Ücretsiz Sms Gönderme Servisi : Yublu

Sponsorlu Bağlantılar

*oKSiLaDo

*oKSiLaDo

Üye
    Konu Sahibi
Ücretsiz Sms Gönderme Servisi : Yublu
Geçtiğimiz Ocak ayında hizmete açılan Yublu ile Türkiyedeki tüm operatörlere ve yurt dışındaki birçok operatöre kayıtlı cep telefonu numaralarına ücretsiz kısa mesaj gönderebiliyorsunuz.
Yublunun işleyişi oldukça basit. Yublu.com adresinde yer alan kutucuğa kısa mesajınızı göndermek istediğiniz telefon numarasını ve kısa mesajınızı girmeniz yeterli. Kısa mesajınız kısa bir süre içerisinde istediğiniz numaraya ulaşıyor.Ancak hemen belirtelim, diğer benzer servislerde de olduğu gibi kısa mesajınızın sonuna Yublu tarafından bir reklam içeriği ekleniyor.
Yublu, kullanıcılarına her kısa mesaj için 90 karakter sınırlaması getiriyor. Ancak Yubluyu kullanarak gün içerisinde istediğiniz kadar SMS gönderebiliyorsunuz.
Yublu, aynı servisi Facebook üzerinden de sunuyor. beğenerek, kısa mesaj göndermeye hemen başlayabiliyorsunuz.
Firmasoft Tech tarafından hayata geçirilen Yublu, basit ve kullanışlı arayüzüyle dikkat çekiyor. SMSin başta gençler olmak üzere, yoğun bir şekilde kullanıldığı ülkemizde bu tip ücretsiz bir hizmetin ilgiyle karşılanacağını söylemek sanıyoruz ki yanlış olmaz.
Yublu Site Adresi:

• Beğen
Tepkiler: cihatyılmaz

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Teşekkürler tam da bizim için yapılmış :)

tarxhn

tarxhn

Üye
deneyip degerlendirmek lazım :):tşk:

*oKSiLaDo

*oKSiLaDo

Üye
    Konu Sahibi
ben kullanıyorum çok hızlı gonderiyor mesajları :)

hellord

hellord

Üye
ben anlamıyorum bunları sms üçretini nasıl karşılanıyor hem güvenmiyoruöm böyle sitelere

slant1111

slant1111

Üye
uygulaması yapılsa çok güzel olur.yapılabilir snuçta o server ı kullanarak mesaj gönderecek

*oKSiLaDo

*oKSiLaDo

Üye
    Konu Sahibi
yakında ovie android ve ios a gelecek die duydum

slant1111

slant1111

Üye
smstexter.com da gzel :) rehber falan oluşturabiliyorsun

*oKSiLaDo

*oKSiLaDo

Üye
    Konu Sahibi
bunda da var oyle ozellık

yaren_dede

yaren_dede

Üye
mesajda kendi reklamları bulunuyor ve numaran görünmüyor yublu yazıyor gerçi ben kullanamıyorum her girişimde yeniden abone olmam gerekiyor kullanıcı şifresi yanlış diyor anlamadım heralde benim telde bir sorun var

*oKSiLaDo

*oKSiLaDo

Üye
    Konu Sahibi
bende hiç bir sorun yok :) gayet guzel kız arkadsımla mesajlasıyorum

semih 357

Üye
arkadaşlar tamamen ücretsiz dimi hiç magdur olan var mı bu konuda?

*oKSiLaDo

*oKSiLaDo

Üye
    Konu Sahibi
tamamen ucretsiz ocak ayın dan beri kullanılıyor sorun olsa cıkardı şimdiye kadar

AмσηR@

AмσηR@

Üye
arkadaslar işin şöyle kötü yanı var, telefon numarasını girdikten sonra "kodu gönder" birden fazla basınca sürekli gönderiyor.
yaklasık 150 tane mesj yolladım arkadasa :D kavga çıkıyordu.
buda sistemin bir açığı sanırsam

*oKSiLaDo

*oKSiLaDo

Üye
    Konu Sahibi
:) aman kardes kavga cımasın guzel guzel mesajlasın :):)

veli_efendi

veli_efendi

Üye
denemek lazım

*oKSiLaDo

*oKSiLaDo

Üye
    Konu Sahibi
kardeş deNe ben kullanıyorum süper bir sey sms hakkim Bitti at siteyi ubulduğum çok iyi oldu

SilentOne

SilentOne

Üye
yok walla yer yone 5bn sms im var yetiyo walla

man20

man20

Üye
Arkadaşıma Mesaj attığımda, arkadaşımda benm numaram gözüküyor mu? Yani benim attığımı anlar mı?

Üst Alt