Uygulamaları Telefon Üzerinde Türkçeye Çevirmek (Resimli Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

username37

Üye
kardeş önce teşekür benim türkçeye çevirmek istediğim uygulamanın içinde birden fazla rsc ve exe bide r01 buna benzer dosyalar var bunların hangileri dil dosyaları yada tektek hepsini çevirip değiştircekmiyim bide kardeş bi exe dosyası parçaladım içinde bi sürü kelime var hangilerni çevircem örnek buna benzer
AdvPhoneLockSrv_2000E31C
uygulamakilit_2000E31C BÖYLEMİ ÇEVİRCE ?

- - - Eklendi - - -

kardeş bide telefonu pc bağlayıp video çekebilirsin proğramla.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kardeş önce teşekür benim türkçeye çevirmek istediğim uygulamanın içinde birden fazla rsc ve exe bide r01 buna benzer dosyalar var bunların hangileri dil dosyaları yada tektek hepsini çevirip değiştircekmiyim bide kardeş bi exe dosyası parçaladım içinde bi sürü kelime var hangilerni çevircem örnek buna benzer
AdvPhoneLockSrv_2000E31C
uygulamakilit_2000E31C BÖYLEMİ ÇEVİRCE ?

- - - Eklendi - - -

kardeş bide telefonu pc bağlayıp video çekebilirsin proğramla.

telefonun videosunu kendi içinde veya pc üzerinden alabileceim program veya uygulama yok varsa da ben bilmiyorum

gerekli açıklamaları daha ayrıntılı olarak bu konuda yazıyor okumanı tavsiye ederim

http://www.maxicep.com/maxipda-turk...turkceye-cevirmek-resimli-anlatim-634982.html

username37

Üye

ersahay

Üye
programı farklı bir isimle ve ikonla yüklemek için ne yapabiliriz. Yani menüde bizim istediğimiz gibi görünmesi için. Teşekkürler

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rsc yani dil dosyasından uygulamanın ismini değiştirebilirsin mif içindende svg tabanlı simgesini değiştirebilirsin

gstahsn

gstahsn

Üye
rsc yani dil dosyasından uygulamanın ismini değiştirebilirsin mif içindende svg tabanlı simgesini değiştirebilirsin
kardeş N95 te uygulama turkcelestirmede zntkhana giriyorum rsc leri nasıl düzenleyeceğim oralara ne yazacağım.Anlatırmısın şimdiden teşekkürler ;)

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kardeş N95 te uygulama turkcelestirmede zntkhana giriyorum rsc leri nasıl düzenleyeceğim oralara ne yazacağım.Anlatırmısın şimdiden teşekkürler ;)
saatlerce koskoca konu hazıradım yetmedi hala soruyor musun ? ana konuyu bir okusan...

gstahsn

gstahsn

Üye
saatlerce koskoca konu hazıradım yetmedi hala soruyor musun ? ana konuyu bir okusan...

Ya okudumda photocard diye bi program var onu çevirmek istiyorum ama zntktan dosya içeriğine giriyorum ama orda ne yazacağımi bilmiyorum lütfen rica ediyorum biraz yardımcı ol

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bilgisayar da yaparsan daha kolay bilgisayar daki konuyu oku aynı mantık daha detaylı

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
mantık aynı Neden tekrar tekr anlattıriyorsun anlamadım

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
mantık aynı Neden tekrar tekrar anlattıriyorsun anlamadım

• Beğen
Tepkiler: Muhmd CR7
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
noss_bar s.a (RSC EDİTÖR) önceki SÜRÜMÜ 1.4 tü galiba, araştırdım bazı exe dosyalrını attım ama açmıodu bu açılmayanları açtı.. 1.7 sürümünü buldum, media fireye yükledim ??????? bir çoğu exe dosyasını açtı :D YORUMLARI BEKLİYORUM?

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
o zaten var bir yıldır kullanıyorum onu exeler için paylaşıldı konuya ekleme zamanım olmadı olsa da unuttum :) teşekkür ederim

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
s.a baya bi kavradım. türkçeye çevirdim. ama bazı doslarda dil dosyasını bulamıyorum. rsc ve exe dosyalarındada yok ??

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
qml dosyaları varsa ondadır veya txt veya değişik uzantılarsa ama genelde rsc ve exedir

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
sağol. Sizlerede çok Teşekkür ederim. Sayenizde öğrenmiş oldum. Youtube downloader ı çevirdim öylesine :) zevkli iş miş beğendim.

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

• Beğen
ErdiAlemdaar

ErdiAlemdaar

Üye
s60v5 programları için türkçeleştirme yok mu ?

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
paylaşımlarda uygulama isiminde v5 yazıyorsa uyumludur

Üst Alt