Yardım ViPER4Android FX v2.3.4.0 Driver Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
ViPER4Android FX v2.3.4.0 Driver Sorunu
Arkadaşlar telefona Custom ROM kurdum sonra tekrar önceden kullandığım Stock ROM a döndüm aynı ROM da çalışan ViPER4Android şu an çalışmıyor driver kurarken Busy BOX veya ROOT hatası veriyor Busy BOX çalışıyor her hangi bir sıkıntı yok ROOT ta tamam Titanium Backup XPosed vs tıkır tıkır ancak ne yaptıysam olmadı daha önce başına gelen veya bir çözüm bilen varsa şimdiden teşekkürler
her zamanki gibi yine yardımcı olabilecek olan yok bu forum harbiden öldü artık... :(

ExSeLANS

ExSeLANS

Üye
Selinuxmode diye bi program var onu kur. Kurulumdan sonra programı açıp erişim iznini ver sonra aktiflestir ve yeniden başlat

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Selinuxmode diye bi program var onu kur. Kurulumdan sonra programı açıp erişim iznini ver sonra aktiflestir ve yeniden başlat

permissive yapmaya çalışıyorum program changed diyor ancak bir değişiklik yok

Sarangni

Sarangni

Üye
Kernel Adiutor kur daha sonra ayarlar da Eklentiler bölümüne gel ve Selinux Changer indir ve oradan aktif et bir de belki işe yarar. Doğrusu değiştirince yaramıyor diyorsun ama denemekte fayda var.

Bu Viper4Android'e ne var ya hu bu kadar. Benim romlar da Aroma ile seçili geliyor ama kurmuyorum. Ekstra ses ayarları yapılıyor galiba ama ne kadar etkili onu da merak ediyorum. Hiçte kurcalamadım merak edip. :D

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Kernel Adiutor kur daha sonra ayarlar da Eklentiler bölümüne gel ve Selinux Changer indir ve oradan aktif et bir de belki işe yarar. Doğrusu değiştirince yaramıyor diyorsun ama denemekte fayda var.

Bu Viper4Android'e ne var ya hu bu kadar. Benim romlar da Aroma ile seçili geliyor ama kurmuyorum. Ekstra ses ayarları yapılıyor galiba ama ne kadar etkili onu da merak ediyorum. Hiçte kurcalamadım merak edip. :D

hocam ben işe yaramıyor demedim o SELinux Changer işe yaramıyor dedim yani değiştirmiyor Permissive a :D

edit : size hiç yakışmadı hocam sizin gibi biri nasıl olurda ViPER4Android i hiç denemez hayret :hmmm gerçekten müthiş bir sistem az bişey üzerine düşerseniz ve birazda kaliteli bir kulaklıkla 150-200 tl lik kulaklıklarla aynı performansı alırsınız ( kalite ve ses yüksekliği ;) )

Sarangni

Sarangni

Üye
Hiç merak etmedim için denemedim açıkçası. Normal de severim böyle şeyleri ama yürüyüş ve periscop üzerinden maç yayınları dışında pek kulaklık takmıyorum. . Note 3'ün kendi sesi de çok iyi olduğu için merak etmedim. S CX 200-II olduğu dönemler olsaydı mutlaka denerdim. Onu da cihaz ile satınca bir daha almadım. Şimdilik böyle devam ediyoruz. Dün ROM kurulum yaptım ilk kurulum yaptığım da Viper deneyeyim bakalım nasıl bir şeymiş. :)

Kernel Auditor ile Selinux Changer işe yaradı mı?

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Hiç merak etmedim için denemedim açıkçası. Normal de severim böyle şeyleri ama yürüyüş ve periscop üzerinden maç yayınları dışında pek kulaklık takmıyorum. . Note 3'ün kendi sesi de çok iyi olduğu için merak etmedim. S CX 200-II olduğu dönemler olsaydı mutlaka denerdim. Onu da cihaz ile satınca bir daha almadım. Şimdilik böyle devam ediyoruz. Dün ROM kurulum yaptım ilk kurulum yaptığım da Viper deneyeyim bakalım nasıl bir şeymiş. :)

Kernel Auditor ile Selinux Changer işe yaradı mı?

hocam denedim ama bu da değiştirmedi permissive yapıp uygulamayı kapatmadan restart yaptım apply on boot dedim ama iş görmedi hala enforcing bu arada 4.4.2 KK Rusya Stock kullanıyorum

Sarangni

Sarangni

Üye
Anlaşılan bir çakışma var. 4 Parçalı Fabrika romu ile cihazı sıfırla ve yeniden rom kurup dene derim.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Anlaşılan bir çakışma var. 4 Parçalı Fabrika romu ile cihazı sıfırla ve yeniden rom kurup dene derim.

hocam şimdi tek parçalı turkiye stock KK kurucam olmazsa dediğinizi denerim aklımda vardı zaten ama bulmaya üşendim :D
hocam yemedi ya busybox tan şüphelenmeye başladım artık çünkü şöyle bir şey var busybox kurulu iken kurmaya çalışınca busybox çalışmıyor hatası veriyor busybox u kaldırınca da yüklü değil hatası veriyor yani ViPER busybox u görüyor kullandığım sürüm stephen stericson busybox ViPER da onu tavsiye ediyor marketten busybox checker diye bi uygulama denedim çalışıyor dedi şimdi son çare 4 parçalı ROM atmak
4 parçalı JB kurdum driver yüklendi unroot yapıp KK ye yükselticem şimdi :ehe olmazsa 4 parçalı KK bulup yükleycem hocam ilginize teşekkürler
hocam KK de yine aynı hatayı verdi kafayı yicem sadece JB de çalışıyor

• Beğen
Tepkiler: Sarangni
ExSeLANS

ExSeLANS

Üye
Benim yöntemim busybox kurup çalıştırıyorum is bitince selinuxmode aynı şekilde yeniden başlatıyorum. Sonra programı açıp gerekli düzenlemeleri yapıp yeniden başlatıyorum telefonu olay bu şekilde

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Benim yöntemim busybox kurup çalıştırıyorum is bitince selinuxmode aynı şekilde yeniden başlatıyorum. Sonra programı açıp gerekli düzenlemeleri yapıp yeniden başlatıyorum telefonu olay bu şekilde

hiç bir şey anlamadım dostum biraz daha açık yazarmısın ?

niksarli1979

niksarli1979

Üye
Çözüm bulan oldumu?

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
Selinuxmode veya tek parçalı turkiye stock KK sorunu çözdü mü bilgisi olan var mı?

Üst Alt