Whatsapp Kayıtlı Olmayan Numaraya Mesaj Gönderme

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Günlük olarak milyarlarca mesaj gönderilen en popüler ücretsiz mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp halen ücretsiz bir şekilde bir milyardan fazla kullanıcıya hizmet vermeye devam ediyor. Normal kısa mesajların yerini almayı başaran Whatsapp hem ücretsiz olması hemde kullanması kolay olması sebebi ile insanlık tarihinin en çok kullanılan uygulamalarından bir tanesi olarak tarihe geçmiş durumda.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Artık neredeyse bütün iletişim ihtiyaçlarını Whatsapp üzerinden karşılayan insanlar bu sayede diğer uygulamalara veya özelliklere pek ihtiyaç duymuyor. Sadece internet bağlantısı ve Whatsapp uygulaması ile sesli görüşme, videolu görüşme ve yazılı görüşme yapılabildiği için uygulama halen popülerliğini korumaya devam ediyor.

Kullanıcılar tarafından istenen fakat halen uygulamaya eklenmeyen önemli bir özellik bulunuyor. Kayıtlı olmayan numaralara Whatsapp üzerinden mesaj gönderme şuan için ne yazık ki uygulama üzerinden gerçekleştirilemiyor. Bu önemli özelliği yakında uygulamaya eklerler mi şuan için bilinmiyor fakat aşağıda anlatacağım basit yöntem ile Whatsapp'ta kayıtlı olmayan numaraya mesaj gönderebilirsiniz.

Whatsapp'ta Kayıtlı Olmayan Numaraya Nasıl Mesaj Gönderilir ?

Öncelikle bunun için Whatsapp Web kullanıyor olmanız gerekmektedir. Eğer Whatsapp Web kullanmayı bilmiyorsanız BURAYA tıklayarak Whatsapp Web nasıl kullanılır ? Konusuna göz atabilirsiniz. Whatsapp Web servisini başlattıktan sonra adres çubuğuna direkt olarak komutunu yazın ve = işaretinden sonra mesaj göndermek istediğiniz numarayı başında 90 olacak şekilde yazarak enter tuşuna basın. Örneğin şeklinde adres çubuğuna adres yazar ve enter tuşuna basarsanız 5554441111 numarasına Whatsapp Web üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
 

Ekli dosyalar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Güzel
 
  • Beğen
Tepkiler: Buğra
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt