Usb bluetooth dongle 3.0 - kullanan var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
selmangulec

selmangulec

Üye
    Konu Sahibi
Usb bluetooth dongle 3.0 - kullanan var mı?
merhabalar,
bimeks'i gezerken bluetooth dongle ürünlere gözüm ilişmişti. fiyatını görünce de iyice inceleme gereği hissettim. ürün üzerinde 3.0 yazıyor. 8 gb bir flash bellek ile aynı fiyatı vardı. Bu üründen kullanan var mı acaba ? birçok ürün daha çıkar fiyatı normale iner diye düşünüyorum .

hb sitede bu ürünü gördüm ama daha farklı çıkar mutlaka ...

sizce bunu almak için daha erken mi?

saygılar...
selman

O6UZH4N

Üye
ilk önce bu bluetooth 3.0 sıfır degil usb 3.0 ve bilgisayarının 3.0 usb si varmı

selmangulec

selmangulec

Üye
    Konu Sahibi
merhabalar,
mesajım biraz geç oldu sanırım ama nete zaman sorunundan dolayı girememiştim. şuan ki bilgisayarımda usb 3.0 portu yok. yeni laptop daha alacağım için yakında o bilgisayarın 3.0 destekleyeni aldığımda kullanırım diye düşünmüştüm. her ne kadar da bilgisayarlarda wireless ve bluetooth olsa da bu beni tatmin etmediği için acaba bu daha iyi olur mu diye biraz bu yüzden araştırma yapma gereği hissettim. (örn: şu an ki bilgisayarımın wireless'ı 54 mbps dir. ancak bu bana yeterli gelmediği için 300mbps adaptör almak zorunda kaldım. yeni alacağım bilgisayarımın bluertooth dahili ürünü de wirelless örneğindeki gibi beni tatmin edemeyebilir mi diye karar verememe aşamasındayım.)

şu an 3.0 prt olmasa da 2.0 ile de bu ürünle iyi performan alabilirmiyim yeni porta geçene kadar....

saygılar...
selman
konya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...