten 5 para etmez Salla gitsin dediğinizi şimdiden duyar gibiyim
(h) Bende pek hayranı değilim ama 3 ay sonra askere gideceğim ve boş yere masraf edip 700-800 TL verip telefon almak istemiyorum.. İdare etsin yeter dedim ama Onu da yapamıyor bu telefon...

YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM..!! İLK SORUNUM yani 'Güvenlik Kodu' ÇÖZÜLÜRSE FABRİKA AYARLARIYLA FELAN KURTARABİLİRİM diye DÜŞÜNÜYORUM... ŞİMDİDEN
:tşk:..!!

Üst Alt