5800 da n-gage oyunlarını tuşlarla oynama(DENENMİŞTİR %100 çalışıyor)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mıttık

Üye
    Konu Sahibi
5800 da n-gage oyunlarını tuşlarla oynama(DENENMİŞTİR %100 çalışıyor)
Gerekli Dosyalar:

1)ilk olarak "NGage 2.0 Installer.sis" dosyasını telefonunuza atın ve kurun
2)daha sonra "control method #2" dosyasının içindeki "virtualkey.sis" ve "virtualkeyboard.sis" uygulamalarını yükleyin
3)sonra virtual ve virtual keyboardı çalıştırın
4)virtual programından option a tıklayın ve add e tıklayın gelen yerde original ye tıklayın tel.den istediğiniz tuşa basın, sonrada virtual keyboarddan hangi işlevi yerine getimesini istedğinizi mapped bölümüne gelip basarak ayarlayın ve done diyin.
5)bütün istediğiniz tuşları atayınca save as den custom1 e kaydedin(bunu yapmazsanız ayarlanız kaybolur ve her seferinde yeniden yapmanız gerekir)
3 tane kaydetme yeri var yani 3 farklı komut biçimi ayarlayabilirsiniz(her oyun için farklı ayarlayabilmek için oluşturulmuş)
6) sonra option dan running on background a tıklayın ve n-gage i çalıştırıp oyunlarınızı
atadığınız tuşlarla sorunsuzca oynayın
yani artık ekranda yer kaplayan bir virtual keyboarda ihtiyaç olmaksızın n-gage oyunlarını oynayabilirsiniz
NOT : N-Gage uyg. zaten yüklü olan arkadaşların n-gage uygulamasını tekrar kurmasına gerek yoktur ilk adımı atlayabilirsiniz

Control Method #1 virtual keyboard ile kontrol içindir isteyen onuda kullansın diye onuda rarın içine ekledim...

bizzat kendim denedim ve şu anda kullanıyorum yani copy paste yapıp tr ye çevrilip alınmış değildir hiçbir türkiye forumundada bulamazsınız bunu...EMEĞE SAYGI!!!

cnbrs56

cnbrs56

Üye
link çalışmıyor yani dosya silinmiş bi baksan olurmu

SilentOne

SilentOne

Üye
link pert

ultrayer6

ultrayer6

Üye
link çürük

kaan5268

Üye
ya iyi güzel kardeş oturp yazmışsn da en sakat siteye koymuşsn telif hakkı arıyo o site başka yerden upload et acil lazım..i

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt