Video düzenleyici Türkçe


by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
teşekkürler
 
redo99

redo99

Üye
harika
 

H454Nmuaz

Üye
Hocam Benim tel. Nokia c6_01 e hard format atmıştım video resim düzenleyici gitti burdakide bende açılmıyor ben önceki düzenleyici uygulamyı çok aradım bulamadım nerde bulabilirim yardım edebilirmisin.
 
infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
nokia 3250,de çalışırmı?
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt