[Aosp][4.4.2] LegenD Rom v7 KitKat

Sponsorlu Bağlantılar

Ccihat67

Ccihat67

Üye
Hocam benim 2.hatta veri bağlantısı açılmıyor ?

serhatkara

serhatkara

Üye
Beyler çok güzel ROM tavsiye ederim ama menüde dosya nasıl aciliyo bunda bilen varsa söylesin lütfen bide menü içinde düzenleme yok onu nasıl yapcaz uygulama yukleyince kafasına gore ortaya basa sona yukluyo bi yardimmmm

calikusu

calikusu

Üye
şuan legend rom v5 kullanıyorum yada v6 da olabilir emin değilim şu cwm 6.0 olayını anlamadım şimdi benim cwm sürümüm kaç ki 6.0 olsun yada bu işlemi yapmadan direk root yapsam olmuyor mu?

bi cevap verseniz de bende denesem. Şuan kitkata geçmedim legend rom v6 dan direk buna geçsem olur mu?

03ramazan

03ramazan

Üye
ROM gayet güzel tek sorun rootlu gözüküyor ama root isteyen uygulamalara girince telefon rootlu değil falan diyor bi yardımcı olsanız ?? .

tayren

tayren

Üye
Rom gercekten müthiş ama viper4android fx güncelleme olmuyor nasıl yapacaz:hmmm

Son düzenleme:
yesilyol22

yesilyol22

Üye
Selamun Aleyküm arkadaşlar bu sürümde wps pin bölümü var mı

Emrebali05

Emrebali05

Üye
Cwm 6 olmasina gerek yok bende 5.5.0,6 var ve sikintisiz yukleniyo

03ramazan

03ramazan

Üye
Şimdi orijinal ROM yani 4.2.1 e geçtim . açılışta google yazısı gitmedi ardından general mobile boot animasyonu geliyor ama . google yazısını nasıl kaldırabiliriz ?

Emrebali05

Emrebali05

Üye
Beta kitkati kur sonra tekrar 4.2.1 i kur oyle gidiyordu sanirim

• Beğen
Tepkiler: 03ramazan
Emrebali05

Emrebali05

Üye
İlginc bende bir keresinde gitmisti farkli bir romdan sonra olabilirMiui rom dene bir de belki gider gitmessde sikinti yapmana gerek yok kiMiui rom dene bir de belki gider gitmessde sikinti yapmana gerek yok ki

03ramazan

03ramazan

Üye
Garanti ye yollayainca bilirler custom rom attigimi. Şimdi boot flasladim telefon o google yazisinda kaliyor ve kapanip tekrar aciliyor bu boyle devam ediyor. Ama orjinal recovery geliyor . Ama oradab da 16 gb jelly bean degrade.zip geru donus dosyasini seciyorum biraz yukluyor sonra hata vrriyor partition errorinstallation aborted diye boot fix olsa orjinal recovery den flaaslanan sorun duzElecek

ışık_22

ışık_22

Üye
Bugün yeni kurdum bundan önce farklı farklı romlar kurdum ve bu romu kurdum memnunum emeği geçenlerin ellerine sağlık (Viper 4 android ) herhangi bi hopörlere zararı varmı kolay gelsin

mustafa938

mustafa938

Üye
Ya root iznini nasil alicaz ? Yardimci olursaniz sevinirim ^.^

maresal01

Üye
pittech.net sitesine üyeliğim yok kitkat cwm yüklemeyi buraya yazabilirmisiz

muhammed327

Üye
Buğra abi...ben deki gmd 1 son patmidir nedir sadece v8 romu aciyor diğer romlari kurunca cokuyor s5 metrix ROM kurmak istiyorum ama nasip kurucam uymuyor...yani uyabilen bi s5 romu varmidir ?

Üst Alt