Ve Herkez Kendi CFW sini Yapsın....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emre40

Üye
    Konu Sahibi
Kullanımı çok Basit Arkadaşlar Herkez Kullanabilir. Anlatmıcam Zamanım Yok 1 Saat Sonra Otobüse Binicem Gitmeden Paylaşayım Dedim ve Daha Önceden Paylaşıldımı Bilmiyorum Kusura Bakmayın... Herkeze İİ Bayramlar


---Burdan İndirin---

 
sekinardi

sekinardi

Üye
anlatsaydın kimse indirmez
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt