Videolu Anlatım E63'de N-Gage Çalıştırmak....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
_arslan_

_arslan_

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

vodk@

Üye
bu mile high pinball e71 de çalışmadı boyut sorunu veriyo.. yapabilen varmı o oyunu ?

• Beğen
Tepkiler: _arslan_
_arslan_

_arslan_

Üye
    Konu Sahibi
E63'de Sorunsuz Oynadığım N-Gage Oyunları Şunlar;
Digital Legends One
Capcom Resident Evil Degeneration
Konami Metal Gear Solid
EA Sports FIFA09
EA Sports FIFA 2008
BLT Snakes Subsonic
Gameloft Brothers In Arms
Ideaworks 3D System Rush Evolution
Infinite Dreams Hooked on Creatures of the Deep

Bu Oyunlar Benim E63'de Çalıştı...
Aranızda Bounce Oyununu Oynamak İsteyen Varsa Nasıl Yapması Gerektiğini Anlatabilirim...

pesimistick

pesimistick

Üye
kardeşim eyvallah video anlatım çok iyi oldu benim hatam rompatcherı kapatmakmış kusura bakma şimdi herşey on numara çok sağol yanlız tuş sıkıntısını virtual de gideremiyor
örnek the one'da yumruk tuşu '0' e63 tuşlarında bunu Q yapmak istiyorum ancak olmuyor buna çözüm varmı acaba

mstf_l

mstf_l

Üye
dostum sen sen bi reset genretionu denermisin benim e63 te sorun cıkarıyor

_arslan_

_arslan_

Üye
    Konu Sahibi
pesimistic
virtual programına gir ve seçeneklerden Add'i tıkla.sonra sorasıyla şu tuşları gir...
W => Up
X => Down
D => Right
A => Left
S => OK
U => 1
I => 2
O => 3
P => *
J => 4
K => 5
L => 6
SİLME TUŞU(C) => #
M => 7
NOKTA (.) => 8
VİRGÜL(,) => 9
ENTER => 0
Bu Tuş Ayarlarını Yap Ve ''Save As/Custom Mode 1'' i tıkla Programı Arkaplana Alıp Oyuna Gir...''K'' Yumruk ''Enter'' Tekme olucak...''W,X,A,D'' Tuşlarıda Yön Tuşların Olucak....Kolay Gelsin...

Mstf_l
Bazı N-Gage Oyunları 320x240 Boyutunu Desteklemez.Malesef Bu Oyunda Öyle...Tam Ekran Olmuyor Malesef...

pesimistick

pesimistick

Üye
tamamdir kardeşim Allah razi olsun çok ilgilendin yardimci oldun

_arslan_

_arslan_

Üye
    Konu Sahibi
Yararlı Olabildiysem Ne Mutlu Bana :) İyi Oyunlar.

mstf_l

mstf_l

Üye
pesimistic
virtual programına gir ve seçeneklerden Add'i tıkla.sonra sorasıyla şu tuşları gir...
W => Up
X => Down
D => Right
A => Left
S => OK
U => 1
I => 2
O => 3
P => *
J => 4
K => 5
L => 6
SİLME TUŞU(C) => #
M => 7
NOKTA (.) => 8
VİRGÜL(,) => 9
ENTER => 0
Bu Tuş Ayarlarını Yap Ve ''Save As/Custom Mode 1'' i tıkla Programı Arkaplana Alıp Oyuna Gir...''K'' Yumruk ''Enter'' Tekme olucak...''W,X,A,D'' Tuşlarıda Yön Tuşların Olucak....Kolay Gelsin...

Mstf_l
Bazı N-Gage Oyunları 320x240 Boyutunu Desteklemez.Malesef Bu Oyunda Öyle...Tam Ekran Olmuyor Malesef...

Bende oyle düsünmüstüm ama emin okamamıstım tesekkürler kardes

_arslan_

_arslan_

Üye
    Konu Sahibi
Rica Ederim N-Gage Yüklemeyi Başaran Herkese ''The One'' Tavsiye Ederm. :oke:

deforze

deforze

Üye
n gage 1557 adlı ilk yükleyeceğimiz dosyayı yüklerken dosya bozuk hatası veriyor

• Beğen
_arslan_

_arslan_

Üye
    Konu Sahibi
Dosya Bozuk Uyarısı Vermemsi Gerekiyor.Ama Şundan Dolayı Hata Vermiş Olabilir...Eğer Ceptelefonundan İndirip X-Plore İle Rar'dan Çıkardıysan Dosya Bozuk Hatası Verir...Bu İşlemi Bilgisayardan Yapmayı Dene.

deforze

deforze

Üye
cep telefonundan indirmistim birde laptoptan indireyim bakim burda kal dostum sorun olursa sorayım :) bu arada telefon E5 baska bir e serisi 320x240 ekran brother in arms oyununu indirmek için yapıyorum hepsini :)

• Beğen
_arslan_

_arslan_

Üye
    Konu Sahibi
Brother İn Arms Oynuyorum Mükemmel Bişey...Oyunun sisx Uzantılı Olanı 2 mb civarında...N-Gage Uzantılı Olanı 28 mb. :alkis

Mobinazmi

Üye
teşekkürler

_arslan_

_arslan_

Üye
    Konu Sahibi
Rica Ederim İyi Oyunlar :)

deforze

deforze

Üye
28 mb işte kaliteli olduğu çok belli 320x240 oldumu sende brother in arms ?

_arslan_

_arslan_

Üye
    Konu Sahibi
Evet Oldu...Sesler Görüntü Mükemmel...Videodakilerin Aynısını Yaparsanız Sorun Yaşamadan Oynarsınız... :oke:

deforze

deforze

Üye
tekrar indiriyorum laptoptan dosyayı insallah olur birde private dosyasını yamaları aktif yapınca acılıyor bu 1557 dosyasını yüklerken yamalar aktif olsun mu?

_arslan_

_arslan_

Üye
    Konu Sahibi
O dosyaları Yüklerken,Oyunu Yüklerken Açık Olabilir Ama N-Gage Oyununu Yükleyip Oyuna Girmek İstediğinde Open4All Yamasını Kapatman Ve Öyle Girmen Gerekir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt