Videolu Anlatım E63'de N-Gage Çalıştırmak....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
deforze

deforze

Üye
yok o zaten aktif değildi hic bir oyunu acamadım yav

• Beğen
Tepkiler: _arslan_

_arslan_

_arslan_

Üye
    Konu Sahibi
Sana Bişey Önericem Yaparsan Olma İhtimali Var...

1- ''c:/private/10202be9'' Bu Klasöre Gir.İçinde 2 tane Klasör Olucak isimleri ''bur ve persists''.Bu Klasörlere Dokunma Diğer Dosyaları Sil.
2- Sonra N-Gage'i Telefonundan Kaldır...Uygulama Yöneticisine Gir Oradan da ''N-Gage Fixes'' isimli Uygulamayı Kaldır.''N-Gage Fixes'' i kaldırdığından emin ol.
3- C:/resource/apps klasöründen playcommon.mbm dosyasını sil.
4- İndirdiğin ‘’N-Gage v1.40 (1557) s60v3.sis’’ isimli dosyayı hafıza kartına kur...
5- ‘’N-Gage v1.40 (1557) s60v3.sis’’ isimli dosyayı kurduktan hemen sonra c:/private/10202be9 isimli klasördeki .txt ve .cre uzantılı dosyaları tekrar sil.klasörlere dokunma.
6- İndirdiğin Dosyadaki 10202be9 isimli klasördeki dosyaları C:/private/10202be9 içeisine kopyala.
7- İndirdiğin Dosyadaki ’20001079.txt’ dosyasınıda aynı yere kopyala.
8- indirdiğin dosyadaki playcommon.mbm dosyasını C:/resource/apps içine kopyala.
9 - Son Olarak N-Gage Fixes'i kur.
İşlem Tamamdır.Tam Ekran Olması Gerek.Çünkü Ben N-Gage'i Kendi Telefonumdan Kaldırdım Anlatırken Kurdum Bende Oldu Adım Adım Yap Sendede Olur... İyi Oyunlar.

Not: Oyunlara Girerken Open4All Yaması Kapalı Olucak...

deforze

deforze

Üye
eski sürümü yükleyip denedim yine olmadı artık pes ettim bende eski sürümde fifa 08 açılır gibi oldu top dönüyordu pat kapandı

_arslan_

_arslan_

Üye
    Konu Sahibi
Sen Bilirsin Kardeş...Sende Olmamasına Üzüldüm Yaw...

deforze

deforze

Üye
baya uğraştık olmadı youtubeda anlatmışlarda yaptım yine banamısın demedi sana bir şey soracam bu ekran videosu alma programı var ya pc ye kurdum telefonada kurdum connect usb diyorum connection yazıyor sonra connection time out diyor bu sendede oldumu

_arslan_

_arslan_

Üye
    Konu Sahibi
bende usb ile bağlanmıyor...sorun çıkarıyor.bende bluetoothla bağlanıyorum.

berk12344

Üye
arkadaşım bu xplorede o e dekileri privateye direk kopyalayamıyorum onu nasıl yapıyosun direk privateye gelmeden cye tıklayınca kopyalanıyo privateye gelmeden o kopyala yapıştırı nasıl yapıyosun

• Beğen
Tepkiler: _arslan_
_arslan_

_arslan_

Üye
    Konu Sahibi
Önce C'nin Üstüne gel,sağ yön tuşunu tıkla.sağ tıklayarak klasörlerin içine girebilirsin.Öyle Öyle private'ye kadar git.

berk12344

Üye
kardeş saol yükledim ama oyunu açarken siyah ekran geliyo sonra tekrar ngage ye dönüyo tel e72

_arslan_

_arslan_

Üye
    Konu Sahibi
Sizde Neden Öyle Oluyo?Ben Sorunsuz Oynuyorum...Oyuna Girerken Open4All Yamasını Kapatmayı Unutma...

deforze

deforze

Üye

azmin zaferi heralde bu :D baya uğraştım ama yapmayı becerdim öncelikle bu Nokia E5-00 da yapılmıştır.320x240 ekran çözünürlüğü.
_arslan_ arkadaşın paylaştıklarını denedim olmadı googleda araştırdım biri e5 e n gage yi yüklemis google a n-gage e5 yazarsanız videolu anlatım çıkar
sonra telefona format attım
videodaki anlatımı yaptım
smart office programınıda yükledim
n gageyi ben telefon hafızasına kurdum
ayrıca oyun yüklerken ve oyun oynayacağım zaman gifteki dosyadanda gözüktüğü gibi telefonun dilini ingilizce yaptım.ve çalıştı :)
bu yöntem e72 de kesinlikle çalışır.e72 ve e5 aynı sistemde.e63 sanırsam bunlardan biraz farklı.çünkü e5 private 10202be9 klasöründe roomversiyon klasörü var

berk12344

Üye
deforze çok saol kardeşim bende çalıştırdım senin dediğin gibi sanırım bizimkiler e63 ile aynı değil

_arslan_

_arslan_

Üye
    Konu Sahibi
Tebrik Ederim Kardeşim =) Demekki Bu Konuya E63'ü Olanlar Bakarsa Daha Yararlı Olacak.

deforze

deforze

Üye
Tebrik Ederim Kardeşim =) Demekki Bu Konuya E63'ü Olanlar Bakarsa Daha Yararlı Olacak.

bizde private dosyasının içinde roomversiyon olunca bozuyor o yüzden araştırdım bunu buldum =)

berk12344

Üye
bıde bazi oyunlarda kern exec 3 hatasi verıyodu smart offıce yükledım vermiyo şımdı ne alakasi var çözemedım

_arslan_

_arslan_

Üye
    Konu Sahibi
bende Open4All Yaması Açık Olunca KernExec hatası veriyo...kapatınca vermiyo...ama sizin telefonda nasıL'dır bilmem...

musty61ts

musty61ts

Üye
smart office ne uygulaması veya nerden indirebilirim. Linkini atarmısınız

- - - Eklendi - - -

telefonum e72 ngage yi kurdum. 4 oyun denedim. Sorunsun oynadigim oyunlar resıdent evil, brothers ın arms ve star wars. Asphalt 3 sorun çıkardı. Ilk girdigimde user exec 3 hatasi veriyor sonra tekrar deneyince oyun açiliyor ama bu kez grafikler birbirine giriyor. Eskı ngagelerde colorfix falan yüklerdık bu hatayi düzeltmek ıçın şımdı yokmu öyle bı çare :)

_arslan_

_arslan_

Üye
    Konu Sahibi
Asphalt 3 Malesef Renk Problemi Oluyor.Çalışmıyor.Ben Araştırdım Çözüm Bulamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt