Ve karşınızda Lumia 928 Catwalk

Sponsorlu Bağlantılar

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
E hani bizim 4 çekirdekli 2 GB RAMli Adreno 320li canavar?

alical33

alical33

Üye
wp8 için sdn 4 çekirdek desteklemiyor diyordu nekadar doğru acaba? ama zaten 1gb ram ve dual core işlemci fazlasıyla yetiyor

IVI-Elia

Üye
wp8 için sdn 4 çekirdek desteklemiyor diyordu nekadar doğru acaba? ama zaten 1gb ram ve dual core işlemci fazlasıyla yetiyor

nasıl ya WP 8 NT çekirdeği üstüne inşa edilmiş ve 64 çekirdeğe kadar destekliyor diye lanse edilmişti...

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Buda mı adreno 225

ANIL

ANIL

Admin

IVI-Elia

Üye
Tasarım bu olursa çok kötü...

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye

Resimdeki Catwalk değil Verizon'dan çıkacak olan "Laser"... (Türkiye'ye gelmeyecek)
Catwalk ile ilgili henüz herhangi bir resim sızmadı. :hmmm

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi

64bit windows NT kerneli üzerine yazilmiş bir sistem neden 4 cekirdek desteklemesin. Koskoca microsoft diyor inanmiyorsunuz da bahsettiginiz lokal sitelere mi itibar ediyorsunuz.

• Beğen
Tepkiler: n000k
karaelci

karaelci

Üye
Yılan hikâyesine döndü valla. İlk sayfadaki fotoğraf yukardakiyle aynı değil mi? İlk sayfadaki laser modeliyse konu başlığı yanlış sanırım. Ayrıca umarım haber kalan %10 ihtimalle yanlıştır. HTC 8X sandım çünkü

lonewolf16

Üye
abi lumia 928 ciksin hemen bendeki lumia 820 yi takasa verip bunu alicam

alical33

alical33

Üye

64bit windows NT kerneli üzerine yazilmiş bir sistem neden 4 cekirdek desteklemesin. Koskoca microsoft diyor inanmiyorsunuz da bahsettiginiz lokal sitelere mi itibar ediyorsunuz.
ben onlara inanıyorum demedim yanlış anlaşılmasın sadece dedikleri doğrumu diye merak ettim ms nin yaptığı açıklamadan haberm yoktu

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Nokia Lumia 928 ile ilgili gelen son haberlerde cihazın alüminyum olmayacağı,polikarbon'a devam edileceği kararlaştırılmış.Ayrıca cihazın arka yüzeyi de eğimli bir tasarıma sahip olacak.

Bu yüzden en ince bölgesi 10.2mm ve en kalın bölgesi de 11.2mm olacak şekilde düşünülmüş.

Ayrıca içinde Windows Phone'un en yeni sürümü yüklenmiş olarak gelecekmiş.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:hmmm

Buğra

Buğra

Admin
Türkiye fiyatını merak ediyorum :hmmm

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi

bu kötü olur. o zaman bizde ancak yurtdışından gelen telefonu inceleyebiliriz
sana bir güzellik yaparız:kıskıs:

Nokia'nın yeni üst seviye cihazları eos,laser(NL928) ve catwalk bir birlerinden çok büyük farkları olmayacak.Muhtemelen en farklısı EOS olacak ve o model de global versiyon olacak.fiyat olarak da 1600-1800 aralıgında olacaktır.

alical33

alical33

Üye
Nokia Lumia 928 ile ilgili gelen son haberlerde cihazın alüminyum olmayacağı,polikarbon'a devam edileceği kararlaştırılmış.Ayrıca cihazın arka yüzeyi de eğimli bir tasarıma sahip olacak.

Bu yüzden en ince bölgesi 10.2mm ve en kalın bölgesi de 11.2mm olacak şekilde düşünülmüş.

Ayrıca içinde Windows Phone'un en yeni sürümü yüklenmiş olarak gelecekmiş.

e 920 den kalın oluyor bilgiler kesin mi acaba :hmmm

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi

ortam mikrofonu arkaya alınmış:hmmm ses gitmeme sorunu için yapmışlar heralde

Üst Alt