Öneri Uygulama Geliştirelim

Sponsorlu Bağlantılar

4MaGuS

4MaGuS

Üye
bu işlerden anlayan arkadaşlara bir sorum olacak .. herhangi bir uygulama ile alttaki 3 tuşun titreşimine müdahale edebilirmiyiz ? hani on/off tarzı bir şey ? mesela androidde tweaks vardı oradan ayar yapınca led parlaklığına kadar ayarlanıyordutabi bunu yapmak için sistem dosyalarına erişmek lazım sanırım ?
onu yapa bilmek için tuşların kullanıldıgı uzantısını falan bilmek gerekiyor oda nasıl bulunur bilmiyorum

teAtalay

teAtalay

Üye
Bu iş bu kadar kolay değil. Önce bir temel almanız gerekmekte, bu temeli şu an " " ya da " " adreslerindeki dersleri alarak yapabilirsiniz. Sonrası yaratıcılık ve zeka.

• Beğen
Tepkiler: hknaksy
4MaGuS

4MaGuS

Üye
beyler o zaman bence biraz toparlanıp aynı gün eğitim programına başlıyam bence hatta şöyle bir şey yapabiliriz herkez 1 vidyo izleyip aklımıza takılan şeyleri birbirmize sorarak ilerlersek daha etkili ve kalıcı olacagını düşünüyorum bu programın başlaması için ilk önce bir takvim belirlemek lazım tabiki katıalcak kişilerinde kesin belli olması lazım yavaştan başlıyalım bence

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
olablir :)

katil_197

katil_197

Üye
maxicep üye girişi için ıf else yapmamız lazım değilmi :DBide bilirsiniz uygulama yapmak hiç kolay değil maxicep izinleri lazım galiba bize o izinlerle bize kodlarda yardım etmesi lazım bide öyle hemen akademiden oğrenmeyle olmuyor kodlar,mantık ister :D

4MaGuS

4MaGuS

Üye
maxicep üye girişi için ıf else yapmamız lazım değilmi :DBide bilirsiniz uygulama yapmak hiç kolay değil maxicep izinleri lazım galiba bize o izinlerle bize kodlarda yardım etmesi lazım bide öyle hemen akademiden oğrenmeyle olmuyor kodlar,mantık ister :D
bilgisayar üzerinde uygulama yapmak yani programda kolayda sorun onu telefona aktarıp çalıştırmak ve bunu içinde telefonun ilk olarak hacklenmesi gerekiyor onla ilgili bir kaç yazı paylaşa bilirim ilk önce biizm programı ögrenmeemiz gerekiyor

katil_197

katil_197

Üye
hacklenmeye gerek yok ilk önce develop hesabı lazım o telefona geliştirdiğin uygulayı atıp deneye biliyorsun yada sdk dan da deneye bilirsin :D

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
öğreniriz bence. o kadar zor olmamalı :)

SamilGoktas

SamilGoktas

Üye
benim iki hesabım var develop olarak

katil_197

katil_197

Üye
ben visual basic ile bazı sitelerden komutlu uygulama yapmıştım onun kodları rahat geliyordu ama c# gelince karıştı :D çizimci kim aranızda :D2 tanesini napıyorsun :D

4MaGuS

4MaGuS

Üye
ben visual basic ile bazı sitelerden komutlu uygulama yapmıştım onun kodları rahat geliyordu ama c# gelince karıştı :D çizimci kim aranızda :D2 tanesini napıyorsun :D
çizimci derken ne demek istedin bende c# eğitim vidyoları var ancak türkçe olsada pc için yapıalcak şeyler telefonda farklı olması lazım komutları burdan ögrene biliriz ancak telefona uyarlama için farklı kaynaklar gerekli

katil_197

katil_197

Üye
çizimci demişim yanlış demişim bu sitenin uygulamasının tasarımı nasıl olacak :D

SamilGoktas

SamilGoktas

Üye
Birini almıştım lazım olur diye, diğeride okuldan öğrenci olduğum için alabiliyorum

katil_197

katil_197

Üye
siz kaça gidiyorsunuz ve hangi bölüm okuyorsunuz :D

SamilGoktas

SamilGoktas

Üye
Hazırlık sınıfındayım bölüm iktisat

respection123

Üye
Maxicep Uygulamasının olması şart :)

katil_197

katil_197

Üye
yapılırda sitenin izinleri lazım galiba :D

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Şu geleceği yazanlar mükemmel :) Ordan ben Androidle alıp yürüyüm biraz :D Bu arada markette uygulaması bulunan (wp) arkadaşlardan geliştirici kaydı,uygulama yayınlama ve para kazanma süreçlerini anlatmasını bekliyorum...
@ardacumhur @teAtalay ve biri daha :D

ardacumhur

ardacumhur

Üye
İmzamda Developer unlock konusunda yapılan uygulamanın nasıl test edilebileceği yazıyor ama :)

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
İmzamda Developer unlock konusunda yapılan uygulamanın nasıl test edilebileceği yazıyor ama :)
O değil ki benim dediğim,mağazada yayıncı olmak :)Tamam varmış :)wp beni aşar bunu anlamış bulunmaktayım :D

Üst Alt