Öneri Uygulama Geliştirelim

Sponsorlu Bağlantılar

teAtalay

teAtalay

Üye
Öğrenciye bedava :)

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
ecel54

ecel54

Üye
bende bu sene öğrenciyim. dreamspark üyeliği almak için e-posta gerekiyormuş. e-posta 1 ay sonra alınabiliyormuş. e-postayı aldıktan sonra dreamspark premium üyeliği alıp üyeliğimi açacam :D

katil_197

katil_197

Üye
öğrenciye nasıl bedava :D

ecel54

ecel54

Üye
öğrenciye nasıl bedava :D
üniversitenin dreamspark üyeliği olması lazım galiba ona göre alabiliyorsun.

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Ah ah o kadar kolay mı ? Kolay olsa Maxicep yapmaz mı ?

OozyStaw

OozyStaw

Üye
Arkadaşlar ben bilgisayar mühendisliği okuyorum bu sene malum C++ okulda gösteriliyor ben kendimi geliştirme açısındanda C# ve Microsoft Visual Sütüdyoyu evden öğrenmeye çalışıyorum isterseniz okulun kütüphanesinden piyasada 30-40 lira olan kitapların size e-booklarını ücretsiz temin etmeye çalışırım bende bu gruptan olurum yani , çalışmalara ufaktan başladım ben :) , size tavsiyem öncelikle temel ingilizcenizi oturtun ingilizceniz yoksa çok zorlanırsınız (bende olduğu gibi) , biraz Algoritma araştırın basit düzeyde , daha sonra temel kavramlara kafa yorun en iyi yanı ingilizce kelimeleirn kısaltmalırından oluşması :)Visual Studyo kullanarak geliştirdiğiniz uygulamaları telefon olmadan deneyebilirsiniz , eğer üniversite öğrencisi iseniz @üniadı.edu.tr uzantılı e-posta alın öğrenci işleri ile konuşun , böylelikle Microsoft size uygulamaların lisanslarını ücretsiz veriyor :) (Visual Studyo-Office-Windows Phone devoloper account vs. vs.)@papakudioflu @bulutsuzgece çok iyi bir konu açıldı kaynaşma ve eğitim açısından iyi bir konu gibi duruyor , eğer sizede uygun gelirse Sabit bir konu açalım birbirimize orada yardımcı olalım , sonuçta bilgi paylaştıkça çoğalır :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Arkadaşlar eğer yeterli talep ve katılım ciddi anlamda olacaksa şahsım ve site adına gereken yardımı yapmaya hazırım. Öncelikle bir rakam belirleyelim ve bir grup kuralım. Devamında neler yapılabileceğini belirleyip plan yapalım.

Konuyu üst konu yapıyorum ilgilenen arkadaşlar konuda fikirlerini imkanlarını ve pozisyonlarını belirtsinler

papakudioflu

papakudioflu

Admin
hedef maxicep uygulaması olacaksa bunun bir kaç yolu var. Zaten bizim gibi bir çok teknoloji sitesinin windows phone uygulaması mağazada var onlar incelenebilir ya da tapatalk tabanlı bir uygulama yapılabilir.

ayrıca Microsoft geliştirici kaydı fiyatı artık 99$ değil 19$

OozyStaw

OozyStaw

Üye
Ben üni-1. sınıf bilgisayar mühendisi öğrencisiyim , hızlı öğrenirim ve size elimdeki kaynakları verebilirim , üniversite kütüphanesinden e-booklar paylaşabilirim :)

muratangin

Üye
abilerim ben sanırım bu olaylar için çok küçüğüm :( lise1e gidiyorum.başlangıc duzeyinde c++,c#,vb.net ve 1yıla kadar php html css biliyordum.Tabi bunları kullanmaya kullanmaya unttum.Telefonuma lumia pusher tarzı bir uygulama yaptım suanda yuklu fakat tabi bu gelişitrici lisansım yok ve ne yazıkki uni.yede gitmiyorum bu yüzden yayınlayamadım.Daha önce c# ile not defteri browser(ie tabanlı) tarzı programlar yapmıştım.Acaba bende böyle birşeye katılabilirmiyim yoksa boş hevesmi ?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
abilerim ben sanırım bu olaylar için çok küçüğüm :( lise1e gidiyorum.başlangıc duzeyinde c++,c#,vb.net ve 1yıla kadar php html css biliyordum.Tabi bunları kullanmaya kullanmaya unttum.Telefonuma lumia pusher tarzı bir uygulama yaptım suanda yuklu fakat tabi bu gelişitrici lisansım yok ve ne yazıkki uni.yede gitmiyorum bu yüzden yayınlayamadım.Daha önce c# ile not defteri browser(ie tabanlı) tarzı programlar yapmıştım.Acaba bende böyle birşeye katılabilirmiyim yoksa boş hevesmi ?
neden boş heves olsun. Benden fazla geliştirici bilgisine sahipsin. Önemli olan senin kendine güvenin.

muratangin

Üye
neden boş heves olsun. Benden fazla geliştirici bilgisine sahipsin. Önemli olan senin kendine güvenin.

teşekkürler destek için :) sanırım orijinal w8 gerekiyormuş.birde develop. acc.bunlar sanırım mağazada yayınlamak için gerekli?acaba biz sadece kodları yazsak debug yapıp xap(sanırım) dosyasını develop hesabı olan birine yollasak olmazmı?

capkino06

Üye
valla bendede çok merak var şu yazılım işine :) daha önce symbian için cfw düzenlemiştim ama sıfırdan tamamen uygulama yazmak için bilgim 0 yardımcı olursanız öğretirseniz bende öğrenip destek olmak isterim. ama şöyle bi sorun var ben okumuyorum yani bilgisayar mühendisi felan olamam.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
teşekkürler destek için :) sanırım orijinal w8 gerekiyormuş.birde develop. acc.bunlar sanırım mağazada yayınlamak için gerekli?acaba biz sadece kodları yazsak debug yapıp xap(sanırım) dosyasını develop hesabı olan birine yollasak olmazmı?
tabi ki olur.

Üst Alt