Nokia C5-03 nasıldır

Sponsorlu Bağlantılar

Dobraokuyucu

Dobraokuyucu

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C5-03 nasıldır
2 tane buldum bu telefonlardan daha önce hiç c serisi bir cihaz kullanmadım. Kullanım amacı: kamerası olsun bide internete birşeyler yazdığımda sonuç gelsin o kadar büyük beklentim yok. Bluetooth ve 3G var mı bide bu cihazda ?

gonyalı

gonyalı

Üye
Çok isteyip de
bir türlü alamadığım telefon
Özelliklerini araştır Yandex dayımdan

XXXturi01

XXXturi01

Üye
İyi telefondur. 3G Bluetooth var. Web tarayıcısı iyidir. Kamera 5 MP baya iyi. Al bence. Ama alırken dikkat etmen gereken şeyler var.
İlk öncelikle sıfıri yok bu telefonun sıfır diye satanlar dan uzak dur sıfırı nadir bulunur. Hepsiburada,çiceksepeti vb. gibi yerlerden alma bozuk yada kötü durumda yada başka bir model gönderirler iade bile edemezsin. Alacaksan yerel telefoncualrdan yada ikinci el sitelerinden al.

• Beğen
Tepkiler: Dobraokuyucu
Dobraokuyucu

Dobraokuyucu

Üye
    Konu Sahibi
Zaman sonra pişman etmez değil mi yazılım desteği falan vardır umarım (hack mod cfw gibi şeyler için)
Mesaj birleştirildi:

Sonra sizin telefon gibi elimizde patlamasın:D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
bluetooth ve 3g vardı diye hatırlıyrumda o cihaza para vermek yerine başka cihaz alsan daha iyi olmaz mı? en azından rahat gezersin hızlı gezersin falan

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Zaman sonra pişman etmez değil mi yazılım desteği falan vardır umarım (hack mod cfw gibi şeyler için)
Mesaj birleştirildi:

Sonra sizin telefon gibi elimizde patlamasın:D
S60v5 serisinden uzak kalmak lazım, dokunmatik değil "basmatik" telefonlar, hem çabuk çiziliyor, hem de daha kolay bozuluyorlar S60v3 ve S^3 cihazlara kıyasla. En iyi CFW lerin linkleri hepsi ölü. CFW yapmayı bilmiyorsan alma derim.

Symbian cihazlarda TLS 1.2 sitelere (neredeyse internetin %95-i) sadece Opera Mini ile bağlana bilirsin. JavaScript bazlı siteler çalışmaz, yani eski ve ya desteklenen siteler dışında gidecek bir yer yok.

Daha iy bir deneyim için S^3 serisi cihazları öneriyorum.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, XXXturi01 ve gonyalı
Dobraokuyucu

Dobraokuyucu

Üye
    Konu Sahibi
S60v5 serisinden uzak kalmak lazım, dokunmatik değil "basmatik" telefonlar, hem çabuk çiziliyor, hem de daha kolay bozuluyorlar S60v3 ve S^3 cihazlara kıyasla. En iyi CFW lerin linkleri hepsi ölü. CFW yapmayı bilmiyorsan alma derim.

Symbian cihazlarda TLS 1.2 sitelere (neredeyse internetin %95-i) sadece Opera Mini ile bağlana bilirsin. JavaScript bazlı siteler çalışmaz, yani eski ve ya desteklenen siteler dışında gidecek bir yer yok.

Daha iy bir deneyim için S^3 serisi cihazları öneriyorum.
Anlıyorum...
Mesaj birleştirildi:

Nokia 1280 aldım...

Son düzenleme: