Üst Konudaki Hack Yöntemi İçin Resimli Anlatım Ve Yapılan Hatalar İçin Çözümler

Sponsorlu Bağlantılar

xinanux

Üye
    Konu Sahibi
ALLAH senden razı olsun kardeşim ne muradın varsa versi çok sağol çok teşekkür ederim ne desem az çoook sağol :)

rica ederim arkadaş hack demek sistemi ele geçirmek demektir yani open4all seçeneği ile sistemi ele geçiriyoruz,sertifikasız uygulama yüklemek installserver ile alakalı bir durumdur eğer ki rom patcherda ki o yama yeterli gelmezse sys\bin klasörüne atacağımız telefonumuza uyumlu olan installserver.exe ile sertifika sorununu çözmüş oluyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Symbianist

mstf_l

mstf_l

Üye
güncel :oke:

• Beğen
Symbianist

Symbianist

Üye
Ben bu konuyu beğenmemişim nasıl olur :o

ofluorhan

Üye
arkadaşlar bn installserver.exe yi c:sys/bin e atamadım nasıl atılıyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

'h716043'

'h716043'

Üye
rom pacht yükle

xinanux

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bn installserver.exe yi c:sys/bin e atamadım nasıl atılıyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

rom patcherı kurduysan..zipin içindedir installserver.exe onu zipten bir yere çıkar...sonra menü/işaretle/seçileni yanına kırmızı onay işareti gelir sonra c:\sys\bin klasörünün üzerine git menü/düzenle/kopyala de bin klasörünün üzerine tıkla oraya kopyalar....

ofluorhan

Üye
rom patcherı kurduysan..zipin içindedir installserver.exe onu zipten bir yere çıkar...sonra menü/işaretle/seçileni yanına kırmızı onay işareti gelir sonra c:\sys\bin klasörünün üzerine git menü/düzenle/kopyala de bin klasörünün üzerine tıkla oraya kopyalar....

saol yaptım çok teşekkür ederim

SHS

SHS

Üye
teşekkürler

mstf_l

mstf_l

Üye
iste o mavi hazır demek yamanın üstüne bas yesilse tamam kırmızıysa olmamıs demektlr :)

----------Eklendi @ 09:02:26 ---------- Yazıldı @ 08:58:54 ----------

metin abi sen mesajı mı düzenledin ?

• Beğen
Tepkiler: Symbianist ve SHS
SHS

SHS

Üye
editledim ya teşekkürler diye resimli anlatımla güzel olmuş :oke:

installserver.exe'ı sys/bin'e attım kırmızı yanıyordu çünkü.. halloldu işte yinede sağol :)

• Beğen
place3461

place3461

Üye
bu basit yöntemi yapamayan bir zahmet hiç ugrasmasin bu işlerle:D

• Beğen
mstf_l

mstf_l

Üye
editledim ya teşekkürler diye resimli anlatımla güzel olmuş :oke:

installserver.exe'ı sys/bin'e attım kırmızı yanıyordu çünkü.. halloldu işte yinede sağol :)

iyi tamam o zaman bi an sizofren miyim diye gecti aklımdan :ehe

• Beğen
Tepkiler: SHS ve Symbianist
Symbianist

Symbianist

Üye
nerde bu inanu

HellRanker

Üye
Teşekkürler güzel paylaşım E5i hackledim diger konunun arasına ekleyin..

fenerliufuk

fenerliufuk

Üye
teşekkürler E51 oldu :)

Üst Alt