Uygulamaları Telefon Üzerinde Türkçeye Çevirmek (Resimli Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
telefon üzerinde mi? vazgeç gel bunu bilgisayarda yap inan uğraşmana değmez saatlerce harcayıp bir hata yüzünden çöpe gitme ihtimali çok yüksek pc de öyle bir sıkıntın olmaz

toprak00

toprak00

Üye
telefon üzerinde mi? vazgeç gel bunu bilgisayarda yap inan uğraşmana değmez saatlerce harcayıp bir hata yüzünden çöpe gitme ihtimali çok yüksek pc de öyle bir sıkıntın olmaz
Tamam kardeşim zahten mobilden yaptım bi türlü olmuyordu Tamam pc de yaparım genede çok tskler :)

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

• Beğen
Tepkiler: Toprak47
muhammed4949

muhammed4949

Üye
merhaba! Ya abi şu program var ya exe parçalamıyor ya sinir oldum bu kadar küçük boyutta dosya için pcye geçmicem niye parçalamıyor anlamadım. Bazı dosyaları o da çok nadir parçalıyor anlamadım gitti sorun nedir bi açıklasan abi deli oldum

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
parçalanmayan exe yokki sadece exe içinde unicode kodlama yoktur oda sana boş gözükür ztxhan unicode gösterirASCI göstermez

muhammed4949

muhammed4949

Üye
parçalanmayan exe yokki sadece exe içinde unicode kodlama yoktur oda sana boş gözükür ztxhan unicode gösterirASCI göstermez
abi sen beni yanlış anladın şimdi exe parçalarken bir çizgi ilermesi gerekiyor ve parçalandı diye bir onay kutusu çıkması gerekirken ben exe dosyasına tıkladığımda ana sayfaya atıyor çok nadir parçalıyor bunun sebebi nedir

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
pc de denemelisin sebebini bilmiyorum

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:maxicep::maxicep::maxicep:

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949
blntsrm200

blntsrm200

Üye
saol kardeşim bu anlatımın çok işime yarıyacak.:tşk::tşk:

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
hocam merhaba ben Monopoly Classic HD oyununu Türkçe ye çevirmek istiyorum ancak .rsc dosyasını açınca sadece uygulamanın ismi yazıyor bende onu kapatıp .exe dosyasını açtım ordada bi satırı değiştirmek isteyince zntxhan : Enter the characters and .. more ( .. kısmında rakam oluyor ) diye bi uyarı alıyorum satırda kaç karakter varsa o kadar karakter giriyorum ama yine aynı hata yardımcı olurmusunuz

hasanmalatya44

Üye
5800 da bu işlem ise yararmi

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
çalışır

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
5 6 aydır symbian için çeviri yapmıyorum bilgim yok dene bakalım

55EnGizli

Üye
bazı exe dosyaları parçalayamıyo lütfen yardım edin mesela myexlorer in exe dosyasını parçalayamadım

Symbianizer

Symbianizer

Üye
bazı exe dosyaları parçalayamıyo lütfen yardım edin mesela myexlorer in exe dosyasını parçalayamadım
Parçalamıyorsa ya rsc üzerinden çeviriliyordur ya da çevrilmiyordur.Dil kitli deniyor bunlara ya da swipe unloxk gibi l14,l16 üzerinden çevriliyordur.c/system/program adı/langs klasöründe bulunur bunlar.NotesPlus gibi bi program vardı onunla çevriliyor.

BlueLost

BlueLost

Üye
Aylar geçti bu konudan ama ben forumda yeniyim yazdıklarınızı yaptım uygulamalarını hepsini yükledim ama ZntxHan uygulamasına tıklıyorum tıklıyorum açılmıyor telefonun nokia 500

Kayahan14

Kayahan14

Üye
python yüklü olmalı

Üst Alt