İndeks iOS Video ve Resim Uygulamaları


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
iOS fotoğraf ile video uygulamaları kategorimizde yer alan en iyi iPhone fotoğraf ve video düzenleme programlarını sizlere sunduk. İndeksimizdeki iOS resim kesme ve video bölme uygulamalarını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Retrica Pro v1.2.0
Nude it
Scanner Pro 3.0.0
TVU Player: iPhone'da Lig Tv
mPlayer Divx Xvid Oynatıcı
iPhone camera zoom - KendiTech
iPhone Photo Effect (Resimlere, Fotoğraflara efekt ekleme)
Clearcam (iPhone ile 4 Megapixel Kalitesinde Fotoğraf Çekin)
3D Aging Photo 2.3 iPhone and iPod Touch
Iron Camera (GÜZEL BİR KAMERA PROGRAMI )
Scanner Pro (v2.0.0) Belge taratma programı
OPlayer v1.21 (WMV / AVI / MKV / RM/RMVB/XVID/MP4/MOV/3GP/MPG /)
WordFoto Uygulaması ile Tipografi Çalışmaları Hazırlayın
Oplayer v 1.23

Not: Önemli konularınızın yada index içerisinde yer alan uygulamaların güncel sürümlerinin indexte yer alması için özel mesaj gönderebilirsiniz.
 

Benzer Konular

Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
4K
Doğuş Pertez
Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
1K
Doğuş Pertez
. . . EmreG . . .
Cevap
25
Görüntüleme
2K
shadow-mavi


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt