Valencia'da İlk Çizgi Sağ Tarafa Alındı..

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Bu hafta sonu Valensiya'da yapılacak ilk yarış öncesinde pole pozisyon gridi pistin sol tarafından sağ tarafına geçirildi.

Orijinal çizgi pistin sol bölümünde bulunuyordu çünkü bunun ilk sağ dönülen viraj için daha uygun çizgiye denk geldiği düşünülüyordu.

Ancak cuma ve cumartesi günü araçların bu bölümden geçişlerinin incelenmesinin ardından FIA Yarış Komiseri Charlie Whiting grid çizgisinin sağa çekileceğini açıkladı.

FIA kurallarına göre yeni pistlerde pole pozisyonu çizgisine FIA yarış delegesi tarafından karar veriliyor.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt