Öneri Uygulama Geliştirelim

Sponsorlu Bağlantılar

SamilGoktas

SamilGoktas

Üye
Maxicep adına develop hesap açabilirim bilgilerini de yönetici arkadaşa veririm

erknlmn

erknlmn

Üye
Visual basic 6 kullandım bundan 3-4 sene önce şimdi bilg müh hazırlık sınıfındayım vb ile ilgili birçok döküman var işinize yararsa

• Beğen
Tepkiler: PcCasper
4MaGuS

4MaGuS

Üye
arkadaşlar ilk dökümanlar benden gelsin bu siteden c# ile ilgili türkçe vidyolar bakabilirsiniz en azından bir kaç komutları falan hiç bilmiyorsanız bakarsanız buyurun

ElectroTR

ElectroTR

Üye
Mobil Uygulama yazmaya yeni başlayacaklar için

tavsiye ederim. programlamaya giriş çok sade ve anlaşılabilir şekilde anlatılmış. Ama wp8 için ileri düzey düzgün bir türkçe kaynak yok sanırım. Biraz ingilizce kasmak şart bu konuda.

OozyStaw

OozyStaw

Üye

burada da geniş anlatım var :)

ecel54

ecel54

Üye
benimde yazılım mühendisliğinde ilk senem. ilk sene pek programlama öğretmiyorlar sadece giriş var :D.

katil_197

katil_197

Üye
bilişim bölümündeki ilk senem :D ve wp program için visual studio 12 lazım en az :D

4MaGuS

4MaGuS

Üye
bence vusil programların hepsini bir arada bulunduran vs2010professional sürümü var bir hocamdam almıştım yüksek boyutlu dosya paylaşa bilecek bildiginiz ücretsiz site varsa yükleyip link paylaşa bilirim

serinaga

serinaga

Üye
Konu çok güzel ilerliyor, eminim çok yararlı bir konu olacak, sevgili Ali Kemal üst konu yapman da çok isabetli olmuş, teşekkürler ...

katil_197

katil_197

Üye
bu konunun basına ekleme yapın yöneticiler nasıl develop hesabı hangi programlar lazım yazın ki daha iyi olsun çünkü her sayfadan arayarak zor oluyor

OozyStaw

OozyStaw

Üye
Gerekli proğram Visual Studyo :) oradan istediğiniz proğrmalamayı ve derlemeyi yapğabilirsiniz , bir de developer hesap , ama yaptığını uygulamaları Visualda açabilirsiniz :)

4MaGuS

4MaGuS

Üye
arkadaşlar o zaman yavaştan başlıyalım konumuz ney acaba ben biraz c# çalışmaya başladım unutmuşum biraz isterseniz sizede link atabilirim ancak ben bu c# yaptıgmız programdan sorna telefona onu nasıl atıcagımız konusunda hiç fikrim yok onuda artık adım adım ögreniriz bu arada maxicep programı yapma konusunda fikriniz varsa baştan dah akolay olucagını düşünüyorum fazla zorlamaz bizi sonuçta benim düşüncem max 10 tane buton oldugunu düşünülem ve haberleri belirli bir linkten devamlı güncelliyecek ama tabiki kolay degil yinede direk sistem kullanmadıgımız için daha kolay geldi bana en geç cumartesi bu işe start verelim c# da çalışmalar başlasın bencearkadaşlar ben bu gün başladım program kısmına maxicep programı yapamaya çalışıyorum ancak şuan en önemli sorunumuz programda linki direk sisteme uygulamak bakalım bir kaç araştırma yapıcagım bilgisi olan paylaşırsa daha hızlı yaparız

katil_197

katil_197

Üye
web browser gibi bir destek vermek lazım :D LİNKE TIKLAYINCA DİREKMEN İE AÇMICAK :d ben yardım etmeye çalışırım :D azcık :Duygulama yapmaya başlayan varsa akşama yaptıgı kodları bana göndersin bi bakarım kod derken projeyi :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
arkadaşlar maxicep için uygulama yapıcaksanız xenforo'dan apileri almanız yeterli.logo konusunda da yardımcı olurum.

serinaga

serinaga

Üye
arkadaşlar o zaman yavaştan başlıyalım konumuz ney acaba ben biraz c# çalışmaya başladım unutmuşum biraz isterseniz sizede link atabilirim

Linkleri ver istersen bizlerde başlayalım C# çalışmaya ...

katil_197

katil_197

Üye
visual basic ile yapılamıyormu uygulama c# bana zor geliyor :D

4MaGuS

4MaGuS

Üye
ben pc üzerinden ana sayfa yı yaptım yavaş yavaş diğerlerinide yapıyorum nasıl yapılacagını buldum ancak pc üzerinde telefonda naısl olur bilemiyorum onada bakarım biraz

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Geliştirici arkadaşlar olarak desteğe hazırız.

Lütfen iş yoğunluğumuzu da mazur görünüz

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Geliştirici arkadaşlar olarak desteğe hazırız.

Lütfen iş yoğunluğumuzu da mazur görünüz
zaten herkezin belirli zamnaları vardır bu işle uğraşa bilecek o yüzden zamanınız oldugu sürece hevisli olarak birbirimize yardım edersek büyük şeyler başara biliriz (sanki uzay mekiği yapıyoz) :)

katil_197

katil_197

Üye
c# mi indireyim yoksa windows phone için mi indireyim :D

Üst Alt