İstek Vestel Venus 5.0 root yardim

Sponsorlu Bağlantılar

djonier

Üye
    Konu Sahibi
Vestel Venus 5.0 root yardim
Oncelikle herkese selamlar baslikda yazidigim telefonu rootlama imkanimiz var mi. Google de nerdeyse hicbirsey yok. İslemcisi Snapdragon 200 yardimcilarinizi bekliyorum.

• Beğen
Tepkiler: siyahkan1717

byAndroid

byAndroid

Üye
Yakinda cikar beklemede kalin

djonier

Üye
    Konu Sahibi
Framaroot root yapar miki

byAndroid

byAndroid

Üye
Dene o olmazsa towelroot dene yada pc den king root dene

djonier

Üye
    Konu Sahibi
Ikisinide denedim framaroot calismadi diger uygulama teli kilitledi. Pc den yapma imkanim olmadi. Suan nette bulunmuyor ilk bulan biz olsakda farkimiz olsa :)

sony.xperia.E

Üye
Recovory ile olurmu

cortex47

cortex47

Üye
Neden rootlamak istiyorsunuz? Yani beklemeye tahammülünüzün olmadığı durumu merak ettim.

• Beğen
Tepkiler: KsmCN ve sony.xperia.E

sony.xperia.E

Üye
Neden rootlamak istiyorsunuz? Yani beklemeye tahammülünüzün olmadığı durumu merak ettim.
Root atinca oyunlarda hile yapabilirsiniz yani telefonun köküne iniyor ekran kaydi yaptirabilirsin

djonier

Üye
    Konu Sahibi
Arkadasim root atinca sistemde bulunan sacma google uygulamalarini kaldircam. Hicbiri isime yaramiyor. Root olunca tweak yaparsin herseyi yaparsin ama yapamiyoruz nalet olsun boyle telefona

Morpheuz

Morpheuz

Üye
Arkadasim root atinca sistemde bulunan sacma google uygulamalarini kaldircam. Hicbiri isime yaramiyor. Root olunca tweak yaparsin herseyi yaparsin ama yapamiyoruz nalet olsun boyle telefona
Neden Venüs aldın ki. Aynı seviyede bir Samsung alsaydın keşke :) Eee Vestel Venüs'ten memnun musun ? Bu root olayı dışında ?

bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
Venusten memnunmusun kardesim

djonier

Üye
    Konu Sahibi
Telefon guzel tasarimi harika. Donma vs. Yok. Aspalt 8 de bir tik donmuyor. Gps i cok guclu bodrum katta bile uyduya baglaniyor. Kamerasi orta derece desem yeridir. Neden samsung almadim ; samsung un yapisinda donma kasma oldugundan almadim. Bu telefon akicilik olarak s4 den daha akici geldi bana. Ayrica Android L destegide varmis.

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
mobogenie ile pc den deneyebilirsin.

djonier

Üye
    Konu Sahibi
O program ilede olmadi

enisbergama88

enisbergama88

Üye
Hile için roota gerek yokki kardeşim modlu apklar var reklamları lucky patcherla rootsuzda kaldırabilirsin hiç uğraşma bence.

djonier

Üye
    Konu Sahibi
Ben oyun icin degil sistemdeki gereksiz uygulamalaro silmek icin root ypmk istiyrm.

enisbergama88

enisbergama88

Üye
Yani kendi kararın tabi. Çok uğraşırsın bulmak için daha önce root atmışmıydın?

djonier

Üye
    Konu Sahibi
Daha once lg optimus black glaxy wonder galaxy s2 ve s3 discovery hepsini rootsuz kullanmazdim ama bu teli aldim uyuz oluyorum. Hicbirsey yapamiyoruz rom root olayi yok orasi cok sinir ediyor beni. Telefon brick olsa orjinal roma bile donemicez o sekil

djonier

Üye
    Konu Sahibi
Bu nalet telefonu root yapamicakmiyiz. Hicmi destek yok mu telefona

kanat_58

kanat_58

Üye
Root yapabilen varmı arkadaşlar

Üst Alt